Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Ovo ne sme da se zaboravi! Da ti ne pustiš goste u polupraznu halu, jer si obična ciganska pička!!! Pa, o ovome mora da se priča naširoko!!

Jebeš igru, videlo se da ne ide, nemamo rotaciju. Mi trenutno imamo 7 igrača u vrh glave, bar njih 5 tamo je ili premlado ili slabašno ili limitirano, čak i za aba ligu, tako da je ovo poraz koji možemo dati. Problem je što Papapetrua, po prikazanom do sada, ne vidim ni kao 8. igrača, a nakon prvog gledanja u nekoj pripremnoj delovao je kao neko ko ne igra košarku, već je "zna".

Komentator sa SK neka popuši kurac što je u najavi meča upisao katalonskim ciganima pobedu. Je l' neko napravio sprdnju od njega poturivši mu papir s kog čita, pa je pajser u najavi meča dodao barsi meč i pobedu? To se ni strajniću ne bi desilo. Džukac.

Posle onakve partije protiv Makabija, ne zameram nikome ništa. Igramo utakmice na svakih 21 sat. Ja kad putujem na more, taj prvi dan i ne računam, imam džet leg do Grčke.

Momci, karajte Real, a i ne morate. U ponedeljak ćete zgaziti mandove. Pokažite da je košarka lep sport.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Sve je to ok,ne treba niko da mi kaze kako igra odbranu,vidim i sam da je taj segment na zavidnom nivou u vecini meceva,ali on nije doveden kao sekundarac i da igra samo istu,nego da bude igrac vise u rotaciji i da na njega i napadacki moze da se racuna...Igrac takve reputacije ne kosta malo,a verujem da nije doveden samo da bi igrao odbranu,a u napadu bukvalno je resenje manje kad je napadacki arsenal u pitanju.
Mozda je i doveden samo za odbranu,jer u napadu imamo Nanelia, Pantera,Andjusica,Madara,Exuma,Ledeja i sad kad se vrati Avramovic, ne znam
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Nadam se da se salis. Bilo kako bilo partija za zaborav,ali ukoliko vec prekosutra karamo ruzne Madridjane.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.285
Reaction score
10.749
Локација
underground
Nista neocekivano se nije desilo . Kvalitetnija su ekipa i to je to. Mi ovih nekoliko najboljih ekipa mozemo u gostima dobiti jedino ako oni udju mlako u utakmicu i ako nas podcene. A to se nece desiti ako su zbog toga vezali vec prije nas par poraza , sto se desilo i sa Barselonom i sa Olimpijakosom.
Vise me brine povreda Smajlija.
Za dva dana cemo vidjeti kako ce biti sa realom i da li ce nas oni podceniti jer su danas relativno lako izasli na kraj sa Valensijom, ali nama je najvazniji mec u ovom periodu u ponedeljak.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.334
Локација
Kej Republika
Bilo smo zreli za stoka razliku, na srecu nije se desilo.
Barsa tamo, je nemoguca misija, ne samo nama, nego bilo kojoj ekipi u EL.

Mozda malo bolje odigramo u Madridu, ali ocekujem Musu i Hezonju da nam strpaju po 20+ poena.

Zamolio bih kolege na forumu da ne kace vise slike sa tabelom EL i kao vidite ovo, gde smo mi gde je fmp. Hahah.
Sezona je preduga, mi nismo osvojili nista ozbiljnije jako, jako dugo.
Fokus na nas, na nase momke, pa polako.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.150
Reaction score
27.972
Локација
Из Чикага (моји...)
Prilično sumorno veče u svakom smislu, ne verujem da je Real u Madridu prilika za vađenje i ne očekujem bitno drugačiji ishod. Žao mi je mučenog Smailagića i nadam se da ćemo proći bez novih povređenih, pa u ponedeljak najznačajnija tekma ovog dela sezone. Ako to dobijemo sve će se ovo biti nebitno.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Zamolio bih kolege na forumu da ne kace vise slike sa tabelom EL i kao vidite ovo, gde smo mi gde je fmp. Hahah.
Sezona je preduga, mi nismo osvojili nista ozbiljnije jako, jako dugo.

Ovaj bi komentar potpisao, da si ga ostavio pre mesec dana... Danas deluje nekako čudno, da ne kažem poplašeno. Govnima u EL nije mesto ni među 20 ali pošto su već tu, red je da budu na začelju ili bar mesto ispod nas u najgorem slučaju! Ako to nije tako, NIJE DO NJIH - SAMI SMO KRIVI! A toga se ne treba plašiti, protiv toga se treba boriti i jebati im mater gde god treba.

A tabelu treba kačiti iz kola u kolo, da se vidi gde smo i u odnosu na koga. Ako dozvolimo da su govna bolja, ko nas jebe. A verujem da tu neće biti problema i da će ih recikliramo da ne smrde!
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
367
Reaction score
2.285
Локација
Kraljevo
Smešno mi je da pričam o rezultatu, jedan sam od onih koji je prešetao utakmicu oko hale u Barseloni. Žao mi je što ljudi koji su gledali na tvu nisu videli atmosferu oko samog barseloninog kompleksa. Gde god zađeš u sporedne ulice, kafiće, autobuska stajališta, metro stanice, ti vidiš naše ljude kojima nije do života.
Mislim da se ovakva euforija kao što su ova dva gostovanja (Barselona, Madrid) neće skoro ponoviti i ne treba da se ponovi kada te tvoj klub ovako poštuje.
Kad je bilo da se prospe 40+ hiljada za sezonske, onda su pričali o nekoj organizaciji i redu, a danas nema zvaničnog saopštenja našeg kluba. Ovo večeras su se popišali kako na nas navijače, toliko i na naš klub.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Sta se ovde pise, ali ajde, da ne stajem na muku.

Igrali smo protiv NBA tima, fizicki dominantnog, koji nas je prebio uz dopustanje sudija, kada je to islo preko granice. Nebrojen broj zicera gde je igrac ''podbijen'' laktom u bubreg sa ledja ili, kao pri polaganju Papapetrua, udaren po ruci. Nasa greska i nauk za ubuduce je sto se nije ulazilo u te kontakte cvrsce, izbalansirano, jer bi to sve onda bili kosevi.

Promasene trojke su od umora i jer su oni uvek bili u blizini. Nisu mogli pun pokret da naprave nasi suteri, kojima je usput dusa u nosu, vrlo malo otvorenih suteva je bilo dok je bilo bitno. Odlicna odbrana ciganije. Na to pustena i tuca kada treba. Pripremili su utakmicu kompletno oko terena, kao da im je za plej-of trebalo.

I dalje mislim da su oni najjaci u EL. Vreme ce pokazati :D

Za ovo ciganisanje sa kartama, samo reciprocno. Nijedan cigan ne moze da udje u Arenu. Kraj. Ako se pojave. Nikakvo izigravanje gospode i gostoprimstva. ,,Nismo mi kao oni'' i slicne gluposti da se slusaju. Da smo i kao narod i kao klub kroz istoriju reciprocno odgovarali, dosta drugacije bi bilo. Klub mora da pomogne navijacima oko organizacije kolektivne tuzbe. Pored toga, da Evroliga resi to pitanje u sportskom smislu, da se i to pokrene.

Igrali smo besprekorno prvu cetvrtinu dok je mogao da se odrzi ritam i fokus na onom nivou. Znalo se da ne moze da potraje. Medjutim, ritam je pao vise nego sto sam ocekivao, malo smo se pogubili u rukometu i brzanju. Sve u svemu OK je, neki igraci su se odmorili. Videcemo u Madridu.

Sto se psovanja tice @JasminaT komentator, pored toga sto je ciganstura, nema blage veze o kosarci (to je jos crnje). To nekako i ide zajedno, s obzirom da je ciganstura. Pored ostoje i pobrojanih, dodao bih i ambasadora i konzula u Spaniji, sta god da tamo postoji.

Jebati ih jako, sve koji poticu iz te gusarske pripizdine, na dan utakmice, cim promole nos u Beograd. Ne mislim, naravno, da se biju ljudi po ulici, nego blokada ulaska, a ovima na terenu da presedne.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.079
Reaction score
14.337
Локација
Kipar
Smešno mi je da pričam o rezultatu, jedan sam od onih koji je prešetao utakmicu oko hale u Barseloni. Žao mi je što ljudi koji su gledali na tvu nisu videli atmosferu oko samog barseloninog kompleksa. Gde god zađeš u sporedne ulice, kafiće, autobuska stajališta, metro stanice, ti vidiš naše ljude kojima nije do života.
Mislim da se ovakva euforija kao što su ova dva gostovanja (Barselona, Madrid) neće skoro ponoviti i ne treba da se ponovi kada te tvoj klub ovako poštuje.
Kad je bilo da se prospe 40+ hiljada za sezonske, onda su pričali o nekoj organizaciji i redu, a danas nema zvaničnog saopštenja našeg kluba. Ovo večeras su se popišali kako na nas navijače, toliko i na naš klub.

Ja stvarno razumem tvoju frustraciju ali klub je apsolutno bespomocan u ovim situacijama. Mi smo u ovom momentu totalno nebitni bilo kome tako da je bilo kakav pritisak nemoguc.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.668
Локација
Beograd

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Ja da me neko sad pita rekao bi da u 21. veku nijedan njihov navijač nikada nije došao na utakmicu u Beograd, možda sam u zabludi, ako nisam ne vidim kako se mogu sprovesti recipročne mere.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ja sam u jedno siguran - da se ovo desilo FMP-u, odnosno ciganima koji navijaju za FMP pa su otišli na neko gostovanje i sprečili im ovako ulaz pa intervenisao bi peder sto posto makar morao da odlaže sve živo kako bi se pobrinuo za svoju miljenicu kurvu iz Železnika.

Za nas se nije niko založio, ostoja je nešto napiskarao samo na društvenim mrežama i to je to.

Svakako sramota da je toliko ljudi doputovalo i imalo karte a nije ušlo u halu.
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
999
Reaction score
3.695
Локација
Kako brzo zaborave pojedinci ko ih je nekad lebom ranio i lansirao u orbitu evropske košarke...
Vesely, druže, ne moraš na svaku sudijsko-lopovsku odluku da se brecaš.
Igraj košarku, daj poene, zaradi platu...nije problem, ali ovakvo ponašanje...a bio si naš - baš je bezveze.
Je l' mora baš posle svakog poraza da se pljune po našem bivšem igraču koji igra za protivničku ekipu?

Na osnovu čega si zaključio da je Veseli zaboravio 3 godine u Partizanu? Na osnovu toga što je gestikulirao da je lopta za Barselonu, povodom one pogrešne odluke sudija nakon čega su dolelili loptu nama, a ne njima, iako se na ponovljenom snimku jasno videlo da je Lesor zaista igrao poslednji?

Morao sam ovo prokomentarisati, jer sam očekivao da će se neko javiti da pljune po Janu po nekom automatizmu nakon poraza od klubova gde igraju bivši igrači.

Što se utakmice tiče, promašili smo jako puno šuteva i to sa poludistance i iz reketa, a nismo uspeli da uhvatimo puno ofanzivnih skokova, čime se stekla donekle iskrivljena slika da su cigani dominirali u skoku (10 skokova više). Raduje kontinuirano dobro izvođenje slobodnih bacanja iz utakmice u utakmicu, to je ključno za ostvarivanje pobeda u budućnosti u neizvesnim završnicama. Željko je više eksperimentisao pred kraj utakmice, očigledno svesno čuvajući nosioce za narednu utakmicu.

Nadam se da Smajli nije polomio prst. Delovalo mi je kao da jeste preko TV-a, pogotovo što imam iskustva u tom domenu pošto sam pre 2 godine polomio mali prst na košarci.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top