Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Panter nije napao Musu nego se Musa zaletio na Pantera a ovaj ga je u samoodbrani izmlatio. E sad, ako je Panter za suspenziju onda je i Musa takodje, ali mislim da je najlogicnije da obojica budu novcano kaznjeni.

Jabusele jedno godinu dana bez kosarke i otkaz iz Reala.

Sto se ostalih suspenzija tice strah me jedino Lesora jer je bespotrebno uhvatio Musu za vrat i bacio ga na pod, tako da sam siguran u jednu do 3 utakmice suspenzije.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
325
Reaction score
2.087
Локација
Beograd
Zeljko Obradovic je Bogotac! Smirio nas je u sekundi, a bili smo jako besni! Tenzije i zestoke kazne najmanje nama odgovaraju. Da sam se pitao sinoc, onog javuzelea bih lincovao, a sad, nakon prespavane noci, daj Boze da on prodje sa nekom blazom suspenzijom jer ce to znaciti samo novcano kaznjavanje nasih igraca. Takodje, uzdam se u to da su on i Dek kljucni igraci Reala i da se ni njima ne isplati neka duza suspenzija jer sta bi bez njih radili dalje, cak i da vide promil sansi da nas na muljanje i ciganisanje prodju. Sto se Exuma tice zaista imam utisak da povreda nije strasna i da ce brzo na teren,mozda vec u utorak! Da li je to nada ili zaista realan utisak ostaje da se vidi.
U Areni napraviti standarno paklenu atmosferu kao da se ono sinoc nije ni dogodilo. Bilo kakve dodatne tenzije, pored euforije Kaunasa, nam ne trebaju! Nismo cigani da se ciganski svetimo i izigravamo budale po policiji. Prica desava se, sastavni deo sporta, emocije, to je ono sto nam treba i sto nam pomaze.
I na kraju, braci koja su sinoc ovde na forumu podivljala do granice ludila skidam kapu! Pokazali su da im je stalo i pokazali su emociju koja potvrdjuje pravu Partizanstinu i Grobarstvo! Za dalje, lopta dole, pamet u glavu!!! Ne damo na sebe, ali samo dok smo ugrozeni! Lako je posle Zeljkovih izjava biti smiren! Napred Partizan!!!!
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.476
Reaction score
2.264
Mi smo za njih ispali gospoda u utorak neka grmi arena ali grobarski bez uvrede i incindenta pokazimo da smo mi veci kraljevski klub od njihovog koj ga vodi trenerski bog Zeljko Obradovic. Jos sam u iscekivanju od njihovog nezavisnog suda koj treba da izrece sankcije po incidentu koji je nastao zahvaljujuci takvih ljigavih igraca. Ako sve ispandne kako treba po nas dace bog treba da se ispostuje apel Zeljka jer je on to vise nego zasluzio. Napred Partizan.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.012
Reaction score
2.132
Локација
BGD
I ja bih voleo da ne bude suspenzija, da Jabusele dodje u Beograd.

Ajde ne ložite se ljudi kao deca od 12 godina molim vas... Samo nam fali da se ljudi isprimaju na ovakve priče pa da gađaju upaljačima kao mentoli i da sudije u Areni prave problem i prekidaju utakmicu!

Jabusele jeste bolesnik i onaj potez je za zatvor ali nama je sada bitno da dobijemo što manju kaznu i da nastavimo gde smo krenuli! Da ih izjebemo u utorak i onda mogu samo da plaču!
 

Crni Korak

Početnik
Учлањен(а)
21.07.2021
Порука
49
Reaction score
149
Локација
Prag
Moje misljenje je da ce biti zestokih novcanih kaznih i po jedna utakmica suspenzije, sem za jabuselea gde ocekujem 3. Mislim da nije u cilju evrolige da kazne budu vise utakmica suspenzije jer bi narusili sportu i promociji evrolige jer ne bi se islo u najjacima sastavima na F4. Iskreno vise me brinu nase suspenzije jer imamo manji fond igraca od njih. Real u Beogradu treba docekati vrelo i burno, da se useru ali bez ispada ili daleko bilo gadjanja.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.686
Reaction score
5.761
Ono sto je Zeljko najavio da ce da apeluje, sve do sledece utakmice,na navijace da se real doceka bez incidenata, treba da to krene i da se radi ovde u roku od odmah. Svoja misljenja zadrzite za sebe,ovaj forum cita mnogo gostiju i treba se potruditi da svakom coveku koji ce biti u hali dopreti do svesti da ne treba nista lose da se uradi. Pogotovo jer se zna sa kakvim govnarima imamo posla. Ko nije znao video je sinoc. Bilo kakav incident oni ce pretvoriti u svoju korist i toga svi treba da budu svesni.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.079
Reaction score
4.329
Локација
Humska 1
Gde poceti.

Prvo: NE PRASTAMO NIKOME KO ZLO TI UCINI!

Sta je bre sa pojedincima? Neverujem sta citam. Cega da se plasimo, kazni!? Pa neka nas kazne. Panter je trebao da se iskontrolise i sjebao nam mozda odlazak na F4 ili doveo roster na istom u pitanje? Pa ko nije kroz sve godine naucio da je OVO pravi Partizan i da OVO trazimo od Partizana, taj treba da preispita sebe. Isto kao i oni sto po mrezama Musu vredjaju po verskoj osnovi a Jabuselea po boji koze. Sramota svakog da bude.

Godinama ovde kukamo za nekim novim Lucom, novim Novicom i ostalima koji su na svakom cosku pokazivali zube a tim kurcevitim stavom metlali sve pred sobom. Sada, kada smo zarazili strance bolescu zvanom Partizan i iz njih izbija jebena Partizanstina a kapiten u tom duhu reaguje jedino onako kako treba da reaguje, ostali skacu u istoj sekundi kao sto se skace za drugog u jednoj poridici, vi ovde nalazite razloge zasto nije trebalo tako. Nemojte me zajebaviti!

Kako god se sve ovo zavrsi, ono sinoc smo MI! I ono sinoc vec sada ide u vec dovoljno bogatu istoriju naseg KK. Ono sinoc nije moglo drugacije biti. Cus, da se zavrsi normalno, pruzimo ruke i teraj dalje. Ne moze. Ponizilo smo ih, naterali "najveceg" na svetu da u svom dvoristu pokazuje do sinoc nevidjene frustracije u svojoj istoriji. Ko drugi to da pise nego PARTIZAN!? Eno ih, ne cekaju evroligu vec dele kazne igracima. Uzivajte bre braco Grobari i sestre Grobarke!!!

Vezano za sinoc bih na kraju samo porucio da se Zeljko poslusa. On je najveci medju nama i covek koji nam daje smernice. Na stranu to sto vrlo dobro zna kako cirkus zvani Evroliga funkcionise on je covek koji nam pokazuje kakvi treba da budemo svi, nevezano za koga navijali, koga voleli, kojem Bogu se molili, kojem narodu pripadali. Da je vise takvih ljudi na bitnim funkcijama, ne bi nas narod bio ovako nesretan. Pobedicemo ovde svi, ako bar nesto od njega naucimo sa ljudske strane.

Sto se tice utorka, pricati sa tribinom i da se pre himne preko mikrofona jos jednom apeluje na masu. Pamet u glavu. A sto se Zeljka i ekipe tice, kako bude bice, meni su najveci. Imam osecaj vec neko vreme a sinoc posle svega vidjenog je kulminiralo: Svi cekaju sledecu sezonu, izcekivaju prelazni rok a meni je samo da niko ne ode od prisutnih, pa taman ne doveli nikoga. Hvala ti Zeljko, hvala vam momci!

Kraljevice iz Madrida ne bih preterano komentarisao, sem da sam blago sokiran da Jabusele jos uvek nije osetio potrebu da se javnosti obrati i uputi prvenstveno Eksumu izvinjenje. Upitno je da li je takvom coveku uopste mesto u sportu.

VOLIM PARTIZAN!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Smekeri bi ispali da ih potkacimo nekim transparentom nego prijetnjom, ne daj boze nekim upaljacem…
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
356
Reaction score
1.096
Локација
Boston
Normalno da treba napraviti pakao od atmosfere. Ja sa par ortaka idem ispred hotela njihovog celu noć. A očekujem i grobarski doček na aerodromu.
 

nikola1970

Grobarčina
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
1.012
Reaction score
2.132
Локација
BGD
Ma gomila upaljača ne gine to je sigurno, može Željko do utorka po ceo dan da ponavlja maloumnici prosto neće shvatiti!!!
Vođe sa razglasa moraju to da reše a ja ću lično urgirati za to kod njih.

Ne ložite budale zapaljivim postovima!!!
 
Последња измена:

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd
Volimo svi Lesora ko brata,ali gledajući ovaj snimak on je od naših najviše ispao debil,mislim da bi i i on nažalost mogao popiti neku jaču suspenziju(ne upoređujem sa Jabuseleom naravno),iako je Musa ovo malo isfolirao.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.961
Reaction score
27.133
Ej ajmo ovako...
Jel su nas navijaci Reala cekali na erodromu, kampovali ispred hotela ne dozvoljavajuci nam da se odmorimo i pripremamo za utakmice?!
Jel su nam pravili neprijateljsku atmosferu, mrznju, gadjali nas, pretili nam?!
Aman ljudi...Nismo mi pozvani da se nekome svetimo, a iskreno posle desetina kazni koje smo popili, stvarno treba da se zapitamo sta sa nama nije u redu?!
Kome sta ima da pokazujemo?!
Ako ih gadjamo upaljacima, koga cemo da sjebemo: Real ili Partizan?!
Jel realno biti u toj meri malouman?!

Iskulirajte, svi mi planemo, ali ako nekoga danima ne prolazi bes, onda mora da potrazi strucnu pomoc, to nije sposobno da deli vazduh sa ostalim ljudima.

Nasi igraci su odbranili svoju cast, po koju cenu uskoro cemo saznati. Nadam se sto bezbolnije po nas.

Pamet u glavu, slusajte Zeljka, ako to neko nije u stanju neka u utorak ostane kuci, jer takav nije potreban Partizanu.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Pa i u Evroligi je minimalno 3 utakmice kazne. Mene sad živo zanima do koje granice incidenta oni gledaju i presude da bude maksimalna novčana, i šta prevagne da bude 3 utakmice suspenzije.

Znao sam ja ovo sve sinoć. Nisam gavran ali ovo je horor. Bolje da izgubismo sinoć a da se završilo normalno. Nevjerovatno kakvi jebeni maleri. Šta meni znači ova gorka pobjeda ako će kazniti Pantera i Lesora na 3 utakmice. Ne postoji trik da dobijemo Real bez njih dvojice i povrijedjenog Egzuma, ma kakav god pakao u Areni bio
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top