Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Zimski prelazni rok(Radio Mileva) 2022

Статус
Затворена за писање одговора.

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.633
Reaction score
8.807
Локација
"preko bare"

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.471
Reaction score
5.866
Локација
beograd
Ceo zivot sanja da igra na jna pred 800 ljudi.
Nemojte da se zanosimo. Niti imamo novca, niti treba da dovodimo coveka koji manje vredi od onog ciganskog joveljica, sto isto igra MLS.
Mi ako jurimo pojacanja, treba da ih jurimo u okruženju. Toliko dobrih igraca ima za male pare, samo treba gledati.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Није ми јасно чему уопште пуштање у етар ове вести ако је трансфер финансијски немогућ за реализацију...... А што се самог ирача тиче ниво је Натха али са бољом физиком...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Ma ljudi totalna izmisljotina je u pitanju, mi nemozemo ni kvalitetne strane slobodne igrace da dovedemo, a oni pod ugovorom su nemoguca misija ! Nazalost neocekujem nikoga, daj boze da me demantuju.Na nasim pasnjacima sve najbolje po nalogu vlasti uzimaju gurbeti !
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Volimo mi tako jurimo igraca ceo prelazni rok i na kraju nista,klasika ili nam stigne Bajbek. Na zimu se pravi prava rekonstrukcija tima kad stigne 5 igraca ali od kad je dosao pickousti mi da dovedemo igraca iz Gajdobre ne mozemo. Secam se prelaznih rokova od pre 10-15 godina pa ti celu zimu kao na iglama jedan povratnik plus 3-4 iz domaceg prvenstva od kojih su dva dobra i jedan klinac eksplodira na pripremama. Ovo sad je mordor.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
330
Reaction score
278
Beda i cemer od prelaznog roka ! Daj boze da hoce taj 1 mil. evra (navodno ponudjen za Hazizu)da uloze u plate nekih igraca, onda mogu dovesti i dva slobodna igraca na deficitarnim pozicijama, a to su po meni desni bek i srednjak plejmejker, koji moze igrati i kao levo krilo, dovesti trojicu bi bio pun pogodak, ali to su za nas vlazni snovi !
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Jel rekao neko iz kluba na kojim pozicijama tražimo pojačanja?
Video sam samo da je Kralj pre par dana rekao da ćemo dovesti jedno do dva pojačanja.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
340
Reaction score
1.003
Локација
Boston
Tim za kvalifikacije se pravi zimi. Beskonačno ponovljena teza, beskonačno puta poverovao da možemo to, i beskonačno puta ispao naivan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top