Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Centar pod hitno i da napadnemo sveee. Bravo za igru.Ioanis i Tristan razbili.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
Фино је изгледало. Опет припремне су па је рано за било какве оцене, само ми се чини да ако се одбрана не утегне за бар 50 посто, да ћемо бити тим који ће дозволити највише тројки по мечу у Евролиги. Напад неће бити споран. Требаће и нама и играчима времена да се опет привикнемо на Евролигу. У Аби очекујем да пегламо фино.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.270
Reaction score
18.329
Локација
Kej Republika
Mali off
Juce gledam live prvo poluvreme, zbog posla ostavim drugo za uvece. Na miru da pogledam.
Ja sam jebeno 15 minuta vracao SK unazad da nadjem snimak, Jer znam da je Srdjan prenosio.
Kad ono prc, ovaj presao na arenu. Sam sebi sam se smejao 5 minuta,
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Mali off
Juce gledam live prvo poluvreme, zbog posla ostavim drugo za uvece. Na miru da pogledam.
Ja sam jebeno 15 minuta vracao SK unazad da nadjem snimak, Jer znam da je Srdjan prenosio.
Kad ono prc, ovaj presao na arenu. Sam sebi sam se smejao 5 minuta,
Neobično je bilo slušati ga na areni, prvi glas koji sam čuo pošto sam uzeo arena cloud... a SBB ako ne porade na ponudi bi mogli d ame izgube kao korisnika.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.371
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Šta konkretno? što se tiče njega kao igrača napisao sam kad je dolazio, mislim da je to plej koga svi očekuju samo nije nominalno na toj poziciji. A pripreme sam već rekao ne pratim pomno do pred kraj ni ne komentarišem ne smatram da su bitan parametar pogotovo kod vrhunskih trenera.
Ko što ih neću pljuvati posle borca neću ih ni hvaliti posle lokomotive.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ova Lokomotiva Kuban juče pukla od nas a danas dobili Zenit 74:73...

... sutra će Zenit još jače na nas bez obzira što je prijateljska...

treba osvojiti ovaj VTB Super Kup i upisati još jedan trofej :D
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.799
Ja mislim da je Zeljku glavni cilj na ovom turniru, da bude igrao protiv CSKA, cisto da vidi kako bi nasa centarska linija izgledala protiv EL centra klase kao sto je nas Dzoni Milutinov.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.662
Reaction score
2.826
Локација
Humska ulica
Vukcevic je top talenat, jedno 3 put veci od Smailagica i nadam se da ce ovaj drugi kad se oporavi biti 12ti igrac ili igrac za "garbage time".
Lokomotiv Kuban je za nijansu jaci od Splita, cekamo pocetak Evrolige i da vidimo sta moze ovaj nas tim, jedno je sigurno, niko nece sigurno upisati pobedu protiv KKP i da nam nedostaje igrac pod kosem.
Za nijansu jaci od Splita? Vecito mi seremo sebi po uspehu i rezultatu. Evo ovaj "Split" dobio Zenit koji lici na nesto valjda.
A pre neki dan za malo da drknu "vanzemaljce" iz Zeleznika.
 

allucard

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2022
Порука
152
Reaction score
448
Локација
Nis
Isto tako Lokomotiva nije taj nivo da pobedjuje Zenit i igra na jednu loptu sa smrdljivcima. Ipak imaju dosta mladih igraca sa kojima igraju i jednostavno takve ekipe se dobijaju na fiziku i iskustvo, u najgorem slucaju. Deluje mi da je njihova koncepcija ekipe slicna Megi, sa nesto ozbiljnijim strancima, s tim da im prioritet nije guranje igraca za dalju prodaju vec njihov razvitak. Treba biti realan i priznati da smo dobili solidnu ekipu, ali da je ta ekipa nivo petog, sestog mesta u ABA ligi.

U svakom slucaju bilo je lepo videti da su nasi mladi talenti izgledali dosta bolje od njihovih, dok su nasi veterani pokazali kako se resavaju takve ekipe. Verujem da cemo gubiti manje "malih" utakmica nego prosle sezone.
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.149
Reaction score
2.076
Локација
u srcu šesnaesterca
Kako se sad racuna prvo mesto, ako mi izgubimo od Zenita? Ukupna kos razlika ili sta?
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.799
Za nijansu jaci od Splita? Vecito mi seremo sebi po uspehu i rezultatu. Evo ovaj "Split" dobio Zenit koji lici na nesto valjda.
A pre neki dan za malo da drknu "vanzemaljce" iz Zeleznika.
Koji uspeh?
Dobiti prijateljski mec, mozda eventualnim osvajanjem VTB turnira budemo ispunili ciljeve sto se tice trofeja za narednu sezonu?

Ajde malo realnosti, Evroliga je jedino i pravo merilo za nas tim, a da se sutiramo u dupe sto dobijamo Kuban, Megu, Krku, pa aj da ih ne dobijamo sa ovim rosterom:pop

Prosle sezone smo imali u napadu Pantera i Avramovica kad poludi i bilo je problema i poraza kad su oni bili ispod nivoa, dok ove sezone i da ne krene njima, tu je Naneli, mozda Exum, jednu godinu iskusniji Madar, Papapetru itd.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Koji uspeh?
Dobiti prijateljski mec, mozda eventualnim osvajanjem VTB turnira budemo ispunili ciljeve sto se tice trofeja za narednu sezonu?

Ajde malo realnosti, Evroliga je jedino i pravo merilo za nas tim, a da se sutiramo u dupe sto dobijamo Kuban, Megu, Krku, pa aj da ih ne dobijamo sa ovim rosterom:pop

Prosle sezone smo imali u napadu Pantera i Avramovica kad poludi i bilo je problema i poraza kad su oni bili ispod nivoa, dok ove sezone i da ne krene njima, tu je Naneli, mozda Exum, jednu godinu iskusniji Madar, Papapetru itd.

Boze gospode… oces sad da izvucem 20 postova gde kukumavcis kao devojcica sto smo izgubili od Borca… kad pobedimo to je prijateljska kad izgubimo isto prijateljsku utakmicu to je smak sveta…
A ostace upamcen tvoj komentar kako je Papapetru jedan od promasaja decenije a nije odigrao ni minut,kao i Exum..

Nego imam za tebe jednu dobru analogiju… borac pobedio Partizan—->Partizan po pobedio Barselonu—-> iz toga se zakljucuje da je Borac boljo od Barselone….

Valjalo bi da smanjis malo pisanje
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Koji uspeh?
Dobiti prijateljski mec, mozda eventualnim osvajanjem VTB turnira budemo ispunili ciljeve sto se tice trofeja za narednu sezonu?

Ajde malo realnosti, Evroliga je jedino i pravo merilo za nas tim, a da se sutiramo u dupe sto dobijamo Kuban, Megu, Krku, pa aj da ih ne dobijamo sa ovim rosterom:pop

Prosle sezone smo imali u napadu Pantera i Avramovica kad poludi i bilo je problema i poraza kad su oni bili ispod nivoa, dok ove sezone i da ne krene njima, tu je Naneli, mozda Exum, jednu godinu iskusniji Madar, Papapetru itd.
Izvini, a što nije uspeh?! Ako je smak sveta i sramota kad izgubimo prijateljsku utakmicu, o takmičarskim da ni ne počinjemo, zašto nije uspeh dobiti istu takvu, a uz to i jaču ekipu?! Biti umeren i optimista je jedna a biti toliki defetista je sasvim druga stvar i zaista mi nije jasno zašto si toliko negativan. Šta li ćeš tek pisati kad izgubimo takmičarsku utakmicu?! Pobogu, prijatelju...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Borac jeste bolji od Barselone protiv koje smo mi igrali. Kada izgubiš ili dobiješ prijateljsku utakmicu od sebi konkurentne ekipe NIJE VAŽNO, isto kao što nije važno ni kada takvu ekipu pobediš /jer je tekma prijateljska/.

Međutim, dobiti ili izgubiti od neke "Š" ekipe, druga je stvar. Ako dobiješ - podrazumeva se, ako izgubiš problem je. Od takvih ekipa se ne gubi ni na 5 gajbi piva ispred zgrade. Ostavite brata @Ilyasova na miru, jedan jje od retkih sa kojim se u dobrom delu slažem. Neće se znati na čemu smo dok ne krene EL.

Meni ovo ne uliva potpuno poverenje ali ostaje prostor da se nadamo najboljem a dobijemo koliko se može.

Šta li ćeš tek pisati kad izgubimo takmičarsku utakmicu?!
Isto što ću i ja na kraju sezone :D U toku sezone se uzdržavam komentara jer sam nepopravljivi optimista. Na kraju kad se podvuče crta opletem ko čovek :buhaha

Ovo je trebalo da bude dopuna prethodnog posta a ne novi post. Izvinjavam se....
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.076
Reaction score
14.324
Локација
Kipar
Ostavite brata @Ilyasova na miru, jedan jje od retkih sa kojim se u dobrom delu slažem.

Sve je to u redu samo sto ti I "brat" Ilyasova mora da budete svesni da nije dosao Obradovic jos bi se igrao Evrokup a mozda ni to. Tako da bar prema toj cinjenici pokazete postovanje pre nego sto opletete na kraju sezone.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.880
Reaction score
7.937
Borac jeste bolji od Barselone protiv koje smo mi igrali. Kada izgubiš ili dobiješ prijateljsku utakmicu od sebi konkurentne ekipe NIJE VAŽNO, isto kao što nije važno ni kada takvu ekipu pobediš /jer je tekma prijateljska/.

Međutim, dobiti ili izgubiti od neke "Š" ekipe, druga je stvar. Ako dobiješ - podrazumeva se, ako izgubiš problem je. Od takvih ekipa se ne gubi ni na 5 gajbi piva ispred zgrade. Ostavite brata @Ilyasova na miru, jedan jje od retkih sa kojim se u dobrom delu slažem. Neće se znati na čemu smo dok ne krene EL.

Meni ovo ne uliva potpuno poverenje ali ostaje prostor da se nadamo najboljem a dobijemo koliko se može.

I tvojih se postova takodje secam kad je dosao Zeljko a sa prvim porazima i neuspesima odjednom si postao najveci kriticar svega i svacega…

a i tebi sto sam njemu rekao

Posle prva dva poraza vratite se na Jokaru, Vasu, Nola i ostalu ekipu…

Pustite nas da se nerviramo i prihvatimo klub kao klub sa svim svojim pobedama ali i porazima i brukama… jel da nije bilo tih silnih poraza ne bi bilo ni Istanbula, ni Pariza nicega…
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Borac jeste bolji od Barselone protiv koje smo mi igrali. Kada izgubiš ili dobiješ prijateljsku utakmicu od sebi konkurentne ekipe NIJE VAŽNO, isto kao što nije važno ni kada takvu ekipu pobediš /jer je tekma prijateljska/.

Međutim, dobiti ili izgubiti od neke "Š" ekipe, druga je stvar. Ako dobiješ - podrazumeva se, ako izgubiš problem je. Od takvih ekipa se ne gubi ni na 5 gajbi piva ispred zgrade. Ostavite brata @Ilyasova na miru, jedan jje od retkih sa kojim se u dobrom delu slažem. Neće se znati na čemu smo dok ne krene EL.

Meni ovo ne uliva potpuno poverenje ali ostaje prostor da se nadamo najboljem a dobijemo koliko se može.
Da li je važno ili ne, nije bitno, to je zapravo lični osećaj, dok ne počne takmičenje, poenta je mračenje, bespotrebno, preterano, preuranjeno, name it the way you like, ali ostavi konstruktivnu kritiku kad bude trebalo, ne sad, pobogu... Misliš da niko ne vidi greške? Mogućnosti?! Misliš da Žoc ne vidi?! Jbt...
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.904
Reaction score
7.799
Izvini, a što nije uspeh?! Ako je smak sveta i sramota kad izgubimo prijateljsku utakmicu, o takmičarskim da ni ne počinjemo, zašto nije uspeh dobiti istu takvu, a uz to i jaču ekipu?! Biti umeren i optimista je jedna a biti toliki defetista je sasvim druga stvar i zaista mi nije jasno zašto si toliko negativan. Šta li ćeš tek pisati kad izgubimo takmičarsku utakmicu?! Pobogu, prijatelju...
Vidi ja IZNOSIM moje razmisljanje, tudje postujem, a i ne volim da vredjam, jer mi kultura ne dozvoljava, ja za nikoga ovde necu da se menjam, prvi cu da kritikujem i prvi cu da se radujem, jer ja PARTIZANOVE utakmice gledam emotivno, jer to je za mene cista ljubav i emocija.

Zamisli ti sad, Real najtrofejniji klub na svetu, slavi pobedu u kupa kralja protiv Mirandesa?
Ok, Moskva, solidne ekipe i ja zelim da zavrsimo prvi ako vec plasman postoji, ali sve i da budemo prvi, ne znaci da smo mi sad neki favoriti za top 8 u EL ili slicno ili da smo spremni u potpunosti za pocetak sezone.
Ova ekipa trenutno gledano na papiru, je apsolutni favorit za osvajanje ABA lige i sve osim toga bice ogroman neuspeh.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top