Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2022/23.

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.117
Локација
Žrnov
Osim, eventualno, godina iskustva (sto ne mora da bude nikakav pouzdan pokazatelj), kako možemo da imamo potvrdu o kvalitetu analitičara? Osim ako neko poznaje njegov rad.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.768
Reaction score
55.455
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kaže Duljaj na konferenciji da je saradnja sa Šahtjorom moguća, ukoliko bi se pojavio neki mlad igrač koji bi zadovoljio potrebe kluba kao što je Šahtjor.

Ovo kao da je Vazura izgovorio, izgubili smo dostojanstvo na svim poljima.
Ovo je možda najgluplja izjava trenera koju sam čuo dugo vremena, a u tom vremenu su nam treneri bili i Ljubinko i Đukić.
Pa za koji to jebeni klub ne važi i koja je to kurčeva saradnja?
 

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Poštujem Duljaja kao dobrog čoveka i jednog od bivših bitnih naših idrača i naravno, želim mu uspeha sa našim Partizanom.
Ali izjava je bila nepromišljena jer saradnja podrazumeva obostrani smer igrača a prodaja mladih igrača njima kao preča zvuči kao da smo samo razvojni klub.
Ali mi se čini da je upravo razvoj i prodaja igrača jedini cilj uprave i kao da nemaju nikakve rezultatske ambicije.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
353
Reaction score
1.376
Локација
Novi Sad
To je taj mentalitet koji nam nedostaje. Partizan NIJE jebena sredina u lancu ishrane, mi moramo biti NA VRHU tog lanca... Ja razumem da su Real, Manchester i slicni iznad, ali jebni Sahtjor ne sme da bude. Da bog da svaki dinar dali za lecenje od prodaje nase dece klubovim treceg ranga evropskog fudbala.

Kad se resimo tog mentaliteta da smo mi klub za stvaranje poluigraca za osrednje evropske klubove, mozda i vidimo neke rezultate i publiku na stadionu kao sto ima KK Partizan.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.288
Reaction score
8.057
Локација
Космос
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
979
Reaction score
4.424
Локација
Nis
Ovde se kukalo prošle sezone i pričalo, samo da ode stanojević, da ode pola tima i nije važno dali smo drugi ili peti...sve vam se želje ispunile!!!

Urošević je najgori kapiten Partizana koji je ikad kročio na JNA.

Urošević, Živković, Vujačić, Saničanin, Pantić, Jović, Pavlović, Menig, Fejsa, Traore, Marković...nisu za Partizan.
Natko bi mogao da bude samo rezerva.
Pop nikad neće biti golman, taj može samo da igra u nižerazrednim klubovima.

I da dodam, može se promeniti sto trenera, ako nema ko da igra ne može se ništa promeniti.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.036
Локација
Uvek uz Partizan
Kad pantic prođe letnje pripreme ima da budemo strah i trepet u kvalifikacijama za ligu konferencije. Niste vredni bana....

Edit. Ti što treba da igraju svakako nisu Lazar Marković, Jojić, Miljković, Obradović i njihov trener Stanojević. Tako da je ta konstatacija potpuno pogrešna. Odlazak pobrojanih je jedino dobro što se desilo ove sezone.
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Najgori sastav Partizana ikada i to nije do trenera ni bilo cega drugog. Mislim da i igraci treba da istupe i kazu jasno protiv uprave jer nema sanse da i oni ne buse pricu. Ali to na stranu voleo bih da mi neko kaze kako je Zivkovic profesionalni fudbaler? Najgora tehnika ikada
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.076
Reaction score
3.997
Локација
Beograd
Ne smem da mračim da opet ne dobijem poene, ali ovo je jezivo, jezivo. Nemojte zameriti ne mogu da ne kažem, ali klub nam je tačno tamo gde AV i njegovi govnari žele.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Петрић на овој слици са шалом изгледа тужније и од Ненада Чанка.

Уздати се једино да може довољно повиленити да нешто направи.

И даље навијачи треба да у што већем броју прате ФК Партизан и да искористе сваки тренутак да говнима поруче упрАВа напоље!
Седам мјесеци послије, иста мета - исто одстојање.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.076
Reaction score
3.997
Локација
Beograd
Sunce im jebem krvavo ne mogu da verujem da mi primimo gol i šansu ne napravimo posle toga, apsolutno nema nikakve želje, truda, da makar časno pogineš, svaku tekmu isto, svaki jebeni put.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top