Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.250
Reaction score
3.675
Ja sam bio prezadovoljan i sa top 8, ali poslije 2:0 u Madridu i svega što se na kraju druge utakmice izdešavalo i kazni koje su uslijedile, ne mogu a da se ne otmem utisku da smo mi kao sportsko društvo generalno ukleti.

Ne vjerujem da će oni prepustiti slučaju da tamo izgube. Ispunili su svoje zadatke, mi smo bili naivni i to nas je koštalo final 4.
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
Dobro ce nam doci ova pauza. Na realu je pritisak da dovrsi seriju a to se naravno nece desiti. Serija ce biti takva da nijedan tim nece pobediti kuci :) Drzimo palceve za dekovo zdravlje:ziveli
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.103
Reaction score
5.104
Локација
vezenemam
Ovom Andjusicu kao da je neko muda odsjekao nakon onog izvinjavanja.
Horor igrac.
Pa jbt, gde baš njega nađe večeras?!
Jel ti je nešto lično skrivio?
Nije on Panter naravno, sem možda na treningu, nije vođa, ali večeras je odigrao i više nego solidno, čak i preko nekih očekivanja (koja nam je sam nametnuo ove godine).

Podrška svim igračima, i koji su bili dobri, i koji nisu. Borba, pa dokle stignemo!
Večeras smo se resetovali, valjda.
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Jbg cigani su imali jednu sansu da se vrate u igru i to su izveli podmuklo onako pravo spanski sa onom tucom, nasi su se upecali i posle suspenzija ko god je bio realan, znao je da ne mozemo bez Pantera, Lesora i sa rovitim Exumom da dobijemo, a onda ni drugu jer se njima vraca ponajbolji igrac Dek. Uz sve to ovaj monstrum na centru Tavares se oporavio. Ko god je realno sagledao stvari znao je da se ovo vraca u Madrid, na zalost.

Sad treba prekinuti momentum u Madridu sto ce biti izuzetno tesko ali ne i nemoguce, pogotovo ako im ne bude igrao ovaj Dek jer je brutalan igrac. Bez njega i onog majmuna Jabuselea mislim da sa Panterom mozemo da odigramo kako valja i da dobijemo ovo ali bice pakleno tesko.
Zao mi je jer smo 2 minuta pred kraj druge utakmice imali sve u svojim rukama i od takve situacije su nas navukli da sad idemo u Madrid, mnogo mi je zao jer smo imali sve a sad nemamo nista, cak smo i izgubili Aleksu.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Svi koji kukaju kao kakve tetkice"Panter je kriv Panter je kriv"neka malo odu pod hladan tuš da dodju sebi.Objasnite mi sta je Panter uradio da bude kaznjen dve utakmice?
Koga je udario? Licno mi je zao sto nije nekome zube istreso pa bih bar znao zasto je kaznjen.
Onome argentinskom govnetu zelim sve najbolje a to je da nikad vise ne zaigra kosarku.Džukela jedna.
Sa Panterom u Madridu dobijamo 100%.
Oni bez dva divljaka su puno slabiji nego u ove dve utakmice u BG.
ZIVEO NAS PARTIZAN
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
Vidim mnogi su se vratili na raspoloženje iz decembra. Dugo vam je trebalo, kao da ste jedva čekali.
Pa i igrači su se vratili na igru iz decembra pa nije ni čudo.
O.k. Real je jaka ekipa, nismo kompletni, umorni smo, Aleksa povređen, ali kad vidim da ne možemo da ubacimo bacanje ili da Naneli ni zicer ne može da pogodi...šta da kažem?
Nekoliko uspešnih bacanja više i par pogođenih Nanelijevih ne trojki, nego zicera - i mi bismo večeras bili na F4...
Ovako ćemo biti posle Madrida, ali...večeras se osećamo sjebano...
 

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
206
Reaction score
1.191
Локација
Tamo daleko
Dobijamo u Madridu. Nema potrebe za vredjanjem ovih iz reala, odigrali su najbolje sto su mogli i dobili nas. Jednostavno nismo bili na nivou iz one dve utakmice u Madridu. Ne znam dali je to sto nije igrao Panter ili zbog cele atmosfere posle makljaze i tragedije.
Postujem napisano, ali kao sto je neko stavio post da li je ijedan diskutabilan faul ili bilo sta sto je bilo diskutabilno pretegnulo na nasu stranu? Kada imas podrsku, makar i minimalnu sigurniji si u sebe.
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.136
Локација
Ljubljana
Nema sta sad diskutovati ko je odigrao dobro, a ko lose. Sad je i pticama na grani jasno sta znaci Panter ovoj ekipi, za mirnocu, za izolaciju, za protok/distribuciju lopte.

Dobili su nas zonom i nasim promasenim bacanjima.

Idemo u utorak tamo, nek nam proradi inat i nek se ova govna napuse kurca.

U sredu se igra. Pobedićemo!! :napred-partizan:
 

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.929
Reaction score
21.683
Pa i igrači su se vratili na igru iz decembra pa nije ni čudo.
O.k. Real je jaka ekipa, nismo kompletni, umorni smo, Aleksa povređen, ali kad vidim da ne možemo da ubacimo bacanje ili da Naneli ni zicer ne može da pogodi...šta da kažem?
Nekoliko uspešnih bacanja više i par pogođenih Nanelijevih ne trojki, nego zicera - i mi bismo večeras bili na F4...
Ovako ćemo biti posle Madrida, ali...večeras se osećamo sjebano...
Nisu se vratili na tu igru, poštovani Gorane, nego Vi nemate pojma o košarci. Možda ste je gledali 50 godina ali ipak niste naučili čim tako mislite. Fudbal je Vaša stvar.
 

zigy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.01.2015
Порука
1.512
Reaction score
4.742
Локација
Na vještičinoj sisi
Lopta nekad uđe u koš, a nekad ne...
Oni koji su večeras mašili, drugi put će pogoditi.
Ne budite prestrogi, uzmite u obzir protiv koga smo igrali i u kojoj atmosferi.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
kako narod kaze krava koja da kofu mleka i ritne na kraju i sve sjebe.... u petoj majstore dokazi ili jesi ili nisi... za sada su izjednacili, vratili majstoricu na svoj teren, plus povredili exuma i avrama.
Nas narod je glup.
Panter nije krava, nista nije ritnuo, ni prosuo, niti se napisane gluposti peru glupim izlizanim metaforama.
Koliko Panter znaci ovom timu videlo se u zavrsnici zadnje dve utakmice.

Igrali smo sa Realom 4 egal utakmice.
Imamo sansu da ih izbacimo.
Prestani da budes dezurna tetka.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top