Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.705
Локација
U Kinšasi
Igra li se šta danas, sunce li mu jebem? Svi ćute, čak i cigani ćute. Valjda će ovi naši nesrećnici da skupe muda i da im se poseru posred rupe. Samo hrabri i samo borbeni. Siguran sam i da novi šef ne voli pičkice.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.471
Reaction score
2.249
Danas ko da dobije prilku da zaigra utakmicu treba da mu e jasno da je samo pobeda u opticaju, iako sam skoro ubedjen da ce bidi X.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Ne radi nam nista nereseno, ne radi nam ni pobeda, rezultatski opusteno.
Ne pamtim da sam nekada vise bio ljut na neku ekipu Partizana od ove sad. Uvek je bilo pojedinaca koji su redovno isli na zivce, ali nikada da od svih 11 ne mozes da odaberes jednog za kog mozes reci da ima 100 grama muda.

Ocekujem da povremeni kapiten koji je zajeban prema navijacima jer su ljuti sto ne mogu da pobede likove koji fudbal pikaju za 600 eura mesecno, bude bar isto toliko zajeban prema ciganima i napravi otvoren prelom potkolenice prvom koji proba da ga zaobidje.
To je minimum na koji pristajem.
Pobeda moze, pozeljno je, ali ne znam koliko je ostvarivo, za razliku od ovog drugog.

Prljavi su svi, obraz im je prljav, dres ne zasluzuju. Ovo je jedina utakmica na kojoj mogu bar malo da poprave to. U meso!
 

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Mi smo ove sezone bili najbolji kad smo bii otpisani, kao Tihi i Prle svojevremeno, Keln, Nica, protiv Slovacko kad smo ostali sa igacem manje, kao i protiv Serifa, tako da uopste nisam pesimista, samo da nasi stoperi ne pokazu sav svoj potencijal kada su asistencije u pitanje.

A ovi gore sa motkama, tacno da uzmes mitraljez i da ih sve pobijes, a, da te policija ni na informativni razgovor ne pozove. Jedino neku zahvalnicu da ti uruce.
 

H.U.D.

Grobarčina
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
1.802
Reaction score
2.574
Локација
CyberSpace
Igra li se šta danas, sunce li mu jebem? Svi ćute, čak i cigani ćute. Valjda će ovi naši nesrećnici da skupe muda i da im se poseru posred rupe. Samo hrabri i samo borbeni. Siguran sam i da novi šef ne voli pičkice.
...i onda kulturno da zatvore poklopac i puste vodu, da ne smrdi mnogo okolo

čMarakana.jpg
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Startnih 11 Partizana: Popovic,Urosevic,Vujacic,Markovic,Filipovic,Kolorado,Natko,Belic,Menig,Diabate,Rikardo
Klupa: Lukac,Ilic,Sanicanin,Zivkovic,Sehovic,Fejsa,Traore,Pantic,Jovic,Bazdar,Pavlovic(instagram pbg.news)
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top