Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Juzna pruga

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
401
Reaction score
2.208
Локација
Gde god on da igra
Какво једно велико ЈЕБИГА. Можда не као у првој али опет такав усран осећај. Имаш некакав моментум они преполовљени и одиграш овако усрано.
Само ме брине лакоћа којом су нас читали у оба правца и како су у два напада правили разлику. Без проблема направе акцију да им човек остане сам. До кога је јебем ли га ал овде нисмо личили на озбиљну екипу.
Дај бар каланштуре да добијемо па после како хоће.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
429
Reaction score
2.789
Локација
Beograd
Au bre šta je ovo... pa mi na strani izgledamo ko muve bez glave... čim gubimo to je nekakva panika.
Za sada izgledamo kao prava domačinska ekipa, koja može da pobedi eto ako se vas sve namesti.
Da ne bude da sam nezadovoljan borbom i htenjem... bilo je tu pokušaja, ali izuzetno neinteligentna rešenja kada smo tako blizu a tako daleko uvek ubijaju dobar momentum kada god se vraćamo. Naneli uf, ne bih sad, a svašta bih rekao...
Bukvalno izgledamo na trenutke toliko panično da to biva jako neprijatno.
Trifa odličan i d aje bacio pas Exumu a ne Panteru bio bi savršen(nije kriv on za tu izgubljenu, ali kažem da je tu doneo takvu odluku bio bi savršen), mada i propust Pantera da mu čovek uzme živu loptu je neobjašnjiv.
Nejasno mi je vađenje Smajlija i vraćanje Ledeja u trenutku u kojem Smajli igra najbolju košarku sezone, i ubacivanje Lesora koji je u kontraritmu i koji sili i pravi faul u napadu(vrv nije bio). Ne nagradismo se ni za dobru odmbranu u poslednjoj četvrtini.
Ljudi nam se nude, spuste gaće ona ciganska publika zamukne i nemamo racionalnog igrača koji će da donese pravu odluku.
Baš mi nešto krivo, moraju i neki preokreti da se prave na strani da bi se gradio šampionski tim, ukazala se šansa a mi je ne iskoristismoi ostadosmo opet nedorečen tim koji ne zna ili ne može da uzvrati pa zada završni udarac.
Bilo solidno, ali mora bolje i ozbiljnije.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.363
Reaction score
37.711
Meni lično je najveći poraz večeras to što sam i kada smo sa -16 prišli na -4, pa kasnije ponovo sa -12 na -3 bio apsolutno siguran da gubimo. Koliko sam izgoreo od pola 1/4 pa do poluvremena, toliko su me do pola 4/4 ubili u pojam i napravili ravnodušnim. Previše gluposti, previše.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ono kad ti se neko nudi celu utakmicu da ga pobedis a ti se spetljas kao da prvi put treba da pobedis. E tako izgleda ova utakmica. (Ima dama na forumu pa nisam hteo ono drugo poredjenje).

Neke stvari su mi nejasne, Panter dobro krene sa dve trojke i Zeljko ga zakuca za klupu, Exum srlja u napadu masi bacanja i ostaje na terenu, Naneli beskoristan totalno ima veliku minutazu, Smajli borben Lesor napunjen faulovima ulazi u igru. Totalna konfunzija kod Zeljka rekao bih, ali opet ko sam ja naspram njega. Verujem da ima razloga zasto je tako bilo.
Steta sto smo propustili lepu sansu, sad treba da se vadimo protiv mutanta, Efesa ili nekog treceg, ali kad smo dobili Fener u gostima ili Pao nadam se da mozemo i njih.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Bas zanimljivo čitati ovaj plač od komentara.
Izgubili smo dve utakmice od ekipe od koje smo definitivno bolji.Sta treba da se uradi u buducnosti je energija u ekipi.
Na strani nam to fali a kod kuce tjeraju grobari i onda mozemo pobjediti svakoga.Igračima treba da se utuvi u glavu da je nama ABA prioritet a EL da se uigravamo za ABA i da se ciganima useremo u facu
 

Falcone

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
73
Reaction score
361
Локација
Beograd
Na oko dva minuta pre kraja plej Valensije prevodi loptu i iz prvog pasa nalazi samog igrača u ćosku koji nam daje trojku i time definitivno gubimo utakmicu.
Pa koju mi odbranu igramo kada u petoj seknudi napada iz prvog pasa igrac ostaje sam u momentu kad se lomi utakmica???
O skokovima ne vredi više ni pričati kao ni o potezima Andjušića.
Nažalost, tesko da mi išta ozbiljnije možemo sa uradimo ove sezone...
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.551
Reaction score
862
Najgora utakmica ove sezone.
Porez će nam doći glave, sad se jasno vidi, čim Vučić i Čović spomenu porez, mi idemo u minus.
Jednostavno izgubili smo od slabije ekipe.
Lesor nam je sa 5 izbačen, mada se Smajlagić nekako iskoprcao i odradio je neke stvari u odbrani.
Panterov momentum kad se lomilo katastrofalan, mada nije mi jasno šta je Anđušić radio na parketu.
Avramović pogubljen u odbrani.
Šta se na kraju želelo sa Ledejom i Papapetruom na visokim pozicijama nije jasno, odbrana tad katastrofalna.
Teraj dalje.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.640
Reaction score
5.456
Panter prelomio mec,kontra pa izgubljena lopta,umesto na -2 odosmo na -8 i to bi bilo to. Egzum decko sam igra, Lesora sudije izbacile iz igre,plus nesportska nad Andjusicem cista nije sudjena. Najveca greska po meni je izvodjenje Smajlagica u zavrsnici i primamo kos na kraju prve cetrvrine svi stali mislili da je kraj. Amaterski.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Odnos skokova 65-41 za Valensiju u 85 minuta košarke. Kao da niko nije gledao snimak meča u BG.

Anđušićev idiotizam s onom trojkom sa 9 metara preko čuvara koji ima četiri faula jasno ukazuje zašto nismo mogli da dobijemo, kao i Panterova nesposobnost da reši 1v0.

Potpuno bespotrebna iskakanja visokih konstantno bez ikakvog pritiska, što jasno dovodi do:
- čestog prolaska beka (Harpera/Džounsa) protiv našeg sporijeg visokog
- čestog hvatanja skoka Dubljevića/Veba protiv našeg nižeg igrača

Jedini plus večeras je igra Trife i Smajlija.
Voleo bih jednom objašnjenje dokle ovo šilbovanje Madara i Vukčevića, ako već nemaš visokog jer jedan ima pet faulova (od čega dva nepostojeća) a drugi je preumoran, iskoristi jedinog dodatnog visokog.

Dobrano smo sebi zakomplikovali život a bojim se možda i izbili šansu da ozbiljnije uđemo u borbu za Top8
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Nazalost, poraz od ekipe od koje smo po meni, bolji... I to dva komada... Ajde vi lepo odbranu da trenirate samo sledeca 3 meseca...

Mora da se zna selekcija kad se lomi rezultat... Ja razumem da Zeljko zeli timsku igru ali ne moze nama na 77-72 kada imamo napad da udjemo u igru, Smailagic da sutira trojku, gazio je liniju verovatno, mozda je bilo i za dva... Tada lopta mora na Pantera, Andjusica, Exuma ili Nanelija, izolacija, pucaj pa sta bude....
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Još jedan od poraza koji idu direktno Željku na dušu. Što se mene tiče imaju kredita još do sledećeg kola, odnosno do gostovanja smrdljivoj stoki. To se naravno ne odnosi na Pantera koji je sve kredite davno potrošio. Jer ne igraju ovde Vrapci, Ratkovice i Đumići pa da imaju bezrezrvnu podršku, već gomila preplaćenih vedeta od kojih očekujem da krvavo odrade plate. Ne ide da svaka utakmica gde brat Lesor odigra nešto slabije mi ličimo na rasturenu bandu.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Grobari bipolarni poremećaj. Iz nedelje u nedelju iz krajnost u krajnost.
Ista je to ekipa koja i dobija. Samo treba biti realan i reći da smo vreća govana u gostima. Odigrali smo jednu dobru utakmicu u gostima ove sezone protiv Fenera, a čak ni cedevitu nismo uspeli da dobijemo.
Trebalo da je da dobijemo one koje smo nekako izvukli egal protiv Asvela i Baskonije pošto smo u ostalim mogli i da igramo 60 minuta ne bi pobedili.
Možemo mi sad o odbrani o glupim skupljanjima na prodoru( i to s Exumovog igrača budibog s nama), skoku, lošim odlukama, o tome da je nama u napadu konstantno višak bio na najslabijem šuteru , ali ova ekipa mora da igra baš na energetski visokom nivou da bi pobedila, a to ima samo kući.
Što se tiče selekcije, manje više niko ne ubode sve u okviru budžeta, maše i mnogo ozbiljniji timovi. Ja ostajem pri onom što sam rekao i pre sezone, ove sezone može da nas košta Ledej.
Jeste ima tu i Anđušića koji igra 20 min i šutne 3 puta, a pri tome znaš da će promašiti onaj šut koji je bitan, ima Nanelija ima svega, ali to je sve u okviru finese. Naša startna četvorka jednostavno fizički ne odgovara onome što bi mi morali da igramo, da ima neku komplementarnu rezervu pa da kažemo ok, ali ovako je to problem s kojim ne možemo da se izborimo i zato ne mislim ni da nam treba ni centar ni plej nego izmena za Ledeja, atletski potentna.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.978
Izgubicemo i sledecu od cigana… i sta cemo onda… top 8? Ne znam ko je ikad kome obecao top 8… sto ne bi odma bili i prvaci evrope a do prosle godine finale ABA lige nam je bila misaona imenica…

Spustite ocekivanja… svi zele sigurno najvise… al ne ide…
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.311
Reaction score
10.853
Локација
underground
Nema tu nista novo. Losa individualna odbrana koja rezultira pomaganjem a koja se u evroligi redovno kaznjava i naravno skok.
Ako imamo para da dovedemo nesto pod kosem sto ce to sanirati , ok , ako nemamo onda se borimo sa ovim sto imamo , to je to , nema tu puno mudrosti.
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.978
Još jedan od poraza koji idu direktno Željku na dušu. Što se mene tiče imaju kredita još do sledećeg kola, odnosno do gostovanja smrdljivoj stoki. To se naravno ne odnosi na Pantera koji je sve kredite davno potrošio. Jer ne igraju ovde Vrapci, Ratkovice i Đumići pa da imaju bezrezrvnu podršku, već gomila preplaćenih vedeta od kojih očekujem da krvavo odrade plate. Ne ide da svaka utakmica gde brat Lesor odigra nešto slabije mi ličimo na rasturenu bandu.
Menjamo trenera iducu subotu?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top