Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Kvalifikacije za Ligu Evrope 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Početak sezone koji će nadjebati i sezonu 1997/1998.
Iskreno, ne nerviram se više, ovo šta se nama dešava ne shvata samo retardirani mentol.
Bitno da ne bude vučiću pederu na istoku...pardon, bitno da ne bude politike na istoku, jer politika, to je vučić.
Bravo.
Zanimljivo zapazanje. Pitam se sta bi bilo kad bi se skandiralo Dacicu pederu, ili Borise turcine?
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.300
Reaction score
15.354
Локација
U pizdi materini
Opet mi o Lutovcu, Stanoju koji izgubi od Flore i milion nebitnih stvari.

Riba smrdi od glave, paraziti napolje iz svetinje.

Samo da molimo Boga za neku normalnu upravu koja će da dođe na vreme jer nam treba sve počev od trenera do par startnih igrača.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Ja mogu da dozvolim sebi luksuz da pogrešim u proceni. Moje eventualno loše procene, nemaju neku težinu.
Tako sam u početku loše procenio prethodnog trenera i dugo dugo vremena, imao poverenja u njega .
Malo je reći da sam pogrešio!
Isto, ili slično i sa ovim.
Na prvu loptu, svidela mi se fudbalska filozofija Ilije Stolice. Podržah i njega.
Al, da se ne ponavljam. Ja imam taj luksuz da pogrešim. Na kraju krajeva, ja nemam nikakav ni benefit (za razliku od ovih iz Uprave).
Ko je odgovoran za katastrofalna izdanja našeg kluba ..Ne samo u aktuelnoj, al da se zadržim na aktuelnoj sezoni ?!
Dal bre ti ljudi imaju iole obraza, morala..da ne kažem , stida i srama?!
Vučela i Gmazura...Realno, zabole vas patka, dokle god možete da muzete naš klub, Il još bolje .da kao krpelji isisavate iz njega sve do poslednje kapi krvi.
Zabole bre njih i za Partizan i za rezultate istog. Još jedan mesec, još jedan dan, minut ..dokle god možete da crpite, koristićete do poslednje sekunde.
Ne verujem da istorija Partizana pamti veće zlo i veće štetočine od ovo dvoje!!!
Smatrao sam da gore od onog Stanoja ne može, ali...I od goreg ima gori. Samo od ovo dvoje spomenutih, gorih nema. Vučela i Gmazura su sinonim za najveće štetočine koje jedan klub može videti.
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.744
Reaction score
11.366
Локација
.
Da li sam ja samo paranoičan ili ima mesta za sumnju na neke trenerove odluke? Saničanin koji ne da nije u formi, nego njegove kretnje nisu povezane sa zdravim razumom igra pre Markovića. I zonska odbrana prekida, gde znamo da je protivniku prekid jedno od jačih oružja a naši štoperi to ne umeju da brane na takav način gde iz toga dobijamo dva gola.
 

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Najžalije od svega je da ćemo se (kako stvari stoje) raspasti u sezoni koja vodi prvaka direktno u LŠ. I za viceprvaka je relativno lako dohvatiti neku grupu u LE ili LK. Tako da smo mogli sastaviti 3 sezone u grupama kao od šale, što bi nas diglo finansijski (ako ne pokradu) i bodovno, dovoljno da se stabilizujemo. Ovako ko zna šta će biti s nama.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Nije postojala mogucnost za sa Stanojem budemo losiji od prosle sezone, bar to je sigurno i jedino sa Stanojem
Nije postojala mogucnost da imamo bolju sezonu nego proslu, ono je bio maksimum maksimuma kad se uzme u obzir koliko je proslogodisnji igracki kadar bio limitiran, kao i kvaliteti i limiti samog Stanojevica. Pad pod Stanojem je poceo vec pocetkom prosle polusezone, i verovatno bi se samo nastavio da je ostao. Ipak, sa njim bismo sigurno bili drugi, i prosli bismo AEK bez ikakvih problema, tu mislim da nema dileme. Stolica ima dobre ideje, ali dzabe ako ce sam sebe da upuca u nogu sa Sanicaninom protiv Pazara, i onda ne nauci nista iz toga i opet ponovi istu glupost, koja mu se opet obije o glavu. Mislim da imamo solidne sanse za prolaz, ali Stolicine odluke vezane za izbor igraca ne da zabrinjavaju, nego su za momentalan otkaz, naravno cim VV duo odjebe iz kluba. Dok oni ne odu, nikakva promena u sportskom sektoru nece nista doneti.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.737
Reaction score
29.563
Локација
Beograd
Vidim da CSK Sofija gubi, tako da mozda i budu neke promene....

Pa dobro, dosao je lagano do finala, to mu je prva godina od povratka i nacinio je da ekipa mnogo bolje izgleda od onoga kako je igledala godinama pre njega, trebalo ga je samo ostaviti i sigurno se ovoliko ne bismo nervirali, jer bismo bili u igri...
1. Od raspada Jugoslavije, Partizan je uvek bio konkurentan za osvajanje domaćih trofeja, ili je bar bio tu negde, ili je čak bio dominantan, ali za vreme ove uprave, sveden je na poziciju ,,večite druge pratilje,,...znači krivca treba prvo tražiti u njima, pa tek onda u treneru ili igračima, ali kako uprava ima posebnu temu, vratimo se na trenere i igrače...

2. Hiljadu puta smo rekli da je Stanojević od krš ekipe (koju je sam birao) izvlačio 200% mogućnosti, ali, ta njegova ekipa niti je išta osvojila, niti je imala perspektivu, igrači su bili u godinama, povređeni, na zalasku karijere...

3. Posle njega, rez je bio jednostavno neophodan, nažalost nije bio potpun, i nisu dovedena pojačanja u meri koja su nam NEOPHODNA...

4. Pošto mi ionako godinama skoro ništa i ne osvajamo, nije mi problem da se to desi i ove godine, ali, ako se vidi neki boljitak, nada i perspektiva...

5. Pitanje je da li je to moguće sa ovom upravom, ovim trenerom i ovim igračima, ali, hajde, sačekaćemo i taj revanš pa da vidimo i to...

6. Kondicija, kondicija, kondicija - nemamo je i ubija nas to što je nemamo...

7. Napad je bio solidno postavljen i funkcionisao je dok smo imali snage. Igrali su ga igrači koji, i pored svojih mana, imaju bar neke dobre fudbalske osobine.

8. U odbrani su domaći igrači koji uglavnom em ne znaju sa loptom, em će u svakoj jačoj (a sad su već počeli i u slabijoj) utakmici kiksirati - treba se boriti da FSS ukine pravilo o ograničenju broja stranaca, pretpostavljam da se za iste pare u inostranstvu mogu nabaviti bolji odbrambeni igrači.

9. Ali pošto od ukidanja tog pravila zasad nema ništa (a ukinuće ga kad ,,cigani,, to zatraže), to nam je što nam je...

10. Da se ponadamo da će ovaj Pavlović vredeti nečemu i da ćemo ,,ući u Evropu,, pa da nas uprava ,,časti,, sa zadnjim i prednjim vezistom, koji su nam NEOPHODNI...jer...

11. Naš tim je trenutno kao auto koji nema četvrti točak, a vozi ,,na rezervi,, - nije da je baš sve totalno loše, ali bez jednog točka i benzina, jebiga i da ga jebeš, ne može pa ne može!!!

:banghead: :napred-partizan: :banghead:
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
284
Reaction score
1.681
Локација
Beograd
Ovo je najsurovija istina.
Klub vode pijačari nakupci, a ovde se priča o fudbalu.
Pa naravno da se priča i treba. To je zato jer gledaš onu muku od utakmice, vidiš da ćeš izgubiti a nadaš se nečemu. Pet sezona bez titule, pa naravno da priča o fudbalu ide. Neko olakša muke, neko ovo, neko ono...ali sigurno je da bismo svi rado da im vidimo ledja.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.326
Локација
Kej Republika
Kad pogledam naših prvih 11 stvarno solidan tim. Na papiru samo.
Pogotovu ako ga merimo sa nekom ispod prosečnom ekipom sa Kipra.

Znam da za sve treba vreme, ali ovoliko da se raspadamo? Nisam pametan.

Klupa FK Partizan je ogledalo stanja u klubu godinama već. Nema jedan igrač koji bi napravio ozbiljnu razliku. Nijedan.

Nešto mora da se menja, ajde da krenemo od gmazova u upravi. Sve ostalo smo probali, ne ide.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.316
Локација
Kipar
Ne znam zasto se kola samo lome na Sanicaninu kad je jasno da golman kvaliteta Stevanovica ne moze braniti ni u jednoj ozbilnjoj ekipi. Jednostavno je fizicki limitiran.
Vujacic katastrofa, Andrade teska prevara od igraca, Fejsa bivsi fudbaler. Na to dodati Rikarda koji je potpuno izvan ritma I beskorisnog Meniga.
Ovo sto mi igramo je totalni antifudbal. Oci bole koliko nemamo pojma. Trenerov pecat je ocigledan.
Uprava je uspesno obavila zadatak I sahranila nas kao klub. Istorija pisana godinama je u blatu zbog najgoreg olosa koji je zauzeo klub.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.164
Reaction score
4.361
Psovanje i provociranje članova
Zna li neko ko je menadžer ovom Saničaninu ? Želeo bih da ga upoznam i da mu lično čestitam i izrazim divljenje kako je uspeo da ovu cepanicu dovede u Partizan i do dresa reprezentacije BIH. Za Vujačića znamo da mu Rajo čuva leđa, a ko se brine o meteorskom usponu individue koji nosi broj 4 u Partizanu nije mi poznato.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
659
Reaction score
5.286
Локација
Nis
Zna li neko ko je menadžer ovom Saničaninu ? Želeo bih da ga upoznam i da mu lično čestitam i izrazim divljenje kako je uspeo da ovu cepanicu dovede u Partizan i do dresa reprezentacije BIH. Za Vujačića znamo da mu Rajo čuva leđa, a ko se brine o meteorskom usponu individue koji nosi broj 4 u Partizanu nije mi poznato.
Sports Clean agencija.

„ Petar Miličić je, da pojasnimo, direktor agencije Sport Clean, ima isto prezime kao i Marko Miličić, za kojeg se zna da radi za istu agenciju.
Ako je Marko Miličić malo poznat sportskoj javnosti u Srbiji, Petar Miličić je potpuna nepoznanica. Kontaktima sa kolegama sportskim novinarima iz Srbije, saznali smo da se Petar Miličić u fudbalskom svijetu fizički uopšte ne pojavljuje.
Za slobodni transfer Siniše Saničanina iz Vojvodine u Partizan inkasirao 112.6 hiljada eura.
Tu cifru je Petru Miličiću isplatio Fudbalski klub Partizan.
Zar nije onda čudno što niko, pa ni u Partizanu ne poznaje čovjeka kojem je isplaćen toliki novac? "

 
Последња измена:

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Ми навијачи смо сами себи криви за све ове претходне године, све због чувене реченице "подршка играчима, тренеру, спортском дијелу".
Умјесто да сво вријеме јебемо матер говнима из управе, и гледамо како њих да се ријешимо. Али не, ми узмемо куп их добро је подршка, одиграмо "добро" у дербију а не побједимо их добро је подршка, растрчимо се на некој утакмици дамо 4-5 комада их добро је подршка.
А у међувремену говна везала 5 титула, имају три тима на располагању, 95% лиге склањалица могу на миру спремати се за европске утакмице, код нас дуг не би могао срачунати ни главни државни ревизор, играче "продајемо" за опрост дугова, кондициони нам лик са којим се спрдамо годинама и све се мијења али он не...
И да не би неко погрешно схватио, играче апсолутно не треба дирати

Сав наш фокус треба бити усмјерен искључиво на тјерање гована из управе (до последњег), а затим да новој управи први потез буде довођење тренера реномеа Партизана.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Psovanje i provociranje članova
Mnogo ti sebi dozvoljavas drugosrbijanac, ali meni ste svi isti, kao da vas isti pravi. Mnogo ste umislili da ste pametni, ali dalje od demagogije ne odmicete.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top