Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.564
Локација
Kej Republika
Prošle sezone izgubimo tamo, slično nešto kao i danas. I kažeš sebi, naučili smo nešto, nešto se promenilo. Kad ono isti kurac.
Đaci ponavljači.

Screenshot_20221211_142928_Sofascore.jpg
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
378
Reaction score
2.560
Локација
Pozega
Aj samo još ovo i odoh... Željka ne bih menjao ni posle 25 vezanih poraza i ubeđen sam da uzima ABU ako ne bude vanterenskih igrica, ALI, nije li pored ovakvih procenata i trenutnog kanala Pantera, mladi Slovenac u sred Slovenije mogao da dobije minut i 17 sekundi prostora danas????
Nije večeras bio u sastavu.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
325
Reaction score
2.085
Локација
Beograd
Aj samo još ovo i odoh... Željka ne bih menjao ni posle 25 vezanih poraza i ubeđen sam da uzima ABU ako ne bude vanterenskih igrica, ALI, nije li pored ovakvih procenata i trenutnog kanala Pantera, mladi Slovenac u sred Slovenije mogao da dobije minut i 17 sekundi prostora danas????
Vanterenske igrice su vec pocele! Ovaj srBski sudija je isti onaj koji je priznao Beronov sestokorak,jebem li mu i seme i pleme. Kako je takticki odradio pricu da nas uvede u egal zavrsnicu. Svira faul pod kosem sa centra, cist faul u napadu sece kao faul odbrane, gleda laktanje onog zvezdinog cetnika.... pa livadu i ja mogu da pravim kad dvojicu drzim rukama. Nebitno,mi smo krivi ali,nema druge,moramo izdrzati i preokrenuti. Samo da Zeljko ne odustane...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.471
Reaction score
2.249
Najveci krivac za stanje u koje se nalazi klub su navijaci koji su do te mere razmaziili igrace da oni umesto takmicarske igraju svecarske utakmice. Ja mislim da ovim porazom casa prelila zuc i da ce Zeljko ozbiljno da reaguje na ponasanje pojedinaca koji igraju za nas klub, ako treba i otkaz da se da ovako vise ne ide. Ne mogu da verujem da tako pompezno najavena sezona ide u pogresan pravac, bio sam ubedjen da u BaBa liga cemo se prosetati. Nije loze Zeljko da mirnije vodi utakmice jer ta nervoza i dranje dopunski frustrira igraca ako ne moze da ispuni zadatak zna se karta u jedan pravac.
 

goodfornothig

Grobar
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
218
Reaction score
832
Локација
...
Veceras preslikana situacija Dantea i onog njihvog kozojebca kao pre XYZ godina dule cvetkovica i Vestermana, dve lince Vestermanu.
Meni ova rotacija apsolutno nije jasna ( ne minutaza ). Ako vec neke igrace moramo da odmorimo, zasto to radimo u istim minutima, zasto se salju u istom trenutku Andjusic i Trifunovic, Brodziansky i Smailagic. Zar na ovu minutazu ne moze da se napravi neka kombinatorika da ne budu u istom trenutku na parketu. I koje kredite ima Andjusic meni nije jasno, cela hala videla sut za tri poena, on baca loptu Lesoru koji je otisao na ofanzivni skok, sledecu odbranu ostaje u missmecu sa Omicem, 7-8 minuta do kraja, imamo 1 licnu gresku i on ceka udvajanje umesto da pravi faul gde oni mase otvorenu trojku. Daj Jama da gledam kako gubi utakmicu, zasluzio je to i vece su sanse da bude neke koristi od toga do kraja godine.
Edit:
Glas na putu a nije u sastavu. Sto je posao koji moj, jel mogao da ostane u Beogradu da trenira, Smajlagic u ovoj seriji cedevita,asvel, efes, fmp, 10-15 minuta kumulativno. Kad da radi na aerobnim stvarima, u avionu ?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.900
Локација
Храм фудбала
И даље стоји тврдња да овом тиму прије свега треба квалитетан (спортски) психолог, па после видјети јел треба још нешто мијењати.
И добар коментар на ФБ страници "јел може некад наш центар да чува њиховог центра и наш плеј њиховог плеја, а не центар плеја, плеј центра, двојка четворку".

ЕДИТ: Жељко као да је преспавао досадашњи дио сезоне, па да није видио да ДА не може готово никада погодити када треба или рецимо може у односу 95% наспрам 5%. Играти на тих његових 5% је баш за дубоку анализу.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Najveci krivac za stanje u koje se nalazi klub su navijaci koji su do te mere razmaziili igrace da oni umesto takmicarske igraju svecarske utakmice. Ja mislim da ovim porazom casa prelila zuc i da ce Zeljko ozbiljno da reaguje na ponasanje pojedinaca koji igraju za nas klub, ako treba i otkaz da se da ovako vise ne ide. Ne mogu da verujem da tako pompezno najavena sezona ide u pogresan pravac, bio sam ubedjen da u BaBa liga cemo se prosetati. Nije loze Zeljko da mirnije vodi utakmice jer ta nervoza i dranje dopunski frustrira igraca ako ne moze da ispuni zadatak zna se karta u jedan pravac.
Ne valja kad ne galami na tebe tad ne valja a kad galami to je dobro i voli te(pedagoski gledano) ja kad sam trenirao nekad fudbal tako je bilo,to je ta stara skola trenera,to je moje misljenje,jednom recju pedagog
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.354
Reaction score
11.180
Локација
underground
Urosu Nikolicu ovo nije prvi put. Radi se o Covicem specijalcu . Celu utakmicu je navlacio za njih a zadnja dva minuta skandalozno. Menja odluku drugog sudije koji je vec sudio faul u napadu. Isti slucaj na drugoj strani svira faul Eksuma. Vraca prvo slobodno bacanje sto nikad u zivotu nisam vidio. Odmah sledeci napad covek povlaci Andjusica za rame 2 sekunde ne svira nista . Tehnicka Obradovicu kad je drugi sudija vec pokazao 3 sekunde. I u prvom je navlacio perfidno . Npr faul Ledeja na Dragicu kad Ledej lupa po spuzvi . Zatim nasa lopta u autu sto se vidi i na usporenom a on menja odluku drugog sudije i posle gledanja snimka daje njima I jos milion stvari koje ne mogu da se setim. Na kraju svira faul na Lesoru koji je ocigledan ali zna da nije siguran i da ovima ostaje jos 11 sekundi za napad kad moze da svirne nesto.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.113
Reaction score
5.186
Локација
vezenemam
Љутити се на судије, а утакмицу играш без плеја (тј сезону) помало глупо. При томе однос у буџетима, квалитету тима, стручног штаба све је на нашој страни барем за дупло. Имамо најбоље и највјерније навијаче на кугли Земаљској, јер ово што ми проживљавамо од неке 2014 у свим спортовима је јебени ПАКАО. Други би одавно дигли руке, а ми смо све упорнији. Господин Остоја нека пуши курац! Битисање господина Савића у нашем клубу је безпотребно. Ваљда смо једини клуб на планети који не може да ангажује плејмекера, па да нам игра има главу и реп. Како год ја се Партизана не одричем, због пар претплаћених ,,камерунаца" којима курац пуца за Партизан и распалог квази предсједника. Још више га волим, па макар у гробу завршио због Партизана. Следећу домаћинску утакмицу да се ори Остоја пуши курац!
Jeste, Savić je kriv što nam igra nema glavu ni rep, i što nemamo plejmejkera, bravo.
 

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
213
Reaction score
2.129
Локација
Skopje
Valja se napomenuti da i oni zapisnicari su nam ukrali sekundu ipo na kraju,sto je mozda nebitno al vredno napomenuti.
Sudija Uros Nikolic je sve to posmatro, i nije reagiro.
Vreme nije vraceno i tako je mec produzio nakon ponovljeno bacanje Lesora a i nakon onaj faul Exuma nad Adamsa kad su nam ukralu sekundu,kod bacanje Lesora su nam ukrali pola sekund :)
Pogledajte lepo trenutak prvog promasaja,11.1 a nakon ponovljeno bacanje 10.6.
Pogledajte i poslusajte zvizduk sudije za faul Exuma, po vremenu na terenu faul sviran to je 9.6 sekund, vreme stopirano na 8.6 i nije vraceno nit su sudije otisli pogledati snimak.
Nije da nam ta sekunda ipo ukradena menja nesta al je vredna zalbe i da se ove sudije posalju na disciplinsku.....
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.894
Reaction score
8.080
Zna li ko,jel imao zeljko ovakvih serija u timovima koje je vodio? Ne bi bas rekao
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.588
Reaction score
3.141
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Vidim da me jedan mladi član foruma iznapusavao, njemu na obraz. A kad bude napravio kilometara zbog Partizana kao ja neka se javi. Elem, kad sam napisao da Zeljko nije za ovog mulja, da se pogresno ne protumaci, jednostavno sa ovim govnima sa ne moze fino i biti gospodin. Jebeni Nikolic ga cijelo vece odjebava, a nista ne reaguje. Kao da je on neki nebitan, pa se Nikolic tako ponasa. Ma jebi im familiju svima, napravi frku na konferenciji, jebi pudlici mater, pa ne daj na klub kad posumljeni nista ne radi...
 

ZHOO

Grobar
Учлањен(а)
24.02.2008
Порука
232
Reaction score
581
Локација
Bijeljina
Čime smo mi zaslužili da nam se ovo dešava. Prokletstvo se nadvilo k'o da smo gađali sve bogomolje kamenjem.
Sad Željko mora biti najveći psiholog i uvoditi ritam u igru. Bubanj i rokaj 24 puta, svaka sekunda tap, igrač trči od koša do koša i šutira. Tako 40 minuta neprekidno svi igrači. Pa ćemo da vidimo da li će se gubiti ritam i utakmica. Kazna za sve koji su igrali.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top