Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.216
Reaction score
15.826
Локација
Beograd
M. Lesor 37.21 minut 10 p, 8sk,3as,3 blk i 1 FAUL nestvarno za rezervnog EC centra.

Lesor, čovek bukvalno gine za Partizan. Odbrana, skokovi, bacanje po terenu. Možda bi ga malo trebalo odmoriti protiv Mege a onda u Grčku da odigramo muški. Još ne mogu da prežalim ona dva poraza, pogotovo od Baskonije.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Raste ova ekipa kao kvasac, bravo Želimire doktore!

Kevine tebra, u racku te ljubim. Razbio ih ostali samo dugmići Čekao sam i tabelu da stigne - još sutra da se neki rezultati slože i to je super sve! :šal :navijac

Погледајте прилог 18192

Gde postavi ovu tabelu da gledam kako je fmp prvi?

Izvinjavam se, skontah da mi telefon okrenut :D

Jako bitna pobeda večeras. Očekivao sam pobedu i momci na čelu sa Željkom su nam je dali. I baš sam ovako mislio da neće biti lagano ali nekako sam verovao u tu pobedu pa čak i kad su nas oni stizali. Opet smo dobro krenuli, došli do +8 ali onda loš finiš prve četvrtine i čak je i gubimo. Onda odlična druga četvrtina tačnije odličan kapiten, onaj što su ga napljuvali ciganski mediji od pre koji dan i utrkivali se ko će pre to da odradi, zaređa čovek mrtav hladan 15 poena zaredom... Imali smo i +10 ali završi se poluvreme sa +8 (44:36). I onda ta treća četvrtina... mi smo od +12 došli do toga da nas ovi sustignu (od 49:37 do 54:54) ali ne i prestignu. Panter ušao u probleme sa faulovima pa je morao Trifa da uzme minute da bi Željko sačuvao kapitena za poslednju četvrtinu... i Trifa lepo dade onu tricu ali posle grešio sa pasovima i gubio lopte uz Anđušu koga uvek molim da bolje da šutira nego da baca onakve paseve... no dobro, rekoh verovao sam u našu pobedu i onda kada su nas stigli. Poslednju četvrtinu uz Pantera izvlačimo i na odličnu defanzivu Lesora kao i na njegova bacanja (imao 4/4) mada su nam falili njegovi koševi u reketu (3/9) ali i pored toga dobra njegova partija i naravno na Exum-a koji je odlično koristio svoju prednost za napad prodorima koju ima i preko bacanja nam sačuvao razliku. Naneli je posle onom trojkom samo potvrdio našu pobedu koja je na kraju bila još i ubedljiva. Ledej je opet odrađivao dobar posao iako je imao 0/4 za tri što jeste čudno jer je pre toga imao odlične procente ali opet će on da pogađa trojke. Malo brine Papapetru - mislim da on može mnogo, mnogo više od ovog trenutno. Bravo za sve, od igrača, Željka pa do publike u hali koja je ponovo ispunila tribine. Došli smo na skor 2-3 posle 5 kola i ostajemo aktivno u igri za dalje. Mogli smo makar pobedu-dve više ali ja sam zadovoljan i sa ovim. Idemo dalje.

Partizan - Žalgiris 87:76 (20:22, 24:14, 16:21, 27:19)

Gledalaca: 16.097 /po sajtu Evrolige/

Statistika - timska:

za dva: 18/35 (51,4%)
za tri: 9/20 (45%)
bacanja: 24/27 (88,9%)
skokovi: 27 (18 defanzivnih + 9 ofanzivnih)
asistencije: 14
ukradene lopte: 8
izgubljene lopte: 13

Statistika - igrači:

VUKČEVIĆ /0 poena/ (odigrao: 06:13 min, za tri: 0/1 + 1 skoko + 1 ukradena lopta + 2 izgubljene lopte = INDEX: -3)
LEDEJ /10 poena/ (odigrao: 32:38 min, za dva: 5/8, za tri: 0/4 + 6 skokova + 4 asistencije = INDEX: 14)
KOPRIVICA (0 poena/ (odigrao: 00:45 sek = INDEX: 0)
PANTER /26 poena/ (odigrao: 19:28 min, za dva: 7/10, za tri: 3/4, bacanja: 3/4 + 1 asistencija + 1 ukradena lopta + 3 izgubljene lopte = INDEX: 20)
PAPAPETRU /4 poena/ (odigrao: 17:01 min, za dva: 1/3, za tri: 0/1, bacanja: 2/2 + 3 skoka + 1 izgubljena lopta = INDEX: 2)
EXUM /11 poena/ (odigrao: 20:14 min, za dva: 1/2, bacanja: 9/10 + 2 asistencije + 3 ukradene lopte = INDEX: 18)
NANELI /10 poena/ (odigrao: 24:59 min, za dva: 1/2, za tri: 2/4, bacanja: 2/3 + 1 skok + 2 asistencije + 1 izgubljena lopta = INDEX: 11)
LESOR /10 poena/ (odigrao: 37:21 min, za dva: 3/9, bacanja: 4/4 + 8 skokova + 3 asistencije + 1 ukradena lopta = INDEX: 19)
TRIFUNOVIČ /3 poena/ (odigrao: 08:17 min, za tri: 1/1 + 2 izgubljene lopte = INDEX: 0)
ANĐUŠIĆ /8 poena/ (odigrao: 10:31 min, za dva: 0/1, za tri: 2/2, bacanja: 2/2 + 1 asistencija + 2 izgubljene lopte = INDEX: 5)
MADAR /5 poena/ (odigrao: 22:33 min, za tri: 1/3, bacanja: 2/2 + 1 asistencija + 1 ukradena lopta + 1 izgubljena lopta = INDEX: 6)
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd
ne mogu da se otmem utisku da olako bez reakcije sa klupe ( 2x nam se to ponavlja ) dopustamo da izgubimo finu prednost, protiv Armanija +9 razlike ( 71 - 62 ), a veceras cini mi se +11 ( 54-45 ) u jednom trenutku u 3. qtr gde izostaje reakcija sa klupe u vidu TO.

na neresen rezultat su imali i otvorenu trojku iz coska za +3
Isteklo vreme, jbg, nije stigla klupa da reaguje za +20...
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
jel sam ja primetio nesto sto nije cinjenicno stanje ? Koji je vas kontra argument ?

i onda ja dobijam poruku od moderatora kako provociram forumase, a doticni ( vec nekoliko njih ) ne provociraju mene sa ovakvim nacinom na koji mi se obracaju.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.697
Reaction score
23.097
Локација
Академија
Идем са кумом на утакмицу против Жалгириса у четвртак. Последњи пут сам гледао мој Партизан уживо у марту 2015, на оној ревијалној утакмици коју је организовала фондација "Гробари за нас". Много тога ружног се у међувремену десило нашем клубу од терања Дулета па надаље, да не набрајам сад...
Једва чекам да опет осетим ту емоцију. Надам се победи. Напред Партизан!
Остао сам без гласа али вредело је.
Хвала Жељку и момцима на овој победи.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.670
Локација
Beograd

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
ne mogu da se otmem utisku da olako bez reakcije sa klupe ( 2x nam se to ponavlja ) dopustamo da izgubimo finu prednost, protiv Armanija +9 razlike ( 71 - 62 ), a veceras cini mi se +11 ( 54-45 ) u jednom trenutku u 3. qtr gde izostaje reakcija sa klupe u vidu TO.

Bar kad kritikujes nesto onda sredi fakte do kraja.
Kako bre bez tajm outa kad ga je Zeljko zvao kad su napravili 4-0. Imali smo +9 i napad a Litvanci su pozvali TO. Onda mislam da su Lesora izblokirali oni dali 2 pa Madar prodao loptu oni jos 2 i Zeljko zove TO. Nemoj da nas zajebavas i da nam pametujes kako je izostala reakcija sa klupe. E to sto je nakon TO Trifunovic uprskao i prodao 2 lopte pa smo primili 5 poena i Litvanci nas sustigli je druga prica. Nakon toga Trifunovic je benchovan, a Panter se vratio na teren sa 4 licne nekih 2 minuta pred kraja trece cetvrtine. Zakljucak reakcija sa klupe NIJE IZOSTALA.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Lako nam je kad imamo najboljeg centra Evrolige.. Još kad bi imao pravo na odmor bar 2min po četvrtini pa gdje bi mu bio kraj
Balša Koprivica, zločin koji traje
Polako, nije lako igrati sa 22 godine kao centar u Evroligaškom timu u utakmicama sa visokim intenzitetom, brzom igrom i protiv mnogo iskusnijih igrača, gde nakon greške ideš na klupu.

Zna Željko šta radi i zašto to radi.

Rekao bih da će Balša do kraja sezone biti dominanti prvi centar ekipe, ali s obzirom kako Lesor igra, više nisam siguran u to. :D
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
na 54 - 45 ide tv time out 2, ako ne laze play by play.

na 54 - 49 ide TO nase klupe, prihatam kritiku da sam pogresio.

posle toga stizu na 54 - 54 i otvoren sut za 3
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad

@SMK

Neka bude na ravne časti sa Lesorom, bićemo prezadovoljni. Bože pomozi da se Smajli i Avram vrate onako kako treba pa da ubijamo redom. Utakmica savršeno vođena sa klupe, nema zamerke nikakve ovaj put :D

Na mene neverovatan utisak ostavio Anđuša. Dećko igra kao Toni Kukoč u Bulsima. Uđe, ispraši i izađe...
 

Jones

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
118
Reaction score
144
Локација
Stari Košutnjak
Ne znam, ljudi se odusevljavaju Andjusicem, meni to nije izgledalo bas tako...jeste, udje bocne trojku, al brate kaznjavaju nas preko njega. On protiv ovakve fizicke ekipe nema sta da trazi, bukvalno ga ciljaju u svakom napadu. Tipa na 1ipo pred kraj 3. bocne trojku, i sl napad samo spustaju na njega, mi izrotiramo 3 puta , al nekako opet nas kazne preko njega. U ovoj situaciji sam cak bio odusevljen timskom odbranom kako smo rotirali. Elem, bas bas zajebana ekipa Zalgiris, a mi rastemo iz meca u mec. Inace, nisam bio odusevljen nesto Evroligom prethodnih godina al ove godine sam odusevljen zato sto smo tu gde pripadamo.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Mnogo zajebano igrati protiv ekipe koja dominira u ofanzivnom skoku i ima ovoliko šutera. Naučili smo od Albe ponešto.
Čudan meč, sem Pantera niko raspucan a svi odigrali vrlo pristojno i nešto doprineli.
Oseća se da smo ušli u ritam i raduje šira rotacija.

Lesoru zaista svaka čast na svemu od starta sezone i Madaru, njih dvojica zaista nameću tempo u odbrani i rade mnogo posla.

Kad bi Panter davao svakoj ekipi po 30 poena, bio bi u NBA. Ne tražite dlaku u jajetu, i više nego dovoljno puta nas je izvadio.

Odmoriti ključne igrače protiv Mege koja je jezivo ušla u sezonu i Radonjiću lepo uručiti otkaz pa onds viva la Espanja.

Bravo bravo
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Utisak veceri mi je napusavanje tzv. novinara od strane Zoca. Sve cine da nas izbace iz ritma, bas me zanima da li fmpeovcima postavljaju ovakva pitanja. I za kraj uzmi Zeljko evro-titulu, duvaj te ga novinari ocu reci cigani.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.398
Reaction score
4.619
Локација
Zemun
Kao sto napistaste, Panter oplodio.
Zoc ne treba da se nervira na cigansko-prvokatorska pitanja, sledeci put samo nek im izvadi budalu, na sred konferencije...
Odluka je pala u bacanjima, ne pamtim da smo ovako dobar prpcenat imali. Bravo momci!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.330
Reaction score
37.522
Статус
Затворена за писање одговора.
Top