Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Citiraću sebe:
"Nagađah, pretpostavih i vrlo verovatno pogodih, pre 10 dana, da će cogani biti organizovano na ovom meču, kao i to da incidenata u smislu predmeta u terenu, prekida, neće biti, takođe organizovano i u koordinaciji braće po ocu sa "severne" i "tužne" tribine. "

Pošto se za 3 sata nije čulo včć pdru, bolje od poraza mi kao grobari nismo ni zaslužili.

Podrška za Željka i igrače.
ABA je ključ svega, evroligu osvojili ne bi svakako.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Ovo je klasičan NERAD.
To sam već napisao.
NERAD.
Željko ne radi sa igračima, samo traži da sprovede njegovu igru.
Ne radi na ubacivanju lopte u igru, ne pravi tim, neprilagođava se igračima, nekontroliše Pantera, igrači se gube.

Ovo je mnogo više od pravdanje kako smo izgubili zbog jedne lopte.
Mi nedobijamo nijednu neizvesnu završnicu.
I sve to sa 13 skokova više.
NERAD, NERAD, NERAD.
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.758
Reaction score
6.302
Mudaaaa. Gde su M U D A majku mu jebem u picku.
Poluprazna arena do kraja El ako i treba. Bolje nisu ni zaslužili . Sviiii
Koncentracija na Aba ligu da osvojimo bar to.
Al ako slučajno budemo prvi pola Arene da im damo malo je ovo.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
974
Локација
Banja Luka
U čemu je kvaka da ovaj sastav rasturi Budućnost prije nekoliko dana, a ispali od usrane komšinice. Ko su ti njeni asovi s kojima nikako ne možemo izaći na kraj?I Već podugo.
Oni su solidan tim, ništa posebno. Bio sam u iluziji da imamo bar podjednak kvalitet.
A pogotovo što je na klupi mag od koga bi očekivali da i sa značajno slabijim timom parira ovima.
Pratim aktivno JSD Partizan više od pola vijeka, pamtim i sušne godine u raznim sportovima, ali ne i ovakva razočarenja kao u posljednje dvije.
A pred utakmicu većina se ovde bavila kritikom davanja ulaznica za navijače rivala. Koliko god to jeste jadno od podaničkih govana u UO, mene boli poraz. To je kao kad te neko siluje, al nije to najbitnije, već što je doveo i nekoga da to gleda.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.163
Reaction score
14.487
Локација
Brdo Banovo
Mene je sramota u ime vas sa prethodnih par stranica foruma.
"Dobrodoslica" i ovim sto nisu nista pisali od 2015-e ali eto, ISTORIJSKI derbi pa svratili.

Nek ste stigli da pljujete, bravo bre!

"Idi gledaj fmp", vece istine nema.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.457
Reaction score
4.834
A vi što tjerate Željka shvatite da se eventulnim njegovim odlaskom vraćamo na nivo od prije 5 godina.Još se njima tresu gaće od Željka, zato njihova mašinerija van terena i radi kao nikada prije.
U čemu je razlika između nivoa od pre pet godina i sada? I tada i sada kara nas ko stigne. I tada i sada sve oko kluba odlučuje AV. I tada i sada smo najgledanija ekipa i u ABA i u Evropi.
I tada i sada imamo 0 trofeja.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.465
Reaction score
2.240
Na ovoliku podrsku koji imate na svu euforiju vi igraci im ovako vracate navijacima sram vas bilo, boli vas kurac kako se sada oseca navijac Partizana, Ovo smo cekali nekoliko godina evroligu konkurentan tim za titulu vrhunski trener i opet nista . Sta treba jos da se uradi jos navijaci da udju na teren i da daju koseve i da igraju odbranu i stite reket. Nazalost cekacemo mi neka bolja vremena ako do to dodje ako ne onda da smo zivi i zdravi grobari pamticemo lepe uspomene od pre nekoliko godina i momcima koji su ginuli za klub. Treba Panteru zahvaliti za onaj kup kada smo osvojili kada je faulirao Pejda i na produzetke dobili cigane.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Ohladi sad zvanično!
Jebeni horor. Useravaju nas nedovic i vildoza,a matori Ivanovic pisa po nama nacisto.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.108
Reaction score
5.136
Локација
vezenemam
Nije da nema istine u ovome što si napisao. :confused-smiley-013:
Nažalost...

Nego, gde je i šta radi Kapiten Rade?
Ako je ikako moguće, trampio bih trenutnog kapitena za njega?
Može i doplata...

Nije sve ni do igrača, ipak, ima nešto i do struke.
Neko reče ovde, daj mladog trenera, Željko je star.
A ovaj Ivanović, mlađi?
Ne znam šta je u pitanju, 5G, korona, vakcine, klonovi...ali nešto sigurno mora biti.
Ili "proces" nije taj koji bi trebao biti.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
217
Reaction score
820
Локација
...
Cisto sto se tice poredjenja sa Trinkijerima, u njegovo vreme smo imali Koprivicu u strucnom stabu, nije zanemarljiva razliga. I Duletovi bolji rezultati se vezuju sa njegovim dolazakom. Sad imamo CIGANA i to loseg. Zato se mase i sutevi na kraju, zato i veliki padovi u koncentraciji. U ovom ritmu i ovakvoj sezoni ta uloga je drasticno porasla. Pisao sam to i na pripremama i danas stojim iza toga.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne treba da se pljuje ali da se kritikuje treba jer ni na šta ne ličimo. Ja lično ne teram Željka ali da nešto ne štima i ne ide - pokazuju rezultati i posebna ova dva poraza od ovih govana koja najviše bole. Jeste, ima još da se igra, ali mi konstantno iz utakmice u utakmicu pravimo ista sranja i kako da se nadamo nečemu boljem?

Evroliga je sada svakako daleko... ostaje ta ABA pa da nekako ispravimo sve ovo, samo još da nađemo rešenje - kako?
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Biram Mozlija prije Ledeja, Pejdza prije Pantera.

Dok pravimo glupe poteze pri odabiru igrača u trenutku kada bi trebali pažljivije da biramo, ovakve stvari će se i dešavati.

Mislim da ćemo mi nastaviti da tonemo sve dublje, osim ako se ne dese neki radikalni rezovi u smislu otkaza nekim igračima i nadogradnjom boljim.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Jebeš sport i igru, na njega ne možeš da utičeš izgleda. Nama ove revijalne, pompezne, prve, stote... nikad i nisu išle.

Uživajte u ovome na tribini, nema čak ni svaka generacija grobara priliku da to doživi, a kamoli ostali...i da bude još bolje.

Čuvajte zdravlje. Igraćemo mi i na grobu FMP-ovom
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top