Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.497
Reaction score
41.474
Локација
Žrnov
Dobro jutro :)
Najviše mrzim kad dobijemo ovakve utakmice, jer me onda tako spuca adrenalin da ne mogu da zaspim.
Sinoć - isti slučaj. Dok nisam odgledala snimak, pa malo društvene mreže, san nije hteo na oči.
I sad dok ponovo gledam snimak za dobro jutro i surfujem po mrežama, imam dva pitanja, kad već sitničarimo:
1. Jel onaj mandril napravio korake kod one zadnje trojke?
2. Jel jedan od komentatora bio onaj kao naš što nas prenosi EL utakmice?
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.333
Reaction score
16.377
Локација
Beograd
Jasmina, pročitao sam na par mesta među komentarima da su bili koraci, dok ovaj jedan jeste "naš" komentator, prethodni derbi je takođe bio pola-pola, mada ovde nije to slučaj zato što su obojica cigani.

E da, još nešto, neću da kažem moj najveći utisak od sinoć ali graniči se sa tim, su 300 naših Grobara koji su bili glasniji od 6000 mandova.
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.497
Reaction score
41.474
Локација
Žrnov
Čekaj, znači, jedan od komentatora je bio onaj lik što prenosi naše EL utakmice?! Onaj što se oduševljava Partizanovom himnom i što ga proglašavaju za velikog Grobara?!
Pičkica jedna mala smrdljiva!
Što se koraka tiče, šest puta evo gledam taj momenat i meni se stvarno čini da jeste 3 sitna koraka sa loptom u ruci napravio pre šuta. Ali stvarno ne bih da budem kao cigani... ne znam da li je to do mjih očiju, navijačkih ili je zaista...

I da ne zaboravim, Madar je mali mudonja!
Za sledeće utakmice sa njima se ne brinem, Papapetru još nije reako svoju poslednju reč. On je sledeći :)
 

Cooler

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2008
Порука
1.179
Reaction score
2.208
Локација
u srcu šesnaesterca
Cestitke svima, najvise Zeljku. Ovo je bas pobeda sa njegovim potpisom. Oni su vec polako poceli da tonu, a ovaj poraz ce ih bas ukanaliti. Ni do sada nije jasno kojom magijom su igrali, ali je to ocekivano kratkog daha. Jasno je da smo mnogo bolji, raznovrsniji i balansiraniji tim. Ali treba raditi na odbrani njihovih kepeca, tu mozemo mnogo bolje.
Odlicno smo kontrolisali utakmicu, osim cuvene trece. Mora se raditi i na tim crnim rupama. A prostora za napredak ima mnogo.
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
679
Reaction score
5.440
Локација
Nis
A "Zlatna Malina" ide



Ljudi, dobro jutro.... Jel lepo od jutros? Jel milo u stomaku?

Volite ga još više jer on ima samo nas!
Snadji se za nedelju, pozajmi sezonsku, uskoči u Pionir, nema više malih utakmica do kraja, moraju na svakoj da osete da smo tu za njih!

NAPADAJ NAPADAJ!
Sinoc tokom ove situacije sam pomislio da ga je Dante stvarno udario po faci jer mi je bilo nerealno da se covek ovako fudbalski baci i odglumi, ali odmah na ponovljenom snimku se videlo da nema kontakta i stvarno od cigana vise nista ne moze da iznenadi, ja jos u kosarci nisam video ovako nesto.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.560
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Jasmina, pročitao sam na par mesta među komentarima da su bili koraci, dok ovaj jedan jeste "naš" komentator, prethodni derbi je takođe bio pola-pola, mada ovde nije to slučaj zato što su obojica cigani.

Marko Vlahovic je grobar. Znam ga sa faksa. Cak i da ne verujes mozes da vidis i njegov FB i objave od pre nekoliko godina.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.133
Reaction score
5.336
Локација
vezenemam
Čestitke svima - igarčima, treneru, navijačima!
Sve je rečeno i napisano, bravo još jednom:clap

Rutinirali smo "prvu ekipu smrdije" i dugogodišnjeg evroligaša. U gostima.
A da se moglo birati, verovatno bi mnogi od nas poželeli baš ovakav scenario - taman dovoljna zaliha poena da frižider koji oni ubace u poslednjim sekundama, bude razlog njihove "velike pobede". Neka se sekundarci teše, lože na kampaca bg, ćokijeve igrarije van terena, kmečanja po medijima i sve ostalo što im godinama trpaju u dupeta.
Mi samo fokusirano, od utakmice do utakmice, da se pošibamo sa svima, pa kom obojci, kom opanci. Deratizacija aba , pa sve ostalo.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.198
Reaction score
7.091
Локација
NbG
Velika pobeda sinoc iz vise razloga. Prvo rusi famu o toj nekoj nepobedivosti u zamisli "njihovoj" kuci, zatim dize celu ekipu i dodatno motivise navijace za ono najvaznije sto dolazi. Vraca celu tu njihovu mehanizaciju na fabricka podesavanja (pravo je uzivanje pratiti naslove i "objektivno izvestavanje dan posle) i mozda i najvaznije, mi bi se u slucaju poraza sinoc prakticno i oprostili od top 8.
Odlican nas ulazak u utakmicu i kako neko vec rece, nije bilo onih nasih zutih minuta i od pocetka do kraja smo ih drzali na distanci, kontrolisali utakmicu. Svaka cast celom timu i naravno struci.
Svim nasima koji su bili u hali kapa dole, odlicno izdanje sinoc, podsetilo na neka stara dobra vremena i kako stvari i treba da izgledaju. Prst u oko ciganskoj smrdiji i njihovom poimanju sporta.
Svaka cast i sudijama sto su ostali na nivou takmicenja koje predstavljaju, samo mi jedna stvar nije jasna. Svira se faul na Exumom, repata konjina skace, ulece u teren, stvara pritisak i vraca se gledanje retroaktivno na situaciju pre i razmatra dal je faul Exuma pri prijemu lopte??? Po kojim je to kosarkaskim pravilima zanima me. Proslo bar 5 sekundi, igra otisla, cist faul lebronJka i onda kao al bio je faul pre toga. Pa toga nema ni na livadi, a ne u profesionalnom sportu... al dobro, odlicno se uklapa u njihovu vecitu mantru moralnih pobednika. Meni sex od sinoc ucinili jos sladjim.
I zato poruka od juce, za danas i za sutra i sve dane koji dolaze...
 

Прилози

  • 20230127_222340.jpg
    20230127_222340.jpg
    1,6 MB · Прегледа: 106
  • IMG-0d04999eb257b30ff87ff8aadb7d8968-V.jpg
    IMG-0d04999eb257b30ff87ff8aadb7d8968-V.jpg
    100,3 KB · Прегледа: 100

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Kako je lep osecaj subotom ujutru provesti vreme gledajuci snimak od juce uz kafu, ma milina! :)
Sto se tice komenatora, ja sam gledao sa hrvatskim komentatoru koji je bio super, niie mu trebalo samo da izbaksuzira Dantea kod prvih slobodnih bacanja na kraju (bukvalno sekund pre nego sto je izveo prvo bacanje rekao je da on retko gresi sa linije bacanja) :D sve ostalo je bilo odlicno, recimo kada je Madar dao trojku komentar mu je bio "Madadadadadadaaaar":icon-smile: i on se iznervirao kada je Nedovic dao trojku na kraju.
Kad smo kod ovo zadnje, nece biti bitno na kraju, tako da ljudi ne zamarajte se sa tim.

Barem im je koreo bila sjajna, kako prenose mediji. I istina, ja nikad ne bih očekivao crno-beli Pionir na gostovanju kod njih.

Imbecili.

Погледајте прилог 19165
Iskreno, prvo sto sam pomislio kad sam im video koreografiju bile su njihove reakcije na trojku Bertansa u istoj ovoj hali. :icon-smile:
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.460
Локација
.
Marko Vlahovic je grobar. Znam ga sa faksa. Cak i da ne verujes mozes da vidis i njegov FB i objave od pre nekoliko godina.

Na više mesta sam pročitao da je naš i to od ljudi koji ga poznaju. Meni je neverovatno da neko ko nije cigan onako prenosi utakmice. Sinoć sam jedno 5 minuta morao nešto da završim pa nisaam gledao par minuta utakmice ali sam slušao, tačno u glasu mu čuješ patnju kad damo koš. Možda je on naš privatno, ali na "poslu" to ne sme da ističe :D
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.693
Reaction score
5.852
@BiP meni uopste nije jasno da gledaju nesto sto nije ni svirano. Sta da je dante bacio loptu dole grku koji je bio sam. Isteklo bi vreme i sta onda?
Aj da su svirali faul tada nad egzumom pa da pogledaju. Spasile su ih sudije tu jer su onda trebali tehnicku dobricu za simuliranje pa posle toga i nespotrski nad eguzmom cist ali videlo se da nisu hteli da dosude.i dusko je tu bio zreo za jednu tehnicku.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.497
Reaction score
41.474
Локација
Žrnov
Na više mesta sam pročitao da je naš i to od ljudi koji ga poznaju. Meni je neverovatno da neko ko nije cigan onako prenosi utakmice. Sinoć sam jedno 5 minuta morao nešto da završim pa nisaam gledao par minuta utakmice ali sam slušao, tačno u glasu mu čuješ patnju kad damo koš. Možda je on naš privatno, ali na "poslu" to ne sme da ističe :D
Nije to najgore... uzmi pogeldaj bilo koju utakmicu iz Arene koju je prenosio, kod svakog koša vrišti, skače... sinoć - kao mali miš.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.198
Reaction score
7.091
Локација
NbG
@Paja Čutura u potpunosti saglasan, a repata konjina bila zrela za iskljucujucu. Al pod onakvom tenzijom sudije su izabrale kompromis kao najjednostavnije resenje.
 

MS22

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2012
Порука
505
Reaction score
665
Локација
Beograd
Meni jo to ok, komentatori na ovim utakmicama bi trebalo da budu objektivni a ne kao kolega mu Plavšić koji je jedno 70 puta rekao kako "Nemanja" pleše, kako sjajne poteze prave Vildoza i Petrušev, Lazarević sa najboljom odbranom u EL i slične gluposti...
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.797
Reaction score
7.602
Локација
25-i maj
Ali kad cujem ove dve pedercine Iliju Kovacica i Kuzmanovica kad kazu evo ga Petrusev navukao je odelo supermena,znachi nasamarao bi ih obojicu,resetovao bi ih koliko su jadni. Luka Kebara i Lav Pajkic bi se manje blamirali.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.216
Reaction score
7.109
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Najlepše moguće jutro, a braćo grobarii? :ziveli
Dobro jutro želi i Vasko žabata

Vasko zabata PFC.jpg

Još jednom bi čestitao svim igračima, Željku i stručnom štabu na pobedi, na svemu učinjenom sinoć.
A učinili su mnogo, da se svaka grobarska glava oseća najbolje moguće, na neodređeno vreme.
Idemo dalje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top