Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
У овом спорту постали смо врећа за набијање. Буквално нам раде шта пожеле у свим сегментима. Егзум бескорисна маса реално, Нанели лик дошао да узме паре пуца му курац за озбиљну кошарку, Пантер већ традиционално својим нерезонским одлукама губи утакмицу. Што се тиче стручног штаба довољно је то да смо након годину и по без иједне побједе у ,,битним" утакмицама. Постали смо оно против чега се Дуле борио из петних жила, јебена икебана. Нико нама није крив ни Вучић, ни Човић, криви су нам овакви ,,партизановци" као што је Остоја. То је тај карцином који те изједа изнутра. Никад ништа са њим. Остоја пуши курац. Кошарка се без плеја не игра, па нек пише ко шта хоће. Остоја мајмуне пуши курац.
 

Partizan321

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2022
Порука
184
Reaction score
1.045
Локација
Banja Luka
U čemu je razlika između nivoa od pre pet godina i sada? I tada i sada kara nas ko stigne. I tada i sada sve oko kluba odlučuje AV. I tada i sada smo najgledanija ekipa i u ABA i u Evropi.
I tada i sada imamo 0 trofeja.
Ništa,onda da vratimo Sašu Filipovskog i da svi zajedno uživamo.A što se tiče ove sezone nemoj dva puta reći da nećemo ništa osvojiti,živi bili pa vidjeli.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Poceli smo da igramo kad je Papapetru poceo da gleda prema kosu. Ako hoce da bude koristan ne treba da asistira veca da posatvlja blokove i ide na kos. Veliki je i pomera odbranu kad napada. Kad se necka, samo smeta.
Panter napreduje, pronalazi svoj stil igre, ali je igrac bez ramena i ako se ne ispucava postaje nevidljiv. Ledej ne sme biti onaj od kog zavisi igra u ovakvim utakmicama. To je Trisan pokazao, a vidi i Zeljko i otud onaj nesrecni ulazak Slovaka, koji je momenat kada smo izgubili. Njegovo dovodjenje je ogromna greska. Deluje kao vanzemaljac koji se navikava na zivot na Zemlji. Mislim da je psihicki jako negativno delovao na ekipu. Deluje mi da isto ovako smeta i na treningu i obara intezitet.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
188
Reaction score
1.796
Локација
Beograd
Mnogo volim Partizan i nakon ovakvih poraza ga još više volim. Nemam nikakve zamerke, pohvale, niti analize, samo potrebu da pružim podršku klubu!
Neki igrači očigledno nisu zreli za Partizan i za ovaj nivo košarke i to je sasvim u redu. Borili su se i pružili maksimum, i to je za mene od njih sasvim dovoljno.

Imam još samo ovo da dodam:
120737781_2813611988741655_3662385825844323558_n.png


P. S. Siguran sam da bi Miša mnogo voleo Lesora
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.509
Reaction score
23.378
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Ako nečemu može da koristi ovaj poraz, to je da pročistite forum od ciganije, zaudaraju.

Imate i neke koji se nisu javljali još od teranja Duleta iz Partizana.

Pravo na razliičito mišljenje, jednoumlje - sviranje kurca.

Šteta što nismo iskoristili ludi početak, promašili 3-4 trojke, da su dve ušle, dobili bi ih 20, al' jebi ga.

I dalje mislim da će na kraju sve biti OK.

Edit: bravo @Sacayak, trajni ban za cigana, jašta.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Brate, ovakve komentare čitam već dve godine posle svake važne utakmice. To neki copy/paste?
Jok evo citacemo kako cemo da procvetamo teranjem Zeljka Obradovica jer je neznalica i nema nam boljitka sa njim na klupi.
Dovescemo Boga da nas trenira jer smo potrosili trenera i sportskih radnika za 10 klubova, niko nam nikad nije valjao. Zadovoljava sve kriterijume, svemocan je. Jesi li ti ikad gledao kosarku u zivotu?! Pa to su zivi ljudi jebem mu sve, ja ne znam sta se ocekuje koji kurac? Mi zamisljamo sport, svaki, kao igricu, a kao naciju nas jebe ego i trip da sve najbolje znamo.
Kosarka je evoluirala, kompleksniji su problemi, sve je manje onih koji kupuju instant uspeh za pare, sve vise se ulaze u znanje i strucne ljude, pa su razlike minimalne. Ma necu ni da objasnjavam, boli me kurac, sto se mene tice Ostoja tebe nek zaposli ko trenera.
A i nemamo precih za menjanje u pizdu materinu, eto najveci jebeni problem u KKP je trener.
Covek je budala i sto je dolazio. Zaostali smo u svemu, supak od sistema, drzave, naroda, mozga i kulture.
Mi vecno trazimo svemoguce pa nam je Vucic poklonio sebe takvog, zato ce vladati dok ne lipse. Sa druge strane, negujemo nesposobnost i prodavanje guzice. Bolesno je sto tu ne vidimo problem. I opet, boli me kurac da ti objasnjavam sta je problem, nemam zivaca. I sramota me je sto navijamo za isti klub.
Izbegavam i pisanje na forumu jer se nakotilo svega i svacega. Boli me glava od citanja nebuloza vise.
Momci su dobri kosarkasi. Imaju problema, ali EL nivo sigurno.
Trener je najbolji u Evropi, nesumnjivo makar medju najboljima. Ali eto, ti bolje znas pa cemo ga deportovati u Tursku, jebo mi pas majku i sto citam gluposti.
Cao cao
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.114
Reaction score
4.041
Локација
Београд
da je panter pogodio, bili bi hvalospevi ovde...bolan poraz, idemo dalje... limare pusi ga za cigane koje si uveo u halu...
Ne bih se složio, u ovakvim uslovima je sve ispod 15 razlike blamaža, a kamoli poraz.

Ako ovo ne dobiješ, u ovakvim uslovima, sa ovakvim igračima, čemu da se nadaš uopšte? Jedino prva četvrtina je protekla "okej" i to isključivo jer smo imali brutalan broj ofanzivnih skokova, i opet dozvoliš da se izblamiraš u drugoj četvrtini. O kraju utakmice da ne govorim.

Ironija je u tome da bi Dule uzeo jednog od ovih naših igrača, oko njega sklopio mnogo skromniju ekipu klinaca i veterana i tako napravio mnogo bolji tim nego što danas imamo sa iskusnim evroligašima i ogromnim talentima. Najboljnije je to što je to u ovom momentu samo fantazija iako je jako realna.
 

rajko123

Početnik
Учлањен(а)
31.01.2014
Порука
39
Reaction score
45
Nadam se da ima onih koji jos od Zeljkovog dolaska razumeju kuda ovo ide. Razumeju da karijera jednog trenera nije ravna linija, da se uslovi menjaju. Ne fali ovde zelja, ovde fali perspekrivan moderan mladji trener. Pa ako treba sacekas ga i da sazri...Ali mi izgleda nismo imali izbora...
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Znate kad je Partizan imao jacu ekipu po imenima, e pa ja cu vam reci, Nikad. Nevjerovatno je da se ne moze iskoristiti momentum kad vlada ovolika euforija kod Grobara da se zacementira mjesto u EL. Ovakva atmosfera uz neke rezultate bi po svim kriterijuma trebalo to da obezbjedi. Sjetite se samo kako ste se osjecali posle Makabija, a kako se svi osjecamo sada.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Nadam se da ima onih koji jos od Zeljkovog dolaska razumeju kuda ovo ide. Razumeju da karijera jednog trenera nije ravna linija, da se uslovi menjaju. Ne fali ovde zelja, ovde fali perspekrivan moderan mladji trener. Pa ako treba sacekas ga i da sazri...Ali mi izgleda nismo imali izbora...
Kolega rajko123 sad mitiću, a da ga trampimo za perspektivnog i mladog ivanovića iz žlezde?
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
852
Reaction score
649
Mene samo boli činjenica da smo od početka sezone sami sebe pobedili 4-5 puta, bukvalno nam ne treba protivnilk, sami sebe izranjavamo u kolena, kada to naučimo i bar prepolovimo, završavaćemo lakše.

Ovi što pljuju Željka, neka im bude jasno da nam on nije tu da bi se sad borili za 5-6 mesto Abe, ovako po vašu žalost igramo Evroligu. Treba samo malo pameti i sreće o napravićemo velike stvari, a i ako ne napravimo bićemo jako blizu.

Utakmicu smo izgubili od ekipe, koja ni na papiru, a ni na terenu definitivno nije lošija od nas, nećemo ih srušiti bez krvi do kolena.

Idemo do kraja
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.885
Reaction score
7.986
Статус
Затворена за писање одговора.
Top