Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
A i ova komunikacija sa izlaskom iz povreda, ulila se nesigurnost nakon poslednjih par povrada da je ova kumunikacija tog dela strucnog staba na amaterskom nivou. Ko da smo u 18 veku, a ne da pola ovih stvari mozes da nabodes u glavu danas.
Gosti , vratite se ovamo za 6 meseci, jebacemo vam sto majki!
 

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
58
Reaction score
372
Nakon što zamalo da razbijem nešto u stanu u naletima besa, da dam i smislen komentar...

Glavu gore, Grobari. Kao što sam i pre komentarisao, ovo je veoma specifičan format Evrolige, na koji mi navijači Partizana, očigledno, još uvek nismo navikli. Ima još mnogo da se igra, nismo još ni na polovini takmičenja.

Koliko god mi razočarani bili večeras, nas i dalje 13-14-15 pobeda vodi u TOP 8. S tim u vezi, pozivam vas sve da pogledate ceo naš raspored utakmica do kraja takmičenja. Je l' možete da pronađete tih 13-ak utakmica koje je sasvim realno pobediti? :)

Naravno, ono što je glavni izazov je da mi budemo pravi, da napredujemo još više. Ukoliko ovaj tim, povratkom Alekse i svih ostalih povređenih, ojača bar za još 30%, postoji mnogo lepih stvari kojima se možemo nadati.

A konkretno u vezi utakmice večeras... ne želim da zameram Kevinu, ipak nas je mnogo puta i obradovao do sada. Pokušavajući da posmatram stvari iz njegovog ugla, on je prosto takav igrač, nije odoleo da ne šutne kada je bio potpuno sam, to je za njega bio zicer, a i verovatno bi tom trojkom rešio pitanje pobednika. Nije ušlo ovoga puta, šta da se radi, neka uđe sledeći put, kada bude bilo još bitnije.

Plan za sledećih nedelju dana - da se pobedi u Ljubljani i u Francuskoj, pa da u paklu čekamo Turke.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Dobra utakmica. Cestitke svima. Mi smo imali ovu utakmicu, ali eto forma je dole i to se bas vidi na sutu za tri poena. Bili smo u igri zbog atmosfere.

Iskreno, cestitke cigansturama sto su bili gospoda na gostovanju. Pojeo sam govno, svaka im cast. Svaka cast i za cutanje na minutu cutanja (sem nekoliko njihovih mongoloida). Svaka cast i nasima. Malo normalnosti se vratilo.

Sta i kako dalje neka vidi strucni stab. Ekipa je van forme. Ne znam da li je tempiraju jer mislim da to nije moguce sa ovim tempom utakmica. Pa onda neka vide sta je u pitanju. EL nije bitna, neka izgube i od Asvela, ali moramo ABA resavati.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.363
Reaction score
1.939
Локација
Gde god ti da igras...
Niti je Zeljko bezgresan, niti je izuzet od kritike. Prvi on preuzima krivicu na sebe. Ali izjave "da ga je vreme pregazilo, da nam treba mladji trener i jos mnoge druge gluposti moze reci samo cigan! Pored Kicanovica i Vujosevica covek koji je najvise dao KK Partizanu!!! Hvala ti Zeljko!!!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Ohladi i ti malo!
Nadam se da ima onih koji jos od Zeljkovog dolaska razumeju kuda ovo ide. Razumeju da karijera jednog trenera nije ravna linija, da se uslovi menjaju. Ne fali ovde zelja, ovde fali perspekrivan moderan mladji trener. Pa ako treba sacekas ga i da sazri...Ali mi izgleda nismo imali izbora...
Ako moze neko dijabole po forumu da banuje. Hvala.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.443
Reaction score
11.947
Локација
Beograd
Svi koji prizivaju odlazak Željka Obradovića neka slobodno ožive svoj davno ugašeni rsb forum pa tamo seru kao nekada!!!
Da nije Željka kurac bi mi igrali bilo šta od ozbiljne košarke, limar se spremao na vraćanje 5 godina unazad.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Niti je Zeljko bezgresan, niti je izuzet od kritike. Prvi on preuzima krivicu na sebe. Ali izjave "da ga je vreme pregazilo, da nam treba mladji trener i jos mnoge druge gluposti moze reci samo cigan! Pored Kicanovica i Vujosevica covek koji je najvise dao KK Partizanu!!! Hvala ti Zeljko!!!
Mislis da je postao "senilan" 60+godina i to ko god kaze taj je cigan
 

peptidde

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
92
Reaction score
941
Локација
Beograd
Jedina stvar koju zameram Zeljku je to da Panter nema isti tretman kao i ostatak ekipe. Nezavisno od toga kako igrao, igrace. Danas nas je on ukanalio. Takav je tip igraca, ili raznese protivnika ili nas.

Sve u svemu, velika steta, morali smo da ih pregazimo u prvih 15 minuta. Cepamo dalje, mozda su nam sanse za Top8 EL u domenu teorije, ali Aba je svakako prioritet.
 

Catenaccio

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
2
Reaction score
9
Локација
Beograd
Teški dani, potpuno je normalno da čovek oseti razočarenje, posebno zbog ishoda večerašnjeg meča, moglo je i moralo je bolje, tu diskusije nema.

Videli smo svi kakve su igre igrane pre utakmice, dobro svi znamo koje sve njuške stoje iza toga, dobro znamo koliko im smeta ovaj Željkov Partizan, koliki strah imaju od njega pa ne prezaju bukvalno ni od čega.

Setite se sada svih tih ogavnih faca, setite se šta rade svakodnevno, setite se njihove zlobe i pokvarenosti. Hoćemo im dozvoliti da seire kako su srušili Željka, kako dižemo ruke od ovog tima, kako je Partizan gotov?
Hoćemo kurac.
Kad ja matori konj od 40 i nešto godina neću da odustanem i ima da se nacrtam i sledeću i svaku utakmicu posle sledeće u Areni, pa onda će te valjda i vi mlađi isto tako.

Da, boli poraz.
Ja sam pregrmeo gomilu i gorih sranja preko glave, pa večeras od Arene do stana ni reč nisam rekao.
Ali odustajanja nema.
Opsuj u sebi, ispičkaraj sve živo, ali dođi ponovo u Arenu na sledeći meč.

Ima gomila stvari koje treba kritikovati, i to sa punim pravom. Ali podrška timu ne sme da posustane.
 

-sule-

Grobar
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
287
Reaction score
1.719
Локација
Beograd
Šta Grobari rade kada ne ide
Pevaju još jače sve do pobede

Željko hvala ti što si se vratio, samo napred i sve će to lepo da legne.
I uzeće on evrotitulu ponovo sa Partizanom.
I braćo uvodite diktaturu, ban do kraja sezone za svakog ko napiše nešto protiv Željka.
Podrška i svim igračima!
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
369
Reaction score
2.463
Локација
Pozega
Ko se sve smatra navijačem Partizana danas sram vas bilo, samo je bitan rezultat i pobeda. Pa sad majku mu jebem treba podrška Panteru. Ja da sam mogao da biram ko da bude sam i šutne izabrao bih njega, na žalost večeras nije ušla. Gore glavu momci ućiće kad se bude titula rešavala kao što je i ušla u Istanbulu ili Zagrebu.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Lesor,Tristan,Madar i Papapetrou mogu da daju casove iz borbe za dres i za svaku loptu. Licno sam ubedjen da ovo sa Aleksom ne bi izgubili ali to je sbb kbb. Smesno mi je ovo teranje Zeljka,da nije njega opet bi na Partizanu neku pravio od trenera recku za CV poput onog Makedonca/Slovenca. Verujem u Zeljka i u njegov inat,verujem u naporan rad,znam da smo mnogo bolji ljudi i navijaci od njih i verujem da u junu dizemo trofeje.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Ne znam da li je ovde dozvoljeno reci da treba menjati trenera i strucni stab...To nije nesto sto se videlo danas, vec odavno...Nama treba mlad trener sa karijerom u usponu, a ne star na zalasku karijere... Sve najbolje mislim o Zeljku, on bi mogao biti profesor iza klupe....Ovo danas licilo mi je na 100ti fudbalski derbi, slican osecaj...
Митићу123 ти ли си?
 

acaca1

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
22
Reaction score
49
Локација
Lazarevac
Podrska ekipi.
Koliko god se ismevala mantra da nam treba pravi plej,ja ne mogu da se otmem utisku da imamo velikih problema u organizaciji igre i sa protokom lopte.
Da li ce Aleksa to moci da promeni?
Nisam ubedjen.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top