Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
433
Reaction score
1.560
Odlični rezulatati veceras za nas. Posto se sad borimo za top 8 a ne više za top 4.
Cigani su aut definitivno. Monako i Fener će biti pre nas. Krećemo u borbu sa baskonio,makabijem i zalgirisom za 3 mesta. Ima i efes neke šanse ali i paklen raspored .
Makabi i zalgiris imaju dosta dobar raspored..Mi se ipak pitamo :) Real i Barsa bas ranjivi ove godine , a u Bg mozemo sa svima .
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.383
Reaction score
37.819
Makabi možda, Litvanci imaju težak skoro kao mi.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.383
Reaction score
37.819
Realno, ekipe koje se bore za TOP8 imaju preko 50% uspešnost na ne baš malom uzorku. Tako da ne možemo ni za jednu od njih reći da je slaba. Sve su ekipe pokazale da imaju kvalitet, svaka na svoj način i definitivno su zasluženo tu gde jesu. Da li bi tabela EL bila ista da su sve ekipe bile kompletne i igrale u istim sastavima, verovatno ne bi, ali to je draž i "prokletstvo" ovog formata.

Naš prvi cilj je već ispunjen, vratili smo se i predstavili se u pravom svetlu. Cela košarkaška Evropa, pa i šire, priča o nama. A onaj drugi je tu, na domak ruke, sve i dalje od nas zavisi, jeb'o raspored. ;) ;-)

Edit: Umalo da zaboravim najbitnije. Mi se jebeno trkamo sa jednim Makabijem, Žalgirisom i Efesom, ekipama sa košarkaškom tradicijom. Da nas na kraju i preteknu pružam ruku i kažem svaka čast, vidimo se dogodine. :clap
 
Последња измена:

Dragiša

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
58
Reaction score
372
Jeste da je možda uzaludno praviti bilo kakve kalkukacije unapred, ali veoma je zanimljivo što će Efesu utakmica sa nama biti sedma u 2 nedelje.

Igrali su 2. marta, 5. marta, 8. marta, 10. marta, igraju 12. marta i 14. marta, a onda će za kraj te serije 16. marta igrati protiv nas.

Definitivno lepa prilika da ih dobijemo i samim tim 80-90% zakoračimo u top 8.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
326
Reaction score
2.280
Локација
Novi Sad
Efes sinoc bez Buboe, N Baya i Dunstona. Prvi verovatno nece biti spreman za Real sutra, druga dvojica pretpostavljam odmor. Brajant 28 poena Micic i Larkin po 12, Klejburn 0 poena. Verovatno otaljavanje posla pred njima najbitnije 2 utakmice u sezoni.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.776
Reaction score
22.929
Локација
Beograd
Šut Larkina za tri, šutne u letu Rodrigeza nogom, sviraju tri bacanja, čovek izneverovao, dobije tehničku... Sve sam video...
Ali dodatak, čisto da se vidi kakvi su i Španci smradovi, pogotovo Rudi Fernandez, mrtva lopta, treba da skače, folira se da se povredio i ulazi Tavares...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.383
Reaction score
37.819
Ma rekoh ja odavno, da nema domaćih, španski cigani bi mi bili prvo na listi. Teška govna, ali nikako nisu nepobedivi, ni oni ni Efes, sve je u našim rukama.

Ako Željko prvenstveno uspe da emotivno oporavi ekipu, ja verujem da će taj 16.03. dugo da se pamti.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
350
Reaction score
2.410
Локација
Beograd
teška utakmica, efes je koristio samo 7 igrača, glavnih...
za njih je ovo duplo kolo, mi imamo doduše dan odmora više do utakmice nego oni ali ipak putujemo u Tursku
a i oni su igrali u nedelju utakmicu u turskom prvenstvu
kapiram da su umorni, i da to treba da eksploatišemo maksimalno u četvrtak
daleko od toga da će njihov faktor umora biti presudna stvar, ali sigurno će im biti teže nego nama...
jača su ekipa tu nema dileme, dvostruki šampion Evrope
ali mi imamo najboljeg trenera na svetu (OBJEKTIVNO) , dakle, mogli bismo da ih drkemo, mislim da su igrači posle jučerašnjeg gaženja limenki motivisani i puni samopouzdanja
pobedom u četvrtak nam je put u top8 maksimalno otvoren, samo treba odigrati pametno i skoncentrisano, a i da nas krene taj šut, nismo dugo nikog usrali trojkama :D
da ne malerišem više...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.383
Reaction score
37.819
Ataman i Željko su stari znanci i verujem da tu nekih iznenađenja taktičkih nema. Očekujem tešku rovovsku borbu, pravu šahovsku partiju na košarkaškom terenu. Ali ljudi, mi se koljemo za prolaz sa aktuelnim prvakom Evrope na njihovom terenu i to stojimo na tabeli bolje od njih.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top