Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Mesi nije u odbrani prijatelju i ne mora da skoči ni na jednu loptu, pa mu onda visina stvarno i nije bitna.
Golman, bekovi i halfovi po meni ne smeju biti nikako ispod 190 cm.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Ђорђе са Видиковца ,па 25 година празно
 

Прилози

  • svetlicic.jpg
    svetlicic.jpg
    83,8 KB · Прегледа: 14

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.785
Reaction score
22.971
Локација
Beograd
Od tog čoveka i dalje imam traume, neverovatno je da je neko imao gori centaršut od Ćirkovića.
 
  • Like
Reactions: Dzo

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.998
Od tog čoveka i dalje imam traume, neverovatno je da je neko imao gori centaršut od Ćirkovića.

Po konstituciji podseća na Boga fudbala.
A što se mene tiče, svaki njegov centaršut je oprošten zbog gola u derbiju u rupi, kojim je stavljena tačka na treću uzastopnu pobedu u rupcagi. Mislim da je to 105 derbi, jesen 1996...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Da Kanavaro je imao odraz tako da u skoku nadvisi Materacija skoro a Zivkovic em sto ne skace kad mu lopta ide iza ledja u odbrani ne zna ni da skrati ugao. Ne secam se centarsuta Djoleta Svetlicica ali verujem da je za Urosevica bio Inijesta u tom segmentu.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.785
Reaction score
22.971
Локација
Beograd
Hristov sjajno snalaženje, a Saveljić uvežbana akcija iz prekida.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Zurnal piše da cigani odbijaju da se derbi pomeri za četvrtak.
Kad su odlagali bilo je lepo, a sad ne može za 24h.
Jaoj šta bih dao da pobedimo ova govna sledeće nedelje.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Kod njih je počelo rasulo, bilo bi odlično da ih dokusurimo u derbiju. Da imamo upravu, pa da iskoristimo to i da im prevedeno Kangu kod nas, on je igrač koji nam treba.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.940
Reaction score
7.931
Mi smo pizde u ovom slucaju, do kurca vise zaostajemo 10 bodova i svako kolo bi da odlazemo!
Od cega su umorni nasi igraci? Zbog cega nemamo vise igraca, vecu rotaciju?
Ovako stvaramo alibi u slucaju neuspeha 31-og, sto mi se uopste ne dopada.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.467
Reaction score
2.243
I to velike picke umesto da jedva cekauj derbi oni bi da odloze pa zasto su onda odabrali da igraju fudbal i to profesionalno? kakva uprava takva i ekipa ovo je razocaravajuce i sta sada da ocekujemo od derbi?
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.072
Reaction score
4.293
Локација
Humska 1
O cemu braco vi. Pa da li ste gledali cigane? Zajednicko nam je, da i jedni i drugi ne mogu da igraju vise od 60min. fudbala a i jedni i drugi preskocili jedno kolo. Ne znas da li ce docekati zivi kraj utakmice. Sramota je da bilo ko odlaze utakmicu i tu praksu treba hitno ukinuti.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nije da opravdavam ali odlaganje se tražilo za 24 sata a ne za ko zna kad. Danas smo na Malti pa u nedelju Kragujevac, cigani u subotu kući sa Javorom - imaju dan viška odmora ili priprema za derbi u odnosu na nas. Cigani su naravno odbili odlaganje i to nam je što nam je. Zapamtiti pa sledeči put ako oni traže nešto slično - odjebati ih. Opet, kažem ne ulazim u to šta treba ili ne - ja nisam za odlaganja ali ja se ne pitam.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top