Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Ne vidim po čemu smo favoriti? Šerif prošle godine igrao Ligu šampiona i osvojio treće mesto. Mi smo miljama daleko od te famozne Lige šampiona (ako izuzmemo sledeću godinu sa dva predstavnika). Prošle godine osvojili ogromnih 7 bodova. Pobedili najjači tim na svetu Real iz Madrida u gostima na Santiago Bernabeu 2:1. Ne vidim kako smo mi favoriti posle ispadanja od AEKa iz Larnake i sličnih.
Naravno da nismo favoriti, po meni sanse za prolaz 50/50. Imaju tacno 18 crnaca, a svi znamo kako mi volimo da igramo sa takvima...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.983
Reaction score
25.990
Локација
ante portas
Ne vidim po čemu smo favoriti? Šerif prošle godine igrao Ligu šampiona i osvojio treće mesto. Mi smo miljama daleko od te famozne Lige šampiona (ako izuzmemo sledeću godinu sa dva predstavnika). Prošle godine osvojili ogromnih 7 bodova. Pobedili najjači tim na svetu Real iz Madrida u gostima na Santiago Bernabeu 2:1. Ne vidim kako smo mi favoriti posle ispadanja od AEKa iz Larnake i sličnih.
Nije to ista ekipa,mnogo igrača je otišlo kao i onaj trener Vernidub.Tako beše.
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Cisto da se zna da su dobili Real u Madridu 1:2 prosle godine, a Real osvojio LS :D Ove godine verovatno dosta slabiji, npr izbacili raspali pjinik tek ne penale...
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Revanš je kod nas.

Šerif trenutno prvi u njihovoj ligi posle 13.kola... imaju 6 bodova više od drugoplasiranog Petrokluba.

Taj Petroklub ih je dobio skoro sa 1:0.

Prekosutra gostuju Milsamiju u ligi. I posle je valjda pauza i kod njih ali ne znam dokle.

Sosijedad i Mančester Junajted su ih tukli rutinski po dva puta u grupi Lige Evrope a Šerif dobio oba puta Omoniju.

Imamo dobru tradiciju protiv Moldavaca, pa i taj Šerif smo već izbacivali doduše još 2005 godine.

Možda nismo favoriti ali po kladionicama ćemo biti sigurno (bar kući) ali sa ovima možemo da igramo itekako.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
808
Reaction score
4.287
Локација
Beograd
Bolji zreb nije mogao da nam padne, ovde smo mi poprilicni favoriti, ali naravno treba to i opravdati.
 

Zbunjen

Početnik
Учлањен(а)
10.11.2007
Порука
189
Reaction score
527
Jedino što ja očekujem je da Gordan pokaže karakter i da odjebe govna ako mu ne ispune želje u zimskom prelaznom roku. Protivnik manje bitan.
Za početak, da uprava ne proda Dijabatea i Uroševića.
Ako pored toga izbori i neko pojačanje, stvarno je Supermen!
Protivnik sa kojim možemo da igramo, da će biti lako neće, ali će zato,nadam se, prolazak biti slađi
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.872
Reaction score
13.636
Очекујемо детаљан тактичко-статистички извештај са лица места од колеге @Direktor_Grobar најкасније до 10.11.2022 у преподневним часовима

Овако на први поглед - није то исти тим који је играо Лигу шампиона, доста играча је отишло, уз пуно среће су ушли у ЛЕ преко Пјуника и захваљујући милости жреба добили групу где су се са Омонијом борили за треће место иначе би највероватније у некој другој групи завршили лагано као последњи.

Ми смо ове сезоне у Европи показали бољу игру када нисмо били фаворити (Келн, Ница) него када смо били (Ларнака, Хамрун, Словацко). Сада смо опет фаворити тако да се више плашим нас. Морамо даље како знамо и умемо јер ако лацијали у осмини финала налете на ове наше лудаке - црно им се пише. Сад су се провукли.

Овај моментум може да усере само управа ако направи неку катаклизму од зимског прелазног рока.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jeste daleko ali čisto da kažem jer vidim da pominješ Lacio ako bi prošli Šerif. Ako bi prošli Šerif ne bi mogli na Lacio u osmini finala.

Onda bi igrali osminu finala sa nekim od timova koji su se već plasirao u tu fazu takmičenja kao pobednici grupa. U pitanju su: Istanbul Bašakšehir (Turska), Vest Hem (Engleska), Viljareal (Španija), Nica (Francuska), AZ (Holandija), Đurgarden (Švedska), Sivas (Turska) i Slovan (Slovačka).
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Очекујемо детаљан тактичко-статистички извештај са лица места од колеге @Direktor_Grobar најкасније до 10.11.2022 у преподневним часовима
Hahaha, čak ni ja svojim kolegama/zaposlenima ne dajem rok od 3 dana. Na šta bi ličila ta analiza? :D

Iskreno, ja ću ove temeljno, poput Sparte. Ima dosta vremena i želim da pogledam mečeve sa Omonijom i da vidim šta su im radili Sosijedad i United. Nije to ista ekipa kao ona lane, ali su svakako za respekt. Ono što je sigurno je da su slabiji od svih protivnika iz naše grupe.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Šerif koji je igrao s Realom i ovaj sad nisu mnogo slični.
Nemaju istog trenera, mnogo igrača je otišlo.

Dobili smo ekipu koju sam najviše hteo, iako sam svestan da će biti zajebano, ali bi tako bilo sa svakim protivnikom.

Možemo i moramo dalje
Ok nisam znao detalje, ali nemamo ni mi baš puno razloga da budemo favoriti u ovom dvomeču.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top