Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.630
Reaction score
8.790
Локација
"preko bare"

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.080
Reaction score
14.363
Локација
Kipar

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Lepo je videti koliko poverenja ima Željko u Kevina. Jednako je lepo kad se vidi zašto postoji to poverenje.

Baš dosta 10+ partija večeras. Bravo.

Panter, Ledej i Lesor jesu domaći igrači, neka ga duva svako ko potencira njihovo državljanstvo. To su igrači koji ponosno nose grb Partizana na srcu, igrači koji ginu na terenu za naš klub. Naneli, Madar i Exum su na putu da im se pridruže u toj grupi Partizanovaca.

Sa trifinovićem se nešto mora učiniti, ne želim da se zajebavam sa banom i da ga etiketiram, ali on sigurno nije vaspitan kao Grobar, postoji razlog zašto je šutnut iz mega frizure, itd.
Koprivica jeste vaspitan kao Grobar i on bi morao mnogo više šanse da dobija u abi. I da je koristi. Lesora neko mora da odmori. Smajli, vrati se.

Rutinska partija. Što više ovakvih rutinski partija!!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Iako nije prva pobjeda, kao da mi je pao kamen s grbače posle ove. Ovih 11 razlike nije uopšte realno. Teška, jedva izvojevana pobjeda. Oni su promašili 10 slobodnih bacanja.

Mora ovo još bolje ali mi je drago i zbog momaka da se privede utakmica kraju jednom kako treba Evroligi.
Promašili jer smo ih urnisali u hali... mogli bi malo i ovi plačeni da zvižde nabijem im mamu...ranije bilo zvižde urlaju, zapamte gde su stali s apesmom i nastave kad je naš napad.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Praštajte što nisam u toku, može li mi samo neko reći da li je smanjen kapacitet Arene? Nije mi jasno kako može biti krcata sa 18 hiljada a cigana onomad bilo u njoj 23, 24k, ne sjećam se tačno, tako se nešto pisalo
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.428
Reaction score
11.750
Локација
Beograd
Kontrolisali smo utakmicu,a opet je delovalo da se 39 minuta igra na jednu loptu jer su ovi baš zajebana ekipa.Kapiten zatrpao koš taman kada je stao šut Ledeju i Madaru i to je prednost ovako kvalitetne spoljne linije.Svidja mi se rola Andjušića,može da zatrpa protivnika iz 3-4 napada i posle mogu samo da se češkaju po glavi.Naneli odigrao jako pametno i rezonski uz sjajan start i bez imalo divljanja.Prepustio igru Panteru kada je video da je ovaj u elementu.Exum preuzeo kada je trebalo iznuditi bacanja i bio veoma siguran kada se lomilo.Zek i Lesor su odigrali carski u odbrani i sve pozatvarali.Madar pohapsio njihove bekove.Zabrinjava osetni pad u igri na obe strane terena kada izadju Zek i Lesor.Balša mora da proigra jer sezona u Euroligi ne može da se igra sa jednim centrom,a Vukčević i Trifa nisu još na odbrambenom nivou potrebnom za Evroligu.Ostario sam 10 godina posle ove utakmice.Ko ce preziveti ovakav format takmičenja sa 34+ utakmice :eek:
Treba nam ona Canetova da bi preživeli ovo ” Kada bih živeo hiljadu godina...”
 
Последња измена:

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Veoma sam srecan zbog pobede, a ujedno i malo sjeban zbog fudbala.

Madar i Lesor su drugi igraci u odnosu na proslu godinu, i najvise me raduje Jamov pristup odbrani. Lesor se bori kao jebeni lav.

Na Exumu se svira mali broj faulova, koliko kontakata istrpi. Tek treba da dodju do izrazaja njegovi dobri ulazi, i sirenje protivnicke odbrane.

Lepo su neki previdjali da ce Panter sledecu ekipi da usere, sto se i dogodilo. To je sampionski mentalitet.

Partizan je defnitivno najveci brend u evropskoj kosarci. Treca utakmica u 10 dana i hala opet puna. Samo, voleo bih se aktivnije ucestvuje, i da cela hala zvizdi i jebe majku pri protivnickim napadima. No dobro. I mi smo zaboravili kako je igrati Evroligu.

Sledeci je onaj sto mu Zeljko stavlja u dupe.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Mnogo bitna pobeda! Panter, Madar, Lesor, Egzum super.

Brine Papapetru koji je za mene postao veliko razočaranje... Možda ne vidim njegove kvalitete u odbrani ali napad mu je kriminal! Nikakav doprinos u tom smeru.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.424
Reaction score
4.144
Локација
127.0.0.1
Ljudi moji, jeste ovaj Zalgiris jaka ekipa. Ne znam kako smo mi ovakav tim uspeli da dobijemo? Jesmo mi bas ovoliko jaki?

Bravo za ekipu. A ovi litvanci ce tek krvi da se napiju mnogima. Kako su lepo sklopljeni, podmazani, uhodani... milina. I to bez nekog Jamesa ili Howarda, Tavaresa, Campazzoa...

Dugo nisam bio odusevljeniji nasim protivnikom. Svaka im cast!

A vala svaka cast i nama kad ih dobismo. Nek' nam je sa srecom u gostima.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top