Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.289
Локација
Београд
По неким знаковима може се закључити да ће ипак склонити ову управу, a можда се и ја само ложим безвезе. Углавном, на југу је био транспарент против управе плус скандирање пред крај а и по завршетку утакмице. Приметио сам да су чак и на порталима кренули да пишу против њих што дуго није било могуће сем на неким изразито опозиционим попут Данаса нпр. Да ли је ово само упозорење за њих или ће их стварно склонити?


Да се надовежем на моју поруку од пре неколико дана. Сада се "одважио" и портал/кладионица који је и спонзор овог нашег циркуса од лиге.


Издвојићу овај део за све оне који не желе да иду на портал:

Bezmalo osam godina su Milorad Vučelić i Miloš Vazura na ključnim pozicijama u Partizanu i poput atletičara na najznačajnijem takmičenju postavili nekoliko rekorda. Negativnih. Nikad se od raspada SFRJ nije deslo da crno-beli pet godina čekaju titulu. Izvesno će i šestu. Nikad se nije desilo da vežu tri sezone bez trofeja. Nikad se nije desilo da je dug premašio 30.000.000 evra, s tim da ima nagoveštaja da je i veći. Nikad ranije klub nije izgleda ovako jadno!

Ponekad Vučelić i Vazura deluju kao glavni lik iz Dežurnih krivaca kad Kajzer Soze poentira: „Najveci trik koji je đavo izveo je to da je ubedio svet da on ne postoji“. Tako su predsednik i direktor ubedili javnost da su svi drugi krivi osim njih. Suština je da su doveli Partizan do slugerajskog statusa u ovdašnjem fudbalu, da se ništa ne pita u organizacijama FSS, da se na njemu vežbaju sudije, a rivali osećaju kako se raspada, zbog čega ne čudi izjava Vladimira Gaćinovića kako je „Novi Pazar trebalo da mu da nekoliko komada“. Potpuna nemoć.

Za to vreme tandem na vlasti ćuti. Sezonu okončanu pre dva meseca okarakterisao je rečima kako je „neko drugi igrao bolje van terena“ ponavljajući mantricu prethodnog trenera Aleksandra Stanojevića, bez volje da preuzmu odgovornost za, primera radi, promašene investicije tokom zimskog prelaznog roka.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Jedini koji je ranije smeo nešto da kaže pičkoustastom je Ružić.
Ali je tada i on isteran iz kluba.
I da menjaju ove, doći će neko iz SPS.
Ako mora tako ja sam za Ružića, mada nema šanse da se to desi.
Mi legende nemamo, zec je 4 deceniju alfa i omega u klubu i za sve se pita.
 

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.132
Reaction score
1.883
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Šta je bre Ružić smeo? Ružić je lično Stanojeviću rekao da nije u interesu Partizana da opet bude šampion!

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.719

Babović i Lazović na čelu Partizana umesto Vučelića i Vazure?

Želju navijača već je ispunio dosadašnji sportski direktor Ivica Iliev, koji je se povukao iz Humske, a njegovim putem uskoro će krenuti predsednik Milorad Vučelić, kao i direktor Miloš Vazura, saznaje Srpski telegraf. Naime, poznati dvojac trebalo bi da podnese ostavku u narednim danima, a na njihovo mesto stiže sveža krv!
 
Последња измена:

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.369
Локација
U pizdi materini
Kaže lepo Babirlo u tekstu da nema ništa od Milije i da bi više voleli da privatizuju FKP.

I posle neko priželjkuje privatizaciju.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.268
Reaction score
6.995
Ja se ne sjecam (godine jbg) da li su se ikada oprastali dugovi ovako, dugovale pare ogromne i igraci bjezali glavom bez obzira (Asano) kao za vrijeme ove uprave? Ne znam kakav je Milija covjek, ali zna s parama, ako voli Partizan, znao bi ih i unijeti u Partizan. Udbasko govno i svinja nisu svojim radom jedan evro zaradili nikada, niti znaju kako da ih zarade. Ciglu bi pokvarili majku im jebem u picku.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Iznio bih jednu svoju tezu.

Mnogi su ubjeđeni da Duh stoji iza svega i da će Partizan doživjeti raspad. Ja mislim da neće do toga doći i da čak ni on to neće dozvoliti. Zašto? Pa jednostavno je, koliko god nas mrzio, Grobarska populacija nije zanemariva kao biračko tijelo. Dozvoliti totalni raspad bi značilo da se može stvoriti veliko nezadovoljstvo među tom populacijom a to nije dobro za izborni rejting. A on misli na sve, u to sam ubjeđen. Zato balansira i donekle sa finansijama itd. Njemu je dovoljno samo da njegova miljenica bude ispred nas a mi možemo da budemo u drugi i da izađemo u Evropu, to ne smeta.


Zato sam siguran da je dato zeleno svjetlo da ova uprava bude bivša jer se već polako počelo nakupljati nezadovoljstvo a to nije potrebno u trenutku kada je Srbija lider regiona i univerzuma. Kako da se neko buni u ovom blagostanju.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.711
Reaction score
22.750
Локација
Beograd
Babović i Boka Milovanović su jedini koji imaju para da nešto pokrenu(ok, i Branko), ali su em jako bliski SNS, em moraju da imaju nekoga ko je jako ime u sportskom smislu, da bi mogli i malo autonomije da dobiju kao Željko.
Za sad su samo želje, čestitke, pozdravi, ali od nečega mora da se krene, pa čak i nagađanjem imenima.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Iznio bih jednu svoju tezu.

Mnogi su ubjeđeni da Duh stoji iza svega i da će Partizan doživjeti raspad. Ja mislim da neće do toga doći i da čak ni on to neće dozvoliti. Zašto? Pa jednostavno je, koliko god nas mrzio, Grobarska populacija nije zanemariva kao biračko tijelo. Dozvoliti totalni raspad bi značilo da se može stvoriti veliko nezadovoljstvo među tom populacijom a to nije dobro za izborni rejting. A on misli na sve, u to sam ubjeđen. Zato balansira i donekle sa finansijama itd. Njemu je dovoljno samo da njegova miljenica bude ispred nas a mi možemo da budemo u drugi i da izađemo u Evropu, to ne smeta.


Zato sam siguran da je dato zeleno svjetlo da ova uprava bude bivša jer se već polako počelo nakupljati nezadovoljstvo a to nije potrebno u trenutku kada je Srbija lider regiona i univerzuma. Kako da se neko buni u ovom blagostanju.
Upravo to. Neki dan je proglasio fotografiju godine u Srbiji, ma zna covjek sve nema sta.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Davno sam prestao sa nekim posebnim iscekivanjem da docekujem te nase evropske pustolovine...
Klub ce nesto zaraditi, svaki bod nam znaci itd
Apsolutno sam siguran da govna iz uprave ne kalkulisu uopste dal l.e. dal l.k. boli ih q
I da ne udjemo nigde jbg ne moze svake sezone i da udjemo pare ce opet nestati u akciji a dug ce biti sve veci, od pojacanja nema nista
Neko kaze treba im alibi
Kome, za sta, sta ce im
Mogu na sred stadiona da dodju i da se iseru a gmazura moze i neku svoju ravu da dovede da joj smrce koks sa bulje
I znate sta bi bilo
Nista
Otice kad ih pusti niz vodu onaj koji ih je i postavio
 
Top