Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
345
Reaction score
863
Локација
Kraljevo
ne mogu da se otmem utisku da olako bez reakcije sa klupe ( 2x nam se to ponavlja ) dopustamo da izgubimo finu prednost, protiv Armanija +9 razlike ( 71 - 62 ), a veceras cini mi se +11 ( 54-45 ) u jednom trenutku u 3. qtr gde izostaje reakcija sa klupe u vidu TO.

na neresen rezultat su imali i otvorenu trojku iz coska za +3
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Iako nije prva pobjeda, kao da mi je pao kamen s grbače posle ove. Ovih 11 razlike nije uopšte realno. Teška, jedva izvojevana pobjeda. Oni su promašili 10 slobodnih bacanja.

Mora ovo još bolje ali mi je drago i zbog momaka da se privede utakmica kraju jednom kako treba Evroligi.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Čudna utakmica...
Kakav je to Partizan koji izvodi dobro slobodna bacanja?!

Svaka čast Žalgirisu... Od DV nisam video bolju defanzivu,sve su zatvarali 90 % vremena A opet smo im koš zatrpali do vrha?!
U svakom slučaju naš Partizan igra Evroligu!
Evroligašku košarku... I tamo šuri.
Pravo uživanje.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Ja nisam kosarkaski znalac alo onaj ko ne vidi da mi igramo kosarku na jednom drugom nivou u odnosu na proslu godinu taj ima ozb problem.

Od 5 utakmica samo nas je Alba nadirgrala… al cekamo real i barsu jer se samo oni racunaju… vratite iliasovy… suvise je ovo lepo treba neko da mraci…
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.134
Reaction score
14.751
Локација
Kipar
ne mogu da se otmem utisku da olako bez reakcije sa klupe ( 2x nam se to ponavlja ) dopustamo da izgubimo finu prednost, protiv Armanija +9 razlike ( 71 - 62 ), a veceras cini mi se +11 ( 54-45 ) u jednom trenutku u 3. qtr gde izostaje reakcija sa klupe u vidu TO.

na neresen rezultat su imali i otvorenu trojku iz coska za +3

Uze mi rec iz usta. Zeljko bez reakcije a oni stizu. Uz domacinsko sudjenje jedva nekako dobismo. Da nisu masili bacanja I da Panter nije imao srecan dan bilo bi 15 za njih.
Ali nisu oni neki reper, samo Real I Barsa. Ustvari ne vise Real nego samo Barsa. Cekaj, Zalgiris dobio Barsu pre par dana! Ne znam, zbunio sam se, hajde ti objasni sta nam fali.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mi smo u ovo vreme prosle godine sudijskom odlukom na misice dobili one Poljake mucene a godinu dana posle smo stigli negde. Lepo je imati nekoliko trojkasa od kojih preti oluja. Mislim da je rizicno oslanjati se samo na Lesora jer se decko trosi preko svake granice.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.473
Reaction score
41.236
Локација
Žrnov
ovo je biki na momente stresno ali svakako lepo.
Panter ošurio. Lesor ako ovako nastavi da poštuje klub i Želimora - od mene mu bogom prosta ružna prošlost :p
Sudjenje- kriminal, 3 puta ih vraćaju u život.
Slepac komentator. Jedva čekam da AV ugasi ove cigane sa SK, pukne im prenos na početku Želimirove kzš
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Na SK1 - Srbija, nije bilo konferencije za štampu. Prekinut je prenos u momentu kada je Žoc počeo da govori. Dobar deo "studija" takođe nije emitovan. Ako neko pronađe valjani snimak, molim vas da postavite link. Hvala.
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Lako nam je kad imamo najboljeg centra Evrolige.. Još kad bi imao pravo na odmor bar 2min po četvrtini pa gdje bi mu bio kraj
Balša Koprivica, zločin koji traje
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top