Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
Папапетру у фазону "са каквим ја лудацима играм" :D
Најбоље да критикујемо Нанелија и Пантера а људи нису ни гледали према кошу.
Радују партије Смајлија, Тристана а поготово друга узастопна Анђушића.

Едит: Папапетру ме одушевљава својим ставом на терену и играма, човјек дјелује као савршени робот, буквално може све.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.081
Локација
ante portas

Pankoz

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
272
Reaction score
793
Локација
Vojvodina
Nisam ni večeras primetio našeg Ostojka na VIP mestima pored terena.Da ga nije šef nešto dobrano naribao...pa ne može da sedi na stolici ?:D
Elem,baš je bilo lepo večeras uživati gledajući bez stresa i nervoze naše momke kako se razigravaju :respect
Iako je bilo preko 7k navijača,iskreno moram da priznam da sam se iznenadio,jer sam mislio da će se beograđani do utakmice vratiti u svoje prebivalište i malo više popuniti halu.
Nas iz NS-nije ništa sprečilo i ponovo smo bili na svojim mestima u Areni (doduše mnogo bliže terenu jer je bilo mnooogo praznih mesta pa smo to ovaj put vešto iskoristili.
Moj utisak večeri je da Lesor uvek odreaguje na skandiranje prema njemu,a ovaj put je i kapiten posebno pozdravljen pesmom sa tribina.Vidi se da to momcima jako prija i treba im uvek davati podršku aplauzom i pesmom.
Idemo dalje,niz nastavljamo pobedama,pa zašto ne i 10 u nizu :šal
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
844
Reaction score
2.945
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Meni samo nije jasno oko karata. Došao na utakmicu sa ženom i decom, imao od koga da se uzajmim 4 godišnje za nivo 400 ali ajde da vodim decu na nivo 200 što bliže terenu, pikirao da kupim standard 1 ili 2, na blagajni satipo pre početka utakmice nema nijedna jedina karta za nivo 200, pa čak nema ni centar za nivo 400.I umesto klub da pazari 3 puta po 900 ili 3 puta po 1700din ja kupio 3 karte 1200din.Klub manje pazario a ja gledao sa lošijeg mesta. Da se razumemo nije meni problem da gledam odozgo ali bar 5000 praznih mesta je bilo dole.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.657
Локација
Beograd
Iako je bilo preko 7k navijača,iskreno moram da priznam da sam se iznenadio,jer sam mislio da će se beograđani do utakmice vratiti u svoje prebivalište i malo više popuniti halu.
7000 je odlična cifra, nego nam je hala velika...a poseta je...takva kakva je...zbog toga i toga i ovoga i onoga...
Lep lakši trening za ove naše, prilika da malo odmore neki igrači, a očigledno i neki navijači...
Bilo je finih momenata, ali zna se kakvi smo mi - očekujemo sve više i više...i još puno bolje od ovog večeras...

Posle par utakmica odgledanih ,,iz vazduha,, evo mene večeras i u parteru...sa skroz ili samo delimično odgovarajućom kartom i numeracijom, ali eto...
...i...mogu vam reći...
...uopšte i nije tako loše sedeti na skupljim mestima, mada...bolje bi bilo da su ugradili neke fotelje, ceo red onih plastičnih stolica se zatrese ako samo jedan čovek ili dete u celom tom redu samo malo mrdne...









Čitam malo o utakmici...


Partizanov teror...o.k. duhovito...ali...Srbi najefikasniji u redovima Partizana...pa da li je moguće da u doba svakog mogućeg sportskog internacionalizma u svakom velikom klubu (naravno u svrhu zarade i uspeha, a ne bratstva i jedinstva, ali ipak!) neko prebrojava Srbe i ne-Srbe u jednom Partizanu?!
Jeste juče bio Božić u datumu i danu kada se praznuje u Srbiji (ali i ne samo u Srbiji!), međutim, ako neko sebe smatra vernikom, ili bar poštovaocem tradicije - pa zar mu ne pada na pamet da se mali Isus nije rodio samo za Srbe? Recimo...
Ili da su recimo Srbi bili večeras najefikasniji jer su im i ne-Srbi dodavali loptu...ili da su ne-Srbi možda imali manju minutažu, ili...da smo tim i da igramo ZAJEDNO - za Partizan i pobedu. Ne za reprezentaciju Srbije. Bar ne večeras.

Morao sam da odem i na originalni tekst:


E, ovde već nismo terroristen (und banditen) ali da se prebrojavaju Srbi, prebrojavaju se... :icon-rolleyes:

Ali, imate na istom mestu i izjavu Obradovića:


Pa i nezaobilazne tvitove:


Jedino što izjava jednog Željka Obradovića ima neku svoju ,,težinu,, a zašto bi izjava tamo nekog (ili nekih) tviteraša zavređivala neku pažnju...e to mi nikad neće biti jasno... :icon-rolleyes:
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.657
Локација
Beograd
Meni samo nije jasno oko karata.
gledam odozgo ali bar 5000 praznih mesta je bilo dole.
Praznih mesta, da, ali karata - ne.

Ta (danas prazna) mesta su ,,prodata,, recimo vlasnicima sezonskih za to neko mesto, ili su prodate pojedinačne karte (ali taj što ih je kupio nije došao), a prodavan je i onaj ,,Novogodišnji paket,, za nekoliko utakmica, pa su vlasnici bili recimo na Bajernu i Monaku, ali neće biti na Ciboni, itd, itd...
Da ne zaboravimo da se verovatno i sponzorima i prijateljima kluba (i ko zna kome još) dele besplatne karte - i da ne zaboravimo da i mnogi od njih takođe neće doći na utakmicu...

Dakle, blagajna jednostavno NEMA te karte (ta mesta) da bi ih večeras prodavala, svejedno da li su karte nekome rasprodate ili poklonjene, ili, da li je neko ,,zakupio,, to određeno mesto putem sezonske, novogodišnje, pojedinačne ili poklonjene karte...a koje je večeras ostalo prazno...

Teorijski moglo bi nešto da se uradi povodom toga, ali praktično... :icon-rolleyes:
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
ezgif-4-57f59cdf38.webp

Potez koji me je iste sekunde podsetio na ovo:
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Nesto razmisljam, e da je Tristanu 50% Novicinog temperamenta i borbenosti…
Tristan je klinac. 19 godina. Vec ima i fiziku i tehniku iznad mnogih u najboljim godinama, a tek treba da raste, u oba segmenta, i radom moze podici jos 40-50% kroz dve tri godine. Pleni odlucnoscu. Mudima sto bi se reklo. Ne petlja mnogo. Medjutim primetan je nedostatak iskustva. Koliko je odigrao odlicno u prvih 25-27 minuta, toliko je zeznuo u zadnjoj cetvrtini + 2 izgubljene minut ili dva do kraja trece uz nerezonske suteve. Ali dobro, sve je to do iskustva i ispravice se vremenom. Ima sve predispozicije da bude veliki igrac. Ima vrhunskog trenera i tim koji inspirise i matore igrace, a kamoli klince. Samo da ga zdravlje posluzi. Inace, uveren sam da talentovanijeg nismo imali dugo.

Smajlagic je odigrao vrhunsku partiju.
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Meni samo nije jasno oko karata. Došao na utakmicu sa ženom i decom, imao od koga da se uzajmim 4 godišnje za nivo 400 ali ajde da vodim decu na nivo 200 što bliže terenu, pikirao da kupim standard 1 ili 2, na blagajni satipo pre početka utakmice nema nijedna jedina karta za nivo 200, pa čak nema ni centar za nivo 400.I umesto klub da pazari 3 puta po 900 ili 3 puta po 1700din ja kupio 3 karte 1200din.Klub manje pazario a ja gledao sa lošijeg mesta. Da se razumemo nije meni problem da gledam odozgo ali bar 5000 praznih mesta je bilo dole.
Za to "zahvalnost" ide sezoncima koji ne dolaze na utakmice,ja oko sebe imam sezonce (svaki put su tu na EL) koji nikad ne dolaze na ABA .I onda pola ljudi ne moze da uzme kartu a hala bude polurazna.Haos
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Zaključno sa današnjom utakmicom, prosečna poseta u ABA ligi nam je 5792.

Pola sezonskih u proseku ne dolazi...

Lično sam očekivao 9000-10000 proseka u ABA koji priliči renomeu kluba! I podupire onih 16500+ proseka u EL.

Kada sam sprečen da odem na ABA ili EL, što je retkost ali se dešava kao danas Cibona, sezonsku prosledim nekom od drugova, svaki put do sada je "očitana".
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Tristan je klinac. 19 godina. Vec ima i fiziku i tehniku iznad mnogih u najboljim godinama, a tek treba da raste, u oba segmenta, i radom moze podici jos 40-50% kroz dve tri godine. Pleni odlucnoscu. Mudima sto bi se reklo. Ne petlja mnogo. Medjutim primetan je nedostatak iskustva. Koliko je odigrao odlicno u prvih 25-27 minuta, toliko je zeznuo u zadnjoj cetvrtini + 2 izgubljene minut ili dva do kraja trece uz nerezonske suteve. Ali dobro, sve je to do iskustva i ispravice se vremenom. Ima sve predispozicije da bude veliki igrac. Ima vrhunskog trenera i tim koji inspirise i matore igrace, a kamoli klince. Samo da ga zdravlje posluzi. Inace, uveren sam da talentovanijeg nismo imali dugo.

Smajlagic je odigrao vrhunsku partiju.
Upravo tako! Ako me secanje dobro sluzi Novica je eksplodirao kada je presao dvadesetu godinu! Inace zaista nikoga ne volim da uporedjujem sa takvim legendama kluba kakav je Novica jer i za samo stavljanje na isti tas Tristan mora debelo da zasluzi. Medjutim, utisak mi je da je on na toj poziciji slican talenat kao sto je Veseli i da ce imati upravo takvu i karijeru. Gledao sam ga veceras, igra bez straha,ne libi se da sutne, a ima izuzetno mekanu ruku. U skoku je prilicno dobar, ima visinu, raspon ruku ma apsolutno sve predispozicije da uz ogroman rad daleko prevazidje karijere pomenutih legendi kluba. E sad,da li ce i sam postati legenda Partizana zavisice od mnogih faktora jer u ovoj sadasnjoj kosarci sa velikim brojem stranih igraca ti sem plate nista nije garantovano. Da li ce Zeljko nacrtati poslednji napad na jednu loptu za njega ove ili sledece sezone? Da li ce ga staviti u petorku u poslednja 2 minuta bilo koje tesne utakmice ukljucujuci i plej of ABE? Da li ce mu obezbediti takvo iskustvo koje on sada nema videcemo. Medjutim,siguran sam da ce takvo iskustvo kod Zeljka morati da zasluzi upravo ovakvim partijama u manjim utakmicama. Zeljko decenijama radi u najvecim klubovima sa ne samo vec formiranim nego vrhunskim evroligaskim igracima tako da ce Tristanu posao biti sve samo ne lak. Ali neka pocne da resava uspesno zavrsnicu 1.,2., ili3. cetvrtine makar u kupu Srbije i nece biti zime. Napred Partizan!!!!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Dobar sparing partner ovi cibosi. Samelje ih parni valjak. Mnogo pozitivnog se veceras vidjelo, a posebno raduje dobra Smajlijeva partija u oba smjera. Drugi covjek nakon NG. A ipak je utisak ribanje od Zeljka nakon one trojke u kontri u smislu, nije rezonski :)

Mene je Naneli odusevio veceras koliko se stavio u sluzbu tima. I dobro je sto nosioci nisu presjedili vec ovako 10, 15 min. cisto radi forme.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.657
Локација
Beograd

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.936
Reaction score
26.847
pa kad po svemu sudeci "organizovani" "organizovano" bojkotuju jadransku ligu, po ugledu na prigradjane ili sta vec.

Srbija iznad svega...od prilike do prilike...taj rad...

Inace, uvek je lepo pobediti Cibonu, klub vredan postovanja, sa tradicijom, istorijom, trofejima...jednom recju klub dostojan evropskog klasika, bez obzira na stanje u kojem se nalaze.

Ono sto je bitno je da igraci ostanu cvrsto na zemlji, da ostanu fokusirani i da glad za pobedama i borbom na terenu bude ista i veca u svakoj narednoj utakmici.
Obzirom da smo videli na sta su sve ciganska govna spremna, mada nije da nismo znali, pa cak i kad su clanovi UO jedne velike osiguravajuce kuce, koja upravo zbog doticnog od moje kuce i porodice nece imati nijednog klijenta, makar ostali posledenje osiguravajuce drustvo na planeti, nikako ne dozvoliti igracima neke izjave medijima koje vajni srbskociganski novinari "istrgnu" iz konteksta.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Tristan je klinac. 19 godina. Vec ima i fiziku i tehniku iznad mnogih u najboljim godinama, a tek treba da raste, u oba segmenta, i radom moze podici jos 40-50% kroz dve tri godine. Pleni odlucnoscu. Mudima sto bi se reklo. Ne petlja mnogo. Medjutim primetan je nedostatak iskustva. Koliko je odigrao odlicno u prvih 25-27 minuta, toliko je zeznuo u zadnjoj cetvrtini + 2 izgubljene minut ili dva do kraja trece uz nerezonske suteve. Ali dobro, sve je to do iskustva i ispravice se vremenom. Ima sve predispozicije da bude veliki igrac. Ima vrhunskog trenera i tim koji inspirise i matore igrace, a kamoli klince. Samo da ga zdravlje posluzi. Inace, uveren sam da talentovanijeg nismo imali dugo.

Smajlagic je odigrao vrhunsku partiju.
Iskoristiću solidnu utakmicu Tristana da iskomentarišem njega i njegovu ulogu.
Željko Obradović za razliku od dosta mehaničkih trenera hoće da da slobodu igračima da izgrade ili nadograde samopouzdanje da odrade i isforsiraju stvari u kome su dobri na treningu.
Tristan je dobar u ulozi Glintića.
Tako da njegovo bi glavno oružije biva izvučeno mora ceo tim raditi za njegovu poziciju.
Da bi ceo tim radio za njega mora on raditi za ostale. On to ne radi. Zoran Stevanović u mandatu u kome nije video patike od stomaka je duplo brže ubrzanje imao od Tristana. Svog igrača koga preuzme proforme podiže ruku da ga omete i to metar i kusur od njega. Na defanzivnom skoku ne može prići jer ako protivnički bekovi ispruže ruku to u njegovoj glavi izgleda kao rampa koju ne sme preći već se uhvati za nju.
Tako da sumnjam da Tristana ćemo gledati u jačim utakmicama.
Znam da si ovo rekao onako bezveze da talentovanijeg klinca nismo imali ali dobro znaš da nije baš tako.
I Lučić i Bogdanović, Bertans Milutinov su bili sa 18,19 godina u Partizanu.
A kroz istoriju negde su 19 godišnjaci bili među liderima Partizana u Evroligi tako da nemoj mi omalovažavati Partizan.
(šalim se naravno)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top