Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Bili

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
50
Reaction score
95
Локација
Beograd
Ne znam da li sam jedini,ali ja sam ovde ocekivao lagan poraz.
Mi prosto nismo ekipa za krljanje i guzove.
Mi mozemo da dobijemo ekipe koje igraju kosarku i nadigravaju se ,cigane i slicne koji fudbalskim zargonom "kvare igru" mi tesko da mozemo da dobijemo
 

Vidic13

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
83
Reaction score
495
Локација
RS
Brat Smajli je danas ostavio sve na terenu, prosto je dominirao vremenom i prostorom.. Ispada u odbrani, pogađa iza glave, ne skače u odbrani, krade žive lopte, puca air ball sa 3p pa pada na guzicu
Kralj najveći, živ bio majci još 300godina!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Svi zele sad i odmah.Koliko je Zocu trebalo vremena da uradi to sto je uradio sa Fenerom,treba strpljenja.Zbog cega je Zeljko kriv za poraz
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Какво једно велико ЈЕБИГА. Можда не као у првој али опет такав усран осећај. Имаш некакав моментум они преполовљени и одиграш овако усрано.
Само ме брине лакоћа којом су нас читали у оба правца и како су у два напада правили разлику. Без проблема направе акцију да им човек остане сам. До кога је јебем ли га ал овде нисмо личили на озбиљну екипу.
Дај бар каланштуре да добијемо па после како хоће.
Utisak je da posle svega vidjenog do sada, ako ne pobedimo smradine, cela ova sezona će biti jedno veliko JEBIGA.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.853
Локација
Beograd
Još jedan od poraza koji idu direktno Željku na dušu. Što se mene tiče imaju kredita još do sledećeg kola, odnosno do gostovanja smrdljivoj stoki. To se naravno ne odnosi na Pantera koji je sve kredite davno potrošio. Jer ne igraju ovde Vrapci, Ratkovice i Đumići pa da imaju bezrezrvnu podršku, već gomila preplaćenih vedeta od kojih očekujem da krvavo odrade plate. Ne ide da svaka utakmica gde brat Lesor odigra nešto slabije mi ličimo na rasturenu bandu.
I onda posle tog poraza od cigana vezemo 4 pobede i delimo 8. mesto, a tebi preostaje jedino da ides da gledas FMP
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.678
to je to sto se tice EL.

Mnogo gore je nas problem gostovanja donosimo i u ABA. Najgore je to sto se ne mogu izdvojiti pojedinci jer smo nekako kao tim neintelignetni.
Stvarno si u pravu dragi Dusko: "Zaista nije lako, ali je lepo..".
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.804
Локација
Храм фудбала
Што колега рече преузимања у трећој секунди су ме убила у појам, поготово је то радио Смајли, који једва чека да се не јебе под кошем него остане горе на 6 метара и миран. Дубљевић на крају скаче поред наша три играча они му до лакта не могу доскочити.
Хоћемо ли некад пробати некога изненадати одбраном, мало човјек на човјека, мало зоне, мало озбиљнијег пресинга?

Едит: да није све тако црно потрудио се Трифа, одлична партија на обје стране, браво момак, само тако настави.
 

mrksašin

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
139
Reaction score
610
Локација
Beograd
Mene nervira sto smo mi doveli Slovaka od 29 godina. Tu se zna da nema prostora za napredak, za iznenadjenje. Neki levi klubovi dovode neke bolje igrace od njega, igrace koji nemaju nikakav CV. Ni jednog stranog igraca nismo doveli kao ulog. Madar to nije, on je vec draftovan i za nas nije prospekt u tom smislu, vec skup igrac. Svi nasi strani igraci su skupi, a najslabiji CV ima Lesor, koji najbolje igra.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.429
Reaction score
4.168
Локација
127.0.0.1
Zbog cega je njegov poraz,razlog
Zato sto su mu sve napadacke opcije procitali, i jos Lesora zatvorili i napunili licnim, a on nije imao sta da promeni. Smajli ga vestacki malo spasao, ali nije njegova zasluga nego Smajlijeva inspiracija. A sa druge strane nista Zoc nije spremio u odbrani. Odbranu bolje da ne nacinjem.

Realno ga Mumbru dobio. Nemoj sad da se foliramo, ako neko voli Zoca na ovom forumu to sam ja. Ali uzeo ga Mumbru.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.034
Reaction score
7.728
Po nivou bešnjenja Zoca pored klupe (čini mi se da je čak šutnuo istu jednom), mislim da ovaj poraz ide kompletno na dušu igrača.
A po broju besmislenih,amaterskih poteza pojedinaca na terenu, gotovo da ne daju argument protiv.
Da se razumemo, nisam ocekivao ovde pobedu, jako su zajebana ekipa, pogotovo kući..ali ovo što smo mi igrali većinu utakmice je bilo mučno za gledanje..
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Zeljko Obradovic je jedini covek na ovom svetu koji se nece prodati kao Bjekovic, kao mnogi "veliki grobari", kao likovi sa mog avatara...

Zeljku Obradovicu puna podrska... Moramo da radimo mnogoooo na odbrani, ispadamo puno, ostaju nam sami na trojkama, ajde da to dovedemo u red do marta ako vec sve preuzimamo, siguran sam da onda mozemo da ostvarimo ciljeve...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top