Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
Danas treba da se slože kockice i bićemo mnogo blizu cilja, mada kako god se završi ništa neće biti rešeno do poslednjeg kola, bićemo samo korak napred ili korak nazad... Idemo da probamo da ih uzmemo
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Sumanuto je podceniti dvostrukog evropskog šampiona pogotovo kad mu je pobeda biti ili ne biti. Najveća šansa da ih zakoljemo na spavanju je taj njihov neki ritam i umor. O sudijama u potencijalu ne bih.
Ali ako se na utakmici od početka ne pojavi neko ko može da pogodi spolja i raširi reket, zvao se on Madar, Naneli, Panter ili Ledej nemamo čemu da se nadamo. To je osnova problema u prethodnim mečevima gde ne možemo dobro da koristimo ni Exuma ni Lesora.
Željko je probao protiv cigana to da reši Anđušićem videli smo kako je to izgledalo, verovatno bi uzeo neki šut da je ušao na -20.
Eto možda i njemu prilika da pokaže zašto je doveden.
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
366
Reaction score
2.284
Локација
Kraljevo
Istog sam mišljenja kao i pred Milano - mi ako ovo pobedimo večeras u sred Istanbula, za nas granice ne postoje.
Iskreno, nisam neki optimista, klupe koje su možda i ključ u ovom delu sezone su jednostavno neuporedive.
Da se pobijemo, pa šta bude. Vi ste meni ulepšali godinu sa pobedom u ponedeljak, tako da reč neću reći na potencijalne poraze u EL.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.946
Локација
Žrnov
U prvoj godini, nakon 10 neigranja Evrolige, u ovoj fazi imati šanse za Top 8, zavisiti skoro potpuno samo od sebe, je zaista veliki uspeh. Ne znam da li je ovo bilo u ciljevima kluba i kako Želimir gleda na to - ali ovo jeste zaista uspeh, šta god da bude do kraja ovog regularnog dela.

Da se mi "pobijemo" sa svima momački do kraja, da želja, energija i voljni momenat budu na vrhuncu, pa kom opanci kom obojci.

:napred-partizan:
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bice velika stvar ako pobedimo veceras iako su oni favoriti. Onda bi bas blizu bili TOP 8. Ali ako i izgubimo, sto je ipak realnije, nista toliko strasno ne bi bilo. Tako da ovu utakmicu smatram ovako - dobijamo mnogo ako pobedimo, ne gubimo puno ako izgubimo. Kao preduslov da bi dobili ovo, treba nam bas stabilna igra od pocetka do kraja sa sto manje oscilacija i bezveze izgubljenih lopti, vise raspolozenih igraca poenterski, dobar sut posebno za tri poena (u poslednje vreme stagniramo tu mogli bi da proradimo bas veceras) i makar solidna odbrana kako bi se kontrolisao rezultat... treba mnogo toga da se poslozi za sve ovo, znam. Nadam se da ova pobeda nad govnima samo dodatno napunila nase igrace samopouzdannjem i da ce nam koristiti za veceras. Svi su zdravi i spremni... uz ogromnu borbu i pametnu igru verujem da mozemo do pobede.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Izvinte ako je neko pitao ili pisao vec ili ako je pogresna tema, jel ima okupljanja u istanbulu i koji sektor je za nase navijace?
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.754
Локација
#вчћпдр
@Suboticki basen
 

-nusknvp-

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
139
Reaction score
939
Локација
NI
Oci u oci da se prebrojimo i da vidimo ko smo i sta smo. Najvaznija utakmica u sezoni, ako dobijemo, svi na booking i u Vilinus.

Sampion Evrope oznacio kao utakmicu protiv nas za najbitniju u sezoni, gostujuc teren, pun roster, Ataman protiv Zeljka. Ajde da vidimo od cega smo skovani. Dobijte veceras i pokazite nam da mozete a mi cemo da uradimo ostalo

NAPADAJJJJJJJJJJJJJJJJJ
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ljudi moji sta ovo bi? :) Kakva pobeda protiv dvostrukog uzastopnog evropskog prvaka i sred Turske i to u manje vise kompletnom sastavu. Ja i dalje ne verujem. I to posle svega sto se izdesavalo prethodnih dana...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top