Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Mora da se pobedi u Češku a što da ne i Nica u hramu.Izgubili su od Makabija.
Da imamo kvalitetan stručni štab i još par igrača, to ne bi bio neki problem.
Al ja verujem da možemo sa bar 4 boda u prva dva kola da rešimo 2 poziciju.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Grupa nije bauk, moze da se igra, ali ako mislimo da prodjemo trebalo bi da se dovede jos jedan vezni, po mogucnosti ovaj Cimrot kao i jos jedan stoper nevezano za to da li ce biti odlazaka sa te pozicije.
Za pocetak daj nam Boze snage da pobijedimo u derbiju a posle toga u naletu euforije mozemo sve.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
ja bi pre ulozio u spica proverenog kvaliteta nego u stopera,jer kada rikardo krene da pada od umora a mi nemamo zamenu kvalitetnu za njega bice kuku nama
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Možda je problem u meni ali ja stvarno ne razumem na osnovu čega vi očekujete da se mi nadigravamo i uopšte igramo fudbal protiv ovih protivnika. Nama je tim prodavaca krofni na plaži dao 4 gola u dvomeču. Ajde Keln možda neće igrati ovo takmičenje sa nekim motivom pa možda iščupamo bod u Hramu, Nica ima ekipu za gornji deo Premijer lige. Ovi Čehoslovaci su ekipa željna dokazivanja a mi smo im idealan motiv. Nama je trener tu na silu doveden, šta mi više da pričamo.
 

5ar-pfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2017
Порука
871
Reaction score
1.932
Локација
Kuci
Ne znam na osnovu cega se upisuju dve pobede protiv Slovackog??
Ljudi izbacili AIK sa dve pobede bez primljenog gola, nama Maltezani diktiraju utakmicu i pune mrezu.

Pa mi Floru nismo pobedili dva puta, iako nam je igra bila daleko stabilnija nego sad.

Jedino se nadam da Keln mozda ne interesuje ovo takmicenje, ali kad smo mi bili te srece, protiv nas uvek full sastav.
Svaki bod je vredan, kad vidim ko nam je trener.

"Moj zadatak je da opustim igrace", "Polako igraci pocinju da se opustaju".
Totalno nova vrsta demagogije za mene.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa AIK je tanak.
Mi ćemo Čehe na kontru čekati, zato bi ja Sumu odmah doveo i realno bi imali strašne kontre onda.
Ali je Suma oteran lažima od osoba koje su nam dovele igrački kadar i klub na sadašnjem nivou.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Sa ovom igrom mi nemamo nikakve sanse da prodjemo grupu .
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.791
Reaction score
22.998
Локација
Beograd
Imaćemo opasnost da prvi put neki gostujući klub ima poprilično više navijača nego mi na stadionu. Keln uvek ima ogromnu podršku i zaista očekujem oko 10000 njih u Bg taj dan.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.145
Reaction score
4.609
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Nekada davno kad nisu bile ove lige kurcoferencije, kad se igralo na ispadanje, Evropa je služila da se odmeriš sa jakima. Lepe utakmice.

A sad bi smo da nam gibraltarci budu u grupi, da prezimljavamo i lažemo se da smo neko mudo. Svakako ima malo i karme, jer smo po trenutnom zalutali u bilo koje takmičenje.
Baš tako, nekada davno 70/80ih svi smo tada želeli da izvučemo što jači tim, da napunimo JNA, da uzdišeš slušajući huk sa tribina na radio prenosu... Vremena su se promenila, oćemo što slabiju ekipu da izvučemo da nabijamo timove sa Malte, Kipra, Islanda... ali svi napreduju a mi stagniramo. Nekad smo bili lovci a sad smo lovina
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
U ovo loše vreme po naš klub imam želju da imamo što slabiju grupu. Najbitniji mi je naš (ne nacionalni) koeficijent kako bi u svim kvalifikacijama bili nosioci. Ako se pojavi uprava kojoj je prioritet uspeh Partizana da joj to bude olakšanje, sve ostalo neće biti kako finansije tako i igrački kadar.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.325
Reaction score
3.998
Локација
Kobasicarija "Venac".
potuci cemo se, jer imamo napadacki potencijal(ako gomes ostane zdrav), a sa druge strane, nasa igra u odbrani "obecava" brukanje ove jeseni.
prognoziram poslednje mesto u grupi.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.049
Reaction score
7.957
Mislim da je najveći problem naše odbrane to sto protivnici lako dolaze do poslednje trećine u napadu, odnosno sto nemamo defanzivu u veznom redu. Kada se zategne vezni red i odbrana ce bolje da deluje.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
346
Reaction score
863
Локација
Kraljevo
pomenuto ( nasa pasivna postavka u dubokoj zoni, koju mi primenjujemo u dobrom delu utakmice ) ima veze sa toliko stvari i stvar je opredeljena odnosno koncepcije trenera ( ukoliko on donosi odluke ).. Ono sto zna cesto da se zanemari je da odbrana krece od prvog igraca iza lopte. Poenta cele price vezane oko defanzive je da se skrati prostor za igru. Nama u toliko segmenata u odbrani nedostaje elementarna disciplina, organizovanost i sinhronizacija da nema svrhe pricati o nekim zahtevnijim zadacima koje bi ekipa trebalo da ispostuje.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.791
Reaction score
22.998
Локација
Beograd
Razmak između linija je frapantan. To sam već pisao kod Stolice da je bio slučaj da imamo 25 metara terena gde nemamo igrača, kod Petrića je tek za nijansu smanjen taj deo promenom formacije i kretnjom Andradea ka napred.
Previše bez sa se oznoje ili osete neki pritisak svaki protivnik dođe na 45 metara od našeg gola. Možda ne kapiram zamisao, ali mi užasno smeta. Ne mora taj presing, nije to najsrećnije rešenje uvek, ali da se makar vidi ideja, nešto...
Nadam se da će dolazak Traorea to poprilično poboljšati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top