Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Za Partizan sve, od Partizana ništa! | Donacije za KK Partizan

Статус
Затворена за писање одговора.

Kezmanica

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
72
Reaction score
353
Локација
Kraljevo
Ako se zavrsilo sa reprogramima to je ozbiljan korak napred .Da skinemo i ovaj porez koji je krenuo da nas davu jos 2011 .Cini mi se da je jos tad pominjana cifra od 3 miliona duga ..Treba reci a mnogi zaboravljaju da u covid sezoni smo imali spakovan EL tim a prihodi maltene nisu postojali .Nikog Covid nije sjebao tako .Em smo ostali bez EL em sa igracima koje je trebalo isplatiti jos i porez za tu godinu a prihoda nije bilo ..Velika steta ta sezona valjda ima Bog a da nam se ove sve vrati ..
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.722
Reaction score
23.288
Локација
Академија
Остоја већ две године прича како су намирени дугови свим бившим играчима и тренерима а сада се прича како се репрограм тих дуговања завршава крајем ове сезоне. Е то је та снс прича која ми ужасно иде на ону ствар. Надам се да такав приступ неће засрати ову лепу акцију.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
350
Reaction score
2.415
Локација
Beograd
Da se ne propusti, pusi kurac Ostoja.

11000 sezonskih plus jos oko 8000 dnevnih karata( iz nedelje u nedelju). Cenu je sam odredjivao, prilagodjavao, potrudio se da uzme maksimalno od prosecnog navijaca Partizana.
Sponzori kojim se hvalio.
50+ izlazaka u javnost, gde se poreski dug, ostali dugovi vracaju. Dobismo i na forumu par "bravo ostoja" misljenja.

Arena puna, interesovanje SVIH za Partizan ogromno i hop uvek neko ali...
Muhamed u vidi ajmo Grobari placajte porez kk Partizana.

Najblaze receno, kiks predsednika i uprave ( da ih tako nazovem).
Da ostane zabelezeno.

Kao pojedincu, ovo mi se ni najmanje ne svidja. Za 365 dana mozda dodje na red i skupljanje para za jak tim.
To nas posao nije.

Licno, najblize sam odluci da zazmurim na jedno oko i uplatim tih SIMBOLICNIH tri hiljade dinara. Da budem miran sam pred sobom, opravdacu to majicom sa potpisima igraca.

Samo da zamolim ljude koji finansijski ne stoje najbolje da se ne zapetljavaju uplacivanjem.

Ostoja i svedoci mu, poruka ista kao s pocetka posta.
NusknvP
od jedne veoma diskutabilne osobe...

sve ovo sto se desava oko naseg Partizana je iskljucivo i samo zasluga gospodina Zeljka Obradovica...
naravno, njega je neko morao da pita da se vrati u Partizan, sto je mozda i jedini dobar potez ostoje...
sto se tice donacija za porez, misljenja su mi podeljena, uzeo sam clansku kartu pre mesec dana, ali ta majica sa potpisima je skroz ok, dao bih i vise za takvu majicu, verovatno i hocu
videcemo sutra sta ce biti i kako ce se odvijati situacija, nista nije objasnjeno kako se preuzima clanska i majica ukoliko doniras min 3 hiljade
sto je neko napisao, nemamo mi takvu logistiku da se salje na kucne adrese pojedinacno svakome...
bice interesantno to sve ispratiti
i da
VUCICU PEDERU
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Šta ćemo s budalama koje su već kupile člansku :D
Ti si mi baš prvi na pamet pao kad sam video vest. Ispadoste vi što ste unapred kupili tu člansku kartu "budale"...

Što se tiče poreskog duga kažu da je dug 7 milke ali ce da nam oproste pola kamata i da će biti 6 milke.
Što znači da je glavnica 5, kamata bi bila još milion.

Lepo su smislili ovo sa majicama i članskim, da time odobrovolje ljude. Jer je izbacivanje članskih u prodaju dosta loše primljeno.
Mislim samo da im je greška što nisu uveli još neke poklone za veće donacije. Ovako će većina da da po 3000. A da su stavili tipa za 5000 i šal, ili za 10k još nešto, imali bi mnogo njih koji bi umesto 3 dali više para... Ili čak da su samo stavili drugačije majice, pa bi i to imalo uticaja.

Što se tiče logistike oko preuzimanja, mogu da uvedu da se preuzmu u butiku ispred Arene, ili tako nešto. Mada realno će na prvu to da dovede do baš velikih gužvi.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
300
Reaction score
2.663
Локација
Beograd
Slažem se sa ovim da ljudi koji su slabi sa novcem ne treba da se zamlaćuju sa ovim uplatama. Ne treba ljudi koji jedva skupe za kartu nivo 400 da sad uzimaju svojoj porodici dva dana hranu ili bilo šta da bi se osjetili valjanim Grobarima.
Oni koji imaju tu sreću da mogu da ne osjete pomoć koju bi uplatili treba to i da urade. Kad već ne znamo gdje nam idu pare od poreza i doprinosa koje svakog mjeseca uplaćujemo, barem možemo sebi da kažemo da smo nešto uradili kad je traženo. Ja ovo gledam kao uplatu da sledeće godine barem imamo šansu da gledamo Partizan tamo gdje mu je mjesto.
Ko zna kad ćemo, i da li ćemo ikad, imati uvid u to gdje su trošene naše pare, ali to ne može da mi bude izgovor. Da, možemo da razvijamo teorije kako se došlo do ovoga, ali u ovoj zemlji takve teorije ćemo uvijek moći da razvijamo. Brate, Partizan zove, ja ću da se odazovem, ako mogu finansijski.
Ako ne mogu podijeliću poziv onim Grobarima za koje mislim da mogu i dovoljno je.
Ne treba da padamo u dubioze i teška razmišljanja. Ako želimo dajmo, ako ne želimo ne treba da ubjeđujemo druge da je to neka zavjera. Jedno je sigurno, htjeli, ne htjeli, mogli, ne mogli, to nas neće napraviti većim Partizanovcima ni manjim.
Ovo ostalo što se tiče postavljanja partizan.net - a u odnosu na inicijativu, najbolje bi bilo da ukoliko žele moderatori sami vide šta bi mogli da urade i samo nam kažu. Nikakvo neželjeno maltretiranje samo ono što bi rado uradili. Meni je dovoljno što mogu prije i posle svake utakmice da vidim šta Grobari pričaju ovdje i ne bih da bilo kakav teret namećemo moderaciji.
Idemo dalje, Partizan je najvažniji!
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.359
Reaction score
6.722
Локација
Tamo gde si ti!
Evo šta je dogovoreno sa Klubom.

Partizan.NET principijelno podržava svaku akciju koja može da pomogne KK Partizan. Iako Forum i šire akcije vode pojedinci, uvek se nastupa ispred cele grupe (članova). Ove sezone smo angažovali lične resurse na maksimumu da ispratimo sve što može da donese promociji i pomogne Partizanu i stoga je i ideja da i za donacije nastupimo zajedno.

Oni koji su malo stariji, znaju da smo u dva navrata sponzorisali RK Partizan, da smo sakupljali humanitarne donacije, pomagali vaterpolo i ragbi klub. Nikada to nisu bili neki preveliki iznosi, ali nisu ni bili mali.

Neki od članova Foruma su dali desetine hiljada evra bespovratnih donacija u najtežem vremenu koje je zadesilo KK Partizan. Drugi su nalazili sponzore i sl.

Ne treba ograničavati pomoć, ali preporuka je da svako od članova ko je u mogućnosti, uplati minimum 3.000,00 RSD. Ko može i želi da uplati više, dobrodošao je svakako! Kao i prilikom pomoći RK Partizan, postojaće lista, sa imenima onih koji su donirali (Lični podaci će biti zaštićeni, kao i iznosi, osim ukoliko član ne insistira bilo na jednom ili drugom).

Od kluba ćemo dobiti na raspolaganje članske karte na kojima može da piše pojedinačno ime ili jednostavno Partizan.NET. Takođe, isto važi i za majice. Suštinski, to je sekundarno, ali distribucija majici i članskih karata će biti ili lično ili poštom, što podrazumeva da član sufinansira poštarinu (da bi kompletan iznos išao na račun KK Partizan).

Bilo da se sakupi 50.000 (16 članova) ili 150.000 (50 članova), neće se praviti razlika. Ukoliko iznos bude dovoljno visok, imaćemo priliku da vidimo logo Partizan.NET na parketu što je svakako lepo. Bez obzira što je to simboličan gest. Takođe, svako od članova koji doniraju će dobiti priliku da se upozna sa uredništvom, da se napravi još jača veza između svih i da se u budućnosti formalizuju i druge akcije.

Napominjemo da ne postoji ograničenje u visini donacija. Ako neko može i hoće da uplati više, to je za dobrobit kluba. Ali visina uplate ne menja status bilo koga jer je ideja da se što više pojedinačnih članova uključe i da se na taj način pokaže jedinstvo i snaga ove zajednice.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Za 365 dana mozda dodje na red i skupljanje para za jak tim.
Brate, možda sam lud al' ne bih imao nikakav problem sa ovim. Sa više radosti bih dao za jak tim nego li za porez. Napisao si negde da to nije naša obaveza - NIJE. Reč je o čistom zadovoljstvu! Nije meni teško dati kada je na klupi Željko Obradović. Draže mi je da su navijači platili državu nego da budemo državni projekat. Znam, verovatno baš u tome "leži zec", možda sam baš glupo naseo ali jebe mi se što sam glup. Meni se ovo dopada, mislim na sportski deo. Volim kako Partizan izgleda i hteo bih da uvek bude u skladu sa renomeom.

Uvek ću oprostiti loše finansije zarad dobre ekipe i obrnuto. Uvek ću popizdeti kada se govori o "finansijskom uspehu" koji je postignut na štetu sportskog dela. Dobro je da se dugovi prave jer to rade sve evropske ekipe, nisu problem dugovi, veći je problem zbog istih tanemariti sportski deo.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Evo šta je dogovoreno sa Klubom.

Partizan.NET principijelno podržava svaku akciju koja može da pomogne KK Partizan. Iako Forum i šire akcije vode pojedinci, uvek se nastupa ispred cele grupe (članova). Ove sezone smo angažovali lične resurse na maksimumu da ispratimo sve što može da donese promociji i pomogne Partizanu i stoga je i ideja da i za donacije nastupimo zajedno.

Oni koji su malo stariji, znaju da smo u dva navrata sponzorisali RK Partizan, da smo sakupljali humanitarne donacije, pomagali vaterpolo i ragbi klub. Nikada to nisu bili neki preveliki iznosi, ali nisu ni bili mali.

Neki od članova Foruma su dali desetine hiljada evra bespovratnih donacija u najtežem vremenu koje je zadesilo KK Partizan. Drugi su nalazili sponzore i sl.

Ne treba ograničavati pomoć, ali preporuka je da svako od članova ko je u mogućnosti, uplati minimum 3.000,00 RSD. Ko može i želi da uplati više, dobrodošao je svakako! Kao i prilikom pomoći RK Partizan, postojaće lista, sa imenima onih koji su donirali (Lični podaci će biti zaštićeni, kao i iznosi, osim ukoliko član ne insistira bilo na jednom ili drugom).

Od kluba ćemo dobiti na raspolaganje članske karte na kojima može da piše pojedinačno ime ili jednostavno Partizan.NET. Takođe, isto važi i za majice. Suštinski, to je sekundarno, ali distribucija majici i članskih karata će biti ili lično ili poštom, što podrazumeva da član sufinansira poštarinu (da bi kompletan iznos išao na račun KK Partizan).

Bilo da se sakupi 50.000 (16 članova) ili 150.000 (50 članova), neće se praviti razlika. Ukoliko iznos bude dovoljno visok, imaćemo priliku da vidimo logo Partizan.NET na parketu što je svakako lepo. Bez obzira što je to simboličan gest. Takođe, svako od članova koji doniraju će dobiti priliku da se upozna sa uredništvom, da se napravi još jača veza između svih i da se u budućnosti formalizuju i druge akcije.

Napominjemo da ne postoji ograničenje u visini donacija. Ako neko može i hoće da uplati više, to je za dobrobit kluba. Ali visina uplate ne menja status bilo koga jer je ideja da se što više pojedinačnih članova uključe i da se na taj način pokaže jedinstvo i snaga ove zajednice.
Donacijom u proizvoljnom iznosu na račun:
Zoran Mihajlović
160-0900100247365-41
Banca Intesa

ili uplatama preko našeg naloga
PayPal račun za Dijasporu:
[email protected]
Napomena za PayPal transakcije, u opcijama transfera novca odaberite opciju "Send money to Friends & Family". U tom slučaju ne plaćate troškove transakcije.

Učestvujete u akciji koja će trajati do 10-og maja. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena.
Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Nakon uplate, molimo da se javite nekom od urednika da bi se evidentiralo ime i prezime, kao i uplata, ukoliko želite da dobijete majicu i člansku kartu. Ukoliko želite da anonimno donirate, vaša uplata će se jednostavno voditi pod „Partizan.NET“.

Od kluba ćemo dobiti na raspolaganje članske karte na kojima može da piše pojedinačno ime ili jednostavno Partizan.NET. Takođe, isto važi i za majice. Suštinski, to je sekundarno, ali distribucija majica i članskih karata će biti ili lično ili poštom, što podrazumeva da član sufinansira poštarinu (da bi kompletan iznos išao na račun KK Partizan).
 
Последња измена од уредника:

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Donacijom u proizvoljnom iznosu na račun:
Zoran Mihajlović
160-0900100247365-41
Banca Intesa

ili uplatama preko našeg naloga
PayPal račun za Dijasporu:
[email protected]
Napomena za PayPal transakcije, u opcijama transfera novca odaberite opciju "Send money to Friends & Family". U tom slučaju ne plaćate troškove transakcije.

Učestvujete u akciji koja će trajati do 10-og maja. Sva sakupljena novčana sredstva će biti transparentno prikazana, da bi zatim bila iskorišćena.
Pozivamo verne navijače da prepoznaju trenutak, da se priključe akciji i pomognu u skladu sa svojim mogućnostima. Nakon uplate, molimo da se javite nekom od urednika da bi se evidentiralo ime i prezime, kao i uplata, ukoliko želite da dobijete majicu i člansku kartu. Ukoliko želite da anonimno donirate, vaša uplata će se jednostavno voditi pod „Partizan.NET“.

Od kluba ćemo dobiti na raspolaganje članske karte na kojima može da piše pojedinačno ime ili jednostavno Partizan.NET. Takođe, isto važi i za majice. Suštinski, to je sekundarno, ali distribucija majica i članskih karata će biti ili lično ili poštom, što podrazumeva da član sufinansira poštarinu (da bi kompletan iznos išao na račun KK Partizan).
Koliko sam razumeo ovo već sada može da se uplati?
I bilo bi lepo generisati jednu uplatnicu kako treba izgledati i uz prigodan tekst poslati cirkularnu poruku svim članovima.
(Video sam da mi stižu neke poruke za tipovanje tako da pretpostavljam da je to izvodljivo)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top