Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.404
Reaction score
3.294
Локација
Tamo gde su Grobari
Mogli bi ste malo ohladiti sa pljuvanjem Čakija, da nije njega i njegove borbenosti, mi bi bili četvrti. Prosek nam je 2k po utakmici, a očekujemo da igrači daju život za nas i naš Partizan. Čekamo da ode ova uprava da bi se nešto promenilo, ili da nam se desi Marko Nikolić, do tada ništa, idemo u Arenu i čekamo. Da postoji takmičenje u mlatanju tuđim kurcem, mi bi svake godine bili finalisti.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.113
Reaction score
5.187
Локација
vezenemam
Mogli bi ste malo ohladiti sa pljuvanjem Čakija, da nije njega i njegove borbenosti, mi bi bili četvrti. Prosek nam je 2k po utakmici, a očekujemo da igrači daju život za nas i naš Partizan. Čekamo da ode ova uprava da bi se nešto promenilo, ili da nam se desi Marko Nikolić, do tada ništa, idemo u Arenu i čekamo. Da postoji takmičenje u mlatanju tuđim kurcem, mi bi svake godine bili finalisti.
Če kaj ti druže slobodno, uprava samo što nije, a i novi MN je tik iza ćoška.
Tvoji idoli i/ili drugari su, najblaže rečeno, upitni.
Ali lako je virtuelnim gloginje mlatiti.

Kakvi smo kurcobecni,, ovakav fk nam je taman po meri.
Hvala av što nismo četvrti!
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Nas klub je oboleo od karcinoma i mi svakih par godina amputiramo delove tela koji su zahvaceni njime, uz uzaludnu nadu da cemo ovaj put ozdraviti, ne shvatajuci da se uzrok bolesti nalazi u predsednistvu srbije, a ne u kancelariji na JNA.

Dzabe vam informacije o svakom delegatu skupstine kada su oni u potpunosti nebitni. Te kreature ce putem jednog poziva ili sms-a saznati kome ce pruziti podrsku i tu se sva prica zavrsava. Jedina terapija za ozdravljenje Partizana jeste potpuni i apsolutni slom pickoustog psihopate i njegove sekte, ukljucujuci i sps; organizovanje protesta protiv bilo koga osim njega jeste besmisleno
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.144
Reaction score
14.832
Локација
Kipar
Evo sta kaze Rade Bogdanovic.

"Partizan je u još goroj situaciji od Crvene zvezde. Zvezda makar ima jezgro igračkog kadra i ljude koji su dugo u klubu, a Partizan nema ništa. Najpre mora da se reši uprave, koja je, čini mi se, svakako odlazeća. Ta uprava ih je samo vukla naniže, u svim segmentima. Posle dolazi na red sve ostalo. Imaće malo lakše protivnike, ali teško će se izboriti sa njima. Ako bude para, moraće svašta da menjaju, ali ne znam odakle će biti para", naglasio je Bogdanović.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.436
Reaction score
38.147
Na derbi se izlazi kao Krstajić onomad na JNA kad je u prvom duelu poslao Lazetića u reklame.
Odgledao sam uživo mislim preko 100 derbija, ali mi je taj ubedljivo najdraži. Na stranu pobede, rezultati, igra, ali taj stav, taj početak utakmice. Već u prvom minutu im se stavlja do znanja gde su došli i šta ih čeka.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.055
Reaction score
26.271
Локација
ante portas

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Pošto smo u sredu bez Markovića i Baždara, a verovatno i Belića i Filipovića, očekujem da izađemo u sastavu:

Popović
Živković - Ilić - Vujačić - Urošević
Natho - Kolorado
Dijabate - Pantić - Menig
Pavlović

Nadam se da Duljaj neće da izvede neke kombinacije sa Saničaninom i Fejsom jer ću u startu početi da sumnjam u njegov kvalitet.
Natho treba definitivno da igra povučenije, jer svaki put kada se vrati na poziciju zadnjeg veznog mi prodišemo.
Mora on svaku akciju da započinje ako mislimo da igramo fudbal malo. Dobiću nervni slom od naših dodavanja kada započinjemo napad od kojih pola završi u autu ili nogama protivnika.
 

Prljavi

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
127
Reaction score
431
Локација
Brdo brate
Pošto smo u sredu bez Markovića i Baždara, a verovatno i Belića i Filipovića, očekujem da izađemo u sastavu:

Popović
Živković - Ilić - Vujačić - Urošević
Natho - Kolorado
Dijabate - Pantić - Menig
Pavlović

Nadam se da Duljaj neće da izvede neke kombinacije sa Saničaninom i Fejsom jer ću u startu početi da sumnjam u njegov kvalitet.
Natho treba definitivno da igra povučenije, jer svaki put kada se vrati na poziciju zadnjeg veznog mi prodišemo.
Mora on svaku akciju da započinje ako mislimo da igramo fudbal malo. Dobiću nervni slom od naših dodavanja kada započinjemo napad od kojih pola završi u autu ili nogama protivnika.
Suštinski, to je to. Međutim ne bi bilo zgoreg staviti Meniga na centarfora jerbo je u više navrata pokazao da je kvalitetniji u špicu nego na krilu.
Dati šansu Joviću ili Pantiću na krilu pre nego Pavloviću.
Takođe, Traore mora pozadi sa Koloradom.
Za Saničanina i Fejsu 100% saglasan.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.108
Reaction score
15.906
Локација
Храм фудбала
Пошто сам био на лађењу нисам био у могућности да дам свој коментар на утакмицу са циганима.
Кренућу са тим да је друго полувријеме на нешто и личило са наше стране, али ни то није нешто вау, него ето успјели смо упутити неки шут, нешто одиграти, за разлику од првог дијела.
Очи су ме заболиле од онога што сам гледао, просто не могу вјеровати да професионални (добро плаћени) фудбалери не знају примити јебену лопту, да се сваки пут одбија од њих као од чуњева, да играч без притиска изађе са лоптом у аут (више пута).
Живковић када је ушао саставио се није са лоптом.
Ми барем знамо у каквим смо говнима и са чим располажемо, а шампион васцеле васионе још гори, скршени милиони али џаба кад су пичкетине.
И даље једино што је битно и чему треба да на сваки могући начин тежимо је "УПРАВА НАПОЉЕ“.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.707
Локација
U Kinšasi
Kaže Duljaj na konferenciji da je saradnja sa Šahtjorom moguća, ukoliko bi se pojavio neki mlad igrač koji bi zadovoljio potrebe kluba kao što je Šahtjor.

Ovo kao da je Vazura izgovorio, izgubili smo dostojanstvo na svim poljima.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.707
Локација
U Kinšasi
Ja sam pročitao izjavu, a onda sam morao da pogledam snimak da se uverim da je to izgovorio.

Duljaju jedini trenerski plus od mene trenutno je to što izgleda ima ambiciju da se bavi trenerskim poslom. Za razliku od mnogih prethodnika.

Da li neko ima ideju odakle se stvorio ovaj Portugalac u stručnom štabu, na čiju preporuku, fudbalska biografija 0, osim što dolazi iz fudbalske zemlje i nije prošao bata Đorinu školu?
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Ja sam pročitao izjavu, a onda sam morao da pogledam snimak da se uverim da je to izgovorio.

Duljaju jedini trenerski plus od mene trenutno je to što izgleda ima ambiciju da se bavi trenerskim poslom. Za razliku od mnogih prethodnika.

Da li neko ima ideju odakle se stvorio ovaj Portugalac u stručnom štabu, na čiju preporuku, fudbalska biografija 0, osim što dolazi iz fudbalske zemlje i nije prošao bata Đorinu školu?
Duljaj je bio asistent Fonseki u Šahtjoru,verovatno ta Portugalska veza
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.201
Reaction score
18.707
Локација
U Kinšasi
Pa to smo svi pročitali, pitao sam šta ga je preporučilo. Da li je Lazar Tomić i dalje analitičar?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top