Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
@zubac dobra ta ironija za djecu do petog osnovne. Nisam nigdje napisao da smo razbili nekoga, napisao sam da nemamo trenera i da sam ubjedjen da mozemo bolje sa nekim drugim na klupi. Isto tako sam napisao da oni nisu bolji od nas i da su uzeli veceras, a razlog je zadnji dio prethodne recenice. Oni su kurac od ekipe, ali imaju sistem koji radi godinama, za razliku od nas.
 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Jaka igra prvih deset, petnaest minuta, to je odlika fizicki nesprenih ekipa. Kakva je nama promena trebala dovodjenjem Ilije Stolice? Totalno smo izgubili cvrstinu pozadi, a ona bi ove godine bila bolja nego prosle samo u slucaju da je proslogodisnjem strucnom stabu ostavljeno da ima kontinuitet... Jasno je bilo kao dan kuda ovo ide nakon odlaska Stanoja, ne znam kako je neko uopste mogao da pomisli d ce te drasticne promene nesto doneti...Izvadi kakav takav temelj na oronuloj gradjevini i ocekujem poboljsanje...Ej, onoliko bodova u onakvom nasem prvenstvu i u onakvim uslovima i oteras trenera...Ni u Evropi nismo bili losi u prvih nekoliko utakmica... Nije postojala mogucnost za sa Stanojem budemo losiji od prosle sezone, bar to je sigurno i jedino sa Stanojem.... Svima drugima, pa i boljima bi trebala ta jedna godina koju je on vec dobro odradio...
Sto se tice igre, sta reci, nema nista bez pluca... Nemam sta da pricam o igri... Nama golman nema kondicije da se krece, verovatno pusi kao Turcin...Postoje doduse i mnoge situacije u kojima je fudbaleru dovoljno da nacini samo dva tri koraka laganim hodom pa da bude u neuporedivo boljoj poziciji nego sto jeste...Samo ta dva tri koraka mogu da prave te razlike vredne milione... Mislim da je Zivkovic ili ko vec bio sa loptom na svojoj poziciji i jedina opcija mu je bio Bazdar. Sta je Bazdar uradio? Nije prisao, uspeo je da se lagano kretanjem sakrije iza dva protivnicka igraca i ostavi Zivkovica bez i jedne jedine opcije... Tad je ovaj izgubio loptu i dobili smo neki karton... To doduse nije do fizicke spreme...Ali mnogi igraci usled manjka snage, kondicije ne traze loptu i ne zele je, dakle jasno je sta je osnova svakog sporta...Evo i da pohvalim Bazdara, zna pristojno da centrira....
Nisam cuo sta kaze trener, ali znam kako to ide, pokusace on i ovi oko njega sto vise da ostanu...Prvo idu price kako jurimo sve trofeje, onda kad vec jedan izgubimo evropa ostane slamka za koju se drzi strucni stab, onda smo kao fokusirani na to, na kraju ce biti samo kup i tako se ostaje sto se duze moze...Onda se samo pokupis bez reci i odes, ostavis rasulo....
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Kaze trebaju nam pojacanja...pa sve da se uprava povampiri i dovede ti 2,3 igraca oni nece igrati sl ned...pa niste bili u stanju ni pavlovica da osposobite da igra vec se povredio na prvom treningu
 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Vidim da CSK Sofija gubi, tako da mozda i budu neke promene....
Samo što taj tvoj Stanojević nije osvojio ni kup...
Pa dobro, dosao je lagano do finala, to mu je prva godina od povratka i nacinio je da ekipa mnogo bolje izgleda od onoga kako je igledala godinama pre njega, trebalo ga je samo ostaviti i sigurno se ovoliko ne bismo nervirali, jer bismo bili u igri...
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Kaze trebaju nam pojacanja...pa sve da se uprava povampiri i dovede ti 2,3 igraca oni nece igrati sl ned...pa niste bili u stanju ni pavlovica da osposobite da igra vec se povredio na prvom treningu
Stolica je fudbalski duduk, koga neko gura i to debelo.
Čovjek je bio 0 od igrača, a kao trener je -10.
Čak i da umjesto vih alkoholičara ima normalne igrače opet ništa ne bi uradio.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Dok ne napravimo neki ršum, na ulice, na stadionu, negde, prokleta bagra neće otići.
Kako se do sada nije našao ni jedan od nas da im na primer olupa auto, kamenuje kad ih negde vidi ili bar ispljuje?
Kako da ih isteramo i spasimo Partizan od pijavica, dajte ljudi da reagujemo?!
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Ove flašice nekad niko nigdje nije nosio, a sad ko pičkice, ne mogu bez vodice!
Jah, ... kako me to nervira, skoro ko nošenje mobilnog u ruci.

Igrači ne mogu sastaviti ni jednu smislenu, uigranu akciju. To nisu uspjeli ni u onom dijelu utakmice kad, navodno, imaju snage. Nevjerovatno.
I gol je pao kad je lopta nekom čudnom nama nesvojstvenom srećom došla do Meniga.
Otišao Holender, ali imamo mi Živkovića, Lutovca ... da spašavaju.
Od onog D. Radovića... i dalje je teško, al nije lijepo.

Šta nego zaplakati, da duša ne oboli.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Svaka čast za KZŠ! Vrlo konkretno i nezlonamerno! Na pitanje šta se dešava čovek ne daje ni jedno fubalsko bojašnjenje, već naraja 'objektine prepreke' tipa 'teške noge'... Nije da mu nije otišlo 14 igrača, nije da mu nije jdena ekipa uigravana na pripremama, a druga igra sad, ali ako je tako, i ako je to po njemu tolika prepreka onda nek kaže lepo unapred: zaboravite sezonu, čistimo dvorište, pravimo reset, a ne da nas zamajva sa pobedničkom tradicijom i ambicijama... Nek kaže: kad su me predstavljali ja sam mislio da će biti jedno, sada je druga situacija, zato i zato, zbog tog, tog i tog... Kako očekuje poverenje navijača, ako on navijačima neće da makar načelno da poveri šta se dešava. Poverenje je dvosmerna ulica. Mada, možda lik i nema šta da kaže, možda ni ne zna šta se dešava oko njega, što je ptencijalno još gore.

Čovek stalno traži vreme i strpljenje, al što se grbo rodi vreme ne ispravi...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Stolica će vrlo moguće ispasti iz Evrope iz sličnog razloga kao i Savo, zbog kanti u odbrani i zbog bolesne potrebe za iskusnim golmanom makar on bio i loš i iživljavanjem nad Popovićem. Sve ostalo i đene đene, ali da izgubiš zbog tako očiglednog manjka kvaliteta koji si mogao da nadomestiš čak i izmenama, to nije za žaljenje trenera.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
@zubac dobra ta ironija za djecu do petog osnovne. Nisam nigdje napisao da smo razbili nekoga, napisao sam da nemamo trenera i da sam ubjedjen da mozemo bolje sa nekim drugim na klupi. Isto tako sam napisao da oni nisu bolji od nas i da su uzeli veceras, a razlog je zadnji dio prethodne recenice. Oni su kurac od ekipe, ali imaju sistem koji radi godinama, za razliku od nas.
Ne znam odakle crpite taj optimizam? Ove mozda i prodjemo, ali to ne mjenja cinjenicu da su nam "kurac od ekipe" vec 4 puta ove godine pokazale kako se igra fudbal. Svi su nas nadigrali osim javora. Ekipa nam igra tako kao da je sastavljena od junosa u kasnim tinejdzerskim godinama.
 
  • Like
Reactions: MAK

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.749
Početak sezone koji će nadjebati i sezonu 1997/1998.
Iskreno, ne nerviram se više, ovo šta se nama dešava ne shvata samo retardirani mentol.
Bitno da ne bude vučiću pederu na istoku...pardon, bitno da ne bude politike na istoku, jer politika, to je vučić.
Bravo.
 

Minotaur

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2017
Порука
13
Reaction score
67
Strpljivo i skoncentrisano ispratio 5 mečeva ove sezone. FIZIČKA NESPREMNOST je stravična, voljni momenat očajan. Ko ne može da trči 120 minuta, ĆAO odmah. Posle možemo da pričamo o taktici, akcijama itd itd . KRAJ priče .
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top