Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Nažalost, izgleda da nema. Gledao sam programsku šemu Arene Sport i Sportkluba za sve njihove kanale ali nema.

Jedino na TV Partizan možda bude.

EDIT: Koleginica bila brža...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.609
Reaction score
13.694
Локација
Yaoundé
Ima li neko link za TV Partizan onlajn?

Na poslu sam, a kod mene je striming onemogućen, pa ne mogu ni da proverim...
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
5. Jun, pocinje i ova sezona, ostace upisana velikim slovima nadam se. Partizan igra, pocinje za 12 minuta, neka nam je svima sa srecom novi pocetak.
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
nadam se da na dresovima nece da nam pise PRTZN samo, sve ostalo ok, srecna svima ova (daj boze) istorijska sezona i povratak u EL.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Jbt, ovaj jutjub strim je praktično negledljiv, bar kod mene, što se tiče slike - seckanje svaku sekundu ili dve, usporeni film sa prekidima.
hajde bar je ton ok, pa može proći kao radio prenos...kao u stara dobra vremana:D
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Taman sam na poluvremenu mislio pitati je li do mene ili do interneta u hali. Mislim da je to bio problem sto je slika sjeckala i bilo kao kad imas losu graficku a hoces igrati jaku igricu :D

Ali, nije smetalo jer su momci odigrali veoma angazovano. Voljni momenat je bio kao da igramo nesto mnogo ozbiljnije. Ozbiljnije analize ostavljam onima koji znaju.

Posebna pohvala za Petrovica i Tristana. Trifunovica i Koprivicu vec ubrajam u standardno dobre.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Nevjerovatno brz momak ovaj Petrovic, cini se kao dobar potencijal. Lagan mec, bez glavnih igraca pobjeda od 25 razlike, odlicna prva provjera.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.914
Reaction score
7.823
Ljudi igrali smo protiv Sloge, ne Emporio Armani :D

Meni je u pocetak stream bio OK, onda odjednom poceo da secka i bilo je negledljivo, ali bar se potrudio Tegi ovaj put.

Kao sto neko rece, trebaju nam ozbiljnije provere i pored turneje u Spaniji.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top