Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Ajde ne ložite se ljudi kao deca od 12 godina molim vas... Samo nam fali da se ljudi isprimaju na ovakve priče pa da gađaju upaljačima kao mentoli i da sudije u Areni prave problem i prekidaju utakmicu!

Jabusele jeste bolesnik i onaj potez je za zatvor ali nama je sada bitno da dobijemo što manju kaznu i da nastavimo gde smo krenuli! Da ih izjebemo u utorak i onda mogu samo da plaču!
Ma kakav. Na utakmici ne sme dlaka da im fali. Na utakmici.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Ostoja picko naprednjacka, zajebi video bim, u utorak se ljudi moraju izuvati iz gaca pre ulaska u halu

P.S
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
dan sutra, osećam se posrano :confused-smiley-013:

ajd što smo propustili priliku da se ispišamo španjolskim ciganima u facu sa 100 poena u njihovoj kući, manje više

ali poješću muda svoja ako zbog ovog sranja sinoć neki od naših igrača propusti, skoro izvesni, final 4 :banghead:

edit: e jebiga stojanče, kako da ne naričemo kad je naše sd šampion da prosipa kantu do vrha napunjenu mlekom
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
U sustini ste u pravu svi koji smirujete. Ali drzi me sad ovaj bes... pustice do utakmice. Treba dati veliku podrsku momcima, da znaju da nisu sami i da smo uz njih nebitno sta da se desi.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.668
Reaction score
5.596
Polako se izvinjavaju...jasno je ko je kriv i tu nema sta da se prica,poceli su sa tim izvinjenjima jos od konferencije juce. Ljulj je zapoceo ali tu je moglo sve da se zavrsi da onaj prgavi Dek nije uleteo i krenuo da bije. Posle se zna Jabusele...ne izvinjavaju se oni tek tako.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.929
Naše je da podržimo tim i napravimo buku da im mozak proključa i to je sve, ništa više, ništa manje. A za ono najbitnije će se Željko i tim pobrinuti, ja se ne brinem ni 0.01%.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.165
Reaction score
3.693
Kod njih je pocela "kontrola stete" jer je izvjesno da su krivci.
Svaka eskalacija je krenula od njih.
Prva provokacija: Ljulj, Prvi udarac: Dek - cini mi se, Prva pretjerana grubost: Konjina njihova, pa Lesor Musu(koji je vec btw napao Pantera).

EDIT: a ako su se stvarno zalili i pokusali da za zelenim stolom preokrenu situaciju, stvarno im se treba popisati na grb.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.366
Reaction score
1.964
Локација
Gde god ti da igras...
Jedini nas igrac koji moze dobiti minimalnu suspenziju je Lesor, zbog bacanja Muse. Sta je trebao Panter da radi kad se cela petorka Reala zaletela na njega, da stavi ruke na ledja? Ako kazne Pantera suspenzijom morali bi redom Deka, Jabuselea, Musu i Hezonju... Najrealnije po meni Jabusele par meceva suspenzije ostali dobre novcane kazne. Da ih ometlamo u utorak pa pravac Kaunas!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.862
Локација
Храм фудбала
Лично мислим да је између клубова договорено "примирје" и да су се са истим ставовима обратили и челницима ЕЛ. Да све прође што безболније за оба клуба и да једини који ће фасовати суспензију је Јабуселе.
Мислим да није циљ ни ЕЛ да оштети било кога (тј. нас) пред Фајнал Фор и да са тим потезом помогну пута пута Барсу и Циганијакос.
 
Последња измена:

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ali Smajli koji se zalece sa klupe na situaciju Panter-Musa, onda vidi da Lesor vec resava Musu i dize pogled na sledeceg belog - a ono Hezonja! Gotovo da je Smajliju bilo zao sto nije neko drugi bio, Hezonju je postedeo u fazonu "ti si nas" :D
 

La Zic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.666
Reaction score
2.844
Локација
Humska ulica
Pa i u Evroligi je minimalno 3 utakmice kazne. Mene sad živo zanima do koje granice incidenta oni gledaju i presude da bude maksimalna novčana, i šta prevagne da bude 3 utakmice suspenzije.

Znao sam ja ovo sve sinoć. Nisam gavran ali ovo je horor. Bolje da izgubismo sinoć a da se završilo normalno. Nevjerovatno kakvi jebeni maleri. Šta meni znači ova gorka pobjeda ako će kazniti Pantera i Lesora na 3 utakmice. Ne postoji trik da dobijemo Real bez njih dvojice i povrijedjenog Egzuma, ma kakav god pakao u Areni bio
Spanci obavili sta su hteli.Naseli smo ,a kako i da se suzdrzis kad te udara mucki.Videcemo sta ce biti.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top