Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.402
Reaction score
4.413
Nas narod je glup.
Panter nije krava, nista nije ritnuo, ni prosuo, niti se napisane gluposti peru glupim izlizanim metaforama.
Koliko Panter znaci ovom timu videlo se u zavrsnici zadnje dve utakmice.

Igrali smo sa Realom 4 egal utakmice.
Imamo sansu da ih izbacimo.
Prestani da budes dezurna tetka.
To su cinjenice. Da nije napravio glupost u drugoj tekmi, serija bi bila vec zavrsena u utorak...
Inace mislim da si malo u zabludi jer ocigledno mislis da si popio svu pamet sveta i sebi dajes za pravo da etiketiras...
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.759
Reaction score
29.643
Локација
Beograd
nastupaš kao da su naši igrači retardirani, bez poštovanja, bez uzimanja u obzir okolnosti.
Mislim da sam baš sve napisao uz poštovanje i uzimanje svih okolnosti u obzir. Citiraj deo mog posta gde se vidi da ih nešto vređam kao da su retardirani! Nema ga.
Nije ti čudno kad pogode 7 od 8 trojki ali si tu da im se isčuđavaš na 1 od 8 trojki.
Citiraj deo mog posta gde sam uopšte pominjao 1 od 8 trojki. Nema ga.

E sad druga je stvar što je na ovom forumu svako ima neki svoj utisak i afinitet i mišljenje pa kad se pojavi nešto što nije u skladu sa njim, onda na takav post projektujete i ono čega u njemu objektivno i nema...

Baš sam slušao Miću Berića posle utakmice i imam utisak da je čovek govorio nešto slično onome što sam i ja napisao...
Ali eto, možda i mene utisak vara...
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Ljudi vi sad pisete kao da su nas raskantali ove dve utakmice. Jednostavno splet okolnosti, sreca jebem li ga. Vrlo lako ce se okrenuti u nasu korist sledecu utakmicu.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
To su cinjenice. Da nije napravio glupost u drugoj tekmi, serija bi bila vec zavrsena u utorak...
Inace mislim da si malo u zabludi jer ocigledno mislis da si popio svu pamet sveta i sebi dajes za pravo da etiketiras...
Da nije bilo olosa ljulja, deka, vec bi bili u avionu za Kaunas. Ajde molim te suzdrzi se od ovih glupih konstatacija…
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ne moze da se dobije utakmica gde masis cak 9 bacanja a protivnik samo dva, gde pogodis jedva 6 trojki, gde ti dva bitna igraca zajedno imaju 3/21 iz igre... pa i pored svega toga opet smo bili u igri i odluci mozda ono kada iz tri puta ne mozemo da uhvatimo loptu pod nasim kosem i primamo na kraju 2+1...

Da tek ne pricam o tome u kakvoj atmosferi smo docekali ovaj mec i koliko je to bilo cudno svima. Itekako je uticalo na igrace. Elem, Naneli i Exum su odigrali uzasno, posebno ovaj prvi. Kada je jedan Andjusic bio korisniji od Nanelija, sta reci. Svaka cast Ledeju i Papi. Lesor ipak slab. Panter je taj koji nam najvise falio i tu nema spora.

Jako dobra opservacija Mice Berica gde se u svemu potpuno slazem. Panter... ove sezone nam je prebitan. I to ne samo kroz njegov licni ucinak vec i za ucinak celog tima. Em sto nam mnogo znaci napadacki da trpa on ima i kreaciju gde ume lepo da nadje saigraca i asistira a onda koliko odvlaci protivnicke igrace pa ostaju sami ili u dobrim situacijama... Naneli, Exum, Smajli i ostali ma svi bolje izgledaju sa njim na terenu. Lepo je to Mica objasnio.

Samo... da li ce nam sad to biti dovoljno da bi opet dobili tamo? Bice pretesko, to nam svima jasno. Real je u psiholoskoj prednosti i to ogromnoj, rekao bih. Bice oni bez Jabuselea i sad Dek-a ali... nakon 0:2 gde su bili na ivici ponora dese se te neke stvari gde nazalost sve moze da se okrene... prvo ta tuca tamo, pa ova ogromna tragedija kod nas... previse je to sve uticalo na igrace. Zato nemam sta da im zamerim i necu iako smo imali propusta veceras itekako... i nismo bili pametni, kao sto rece Zeljko.

Ostaje nam ta majstorica, ipak. Oni su favoriti, pre svega psihicki. Isto ta zona koju sad uglavnom igraju mora da se razbije a najbolje se razbija kada pogadjamo sto veceras nismo radili jer nismo imali vise raspolozenih igraca, moramo mnogo pametnije da odigramo tamo i da ne masimo ovako bacanja, svaki segment je bitan. Exum i Naneli ne mogu opet biti ovako losi plus uz Pantera jednostavno mora to sve mnogo bolje da izgleda nego veceras. Da li ce biti dovoljno? Da li mozemo 3 puta zaredom da dobijemo Real u Madridu i to u ovako prebitnoj utakmici? Koliko god teska situacija izgledala nakon onih 0:2 pa preko svih ovih desavanja koji su prouzrokovali sad ovih 2:2... ja verujem. Verujem u igrace, verujem u najveceg - VERUJEM u Zeljka i nas Partizan.

I na kraju... publika je bila dostojanstvena nakon svega ovog. Svaka cast.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.068
Reaction score
4.253
Локација
Humska 1
Evo ja kao laik ne vidim cime to nas Real u Madridu moze iznenaditi i po cemu oni mogu biti drasticno bolji od vidjenog u 4 utakmice. Pritom ove dve utakmice u Beogradu im i nisu bile bas paklene i da se "stegne ruka". Imaju i za vikend utakmicu, Dek im povredjen, po neko sigurno rovit. A mi? Mi mozemo mnogo bolje od ovoga a to smo pokazali.

Kako go da bude, sramota je ne biti ponosan na ove momke. Na pocetku sezone a i ove serije da nam je neko ponudio majstoricu u TOP8 protiv bilo koje ekipe, svi bi oberucke prihvatili. Ne uzimajte stvari zdrave za gotovo. I ako ne uspemo, gledajte to sa neke vedrije strane: gro momaka ce imati razlog vise da ostanu tu gde jesu i da zavrse zapoceto. Ja sam vec napisao ovde, da bi ih rado gledao sve opet sledece sezone.

Inace recicu sad ovde jer nisam hteo da mracim pre prosle i da me ljudi ne shvate pogresno, pogotovo sto je ono sve bilo odradjeno za svako postovanje. Ali poucen iskustvom, onakve poruke i koreografije se cesto obiju o glavu. Ono razvlacis kad zavrsis posao.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.361
Reaction score
6.477
Локација
Novi Sad
Mislim da sam baš sve napisao uz poštovanje i uzimanje svih okolnosti u obzir. Citiraj deo mog posta gde se vidi da ih nešto vređam kao da su retardirani! Nema ga.

Citiraj deo mog posta gde sam uopšte pominjao 1 od 8 trojki. Nema ga.

E sad druga je stvar što je na ovom forumu svako ima neki svoj utisak i afinitet i mišljenje pa kad se pojavi nešto što nije u skladu sa njim, onda na takav post projektujete i ono čega u njemu objektivno i nema...

Baš sam slušao Miću Berića posle utakmice i imam utisak da je čovek govorio nešto slično onome što sam i ja napisao...
Ali eto, možda i mene utisak vara...
Nije sve repkika za tvoj post ali je neverovatno kako većina podrazumeva kad pobedimo te procente, a čudi se i izneveruje na greške kada izgubimo od zamislite nekog tamo Real Madrida.

Čudo nad čudima su naše pobede tamo.
Očekivane su njihove pobede u BG, svaka zbog određenih okolnosti uglavnom.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
2020:

Prvi u Aba ligi, prvi u Evrokupu, sansa da se uzmu oba takmicenja, izbija epidemija koja nikada pre nije vidjena i sva takmicenja se prekidaju, Partizan u tom trenutku prvi na tabeli.

2023:

1. Pobedis trojkom Real u gostima u poslednjoj sekundi

2. Razbijas ih 15 razlike u sred Madrida kao niko nikad, bajka.

3. Na minut ipo do kraja te mucki i planski isprovociraju, povrede ti igraca i suspenduju 2 najbolja igraca

4. Imas 2:0 i 2 utakmice kuci, u prvoj utakmici ti se igrac povredi i slomi ruku, dan nakon toga se desi jedna od najvecih tragedija u istoriji Srbije, nikom nije do kosarke, izgubis i sledecu utakmicu.

Ovo je najbaksuzniji klub na citavom svetu, prosto da sedis i da gledas.

Oni su u sredu bez Deka i Jabuselea, mi kompletni, bez Alekse. Ako smo mogli 2 puta da ih dobijemo, zasto ne bi smo opet? Bice tesko, ali ja verujem!
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
da nije bilo ljulja i deka... svasta...propustio si priliku da cutis
Objasni sta zelis da kazes, nazire se ?Ako se sjecam juce si trazio odlaganje ili 20-0 za njih?

Ili ako hoces da pricamo iskljucivo kosarkaskim stvarima, sta smo dobro branili, gdje smo grijesili, sta je odlucilo da bude 2-2? A ne, ovo je na dusu Pantera.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Sere mi se od ovih spanskih govana. Mrzim ta prenemaganja, bacakanja prvi svakoj sudskoj odluci. Facijalne ekspresije pri svakom kontaktu kao da ih udaras maljem po potkolenici, sto im majki jebem.

Mrzim ih sto zbog toga sta su uradili igracima Partizana, klubu, pa i nama navijacima onim majmunskim potezima u drugom mecu u Madridu. Zbog toga nisam imao ni zrno empatije prema onom govnetu od Deka. Znam da sam los covek zbog toga, vidim ljudi se nesto zgrazavaju sto mu se zvizdi. Pa sto je taj jadnik krenuo da provocira Smailagica, nasrtao na Egzuma i Pantera pa da ga ja sad koji kurac zalim?

Ja ovim igracima nemam apsolutno nista da zamerim, jer im ocigledno nedostaje snage dok ih pritisak ubija. Opet su svi protiv njih, pa ne moramo i mi jebeno da budemo.

Mi smo te iste igrace u ovom mecu iznevereli. Zbog toga treba 10 000 ljudi da ih isprati u Madrid.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.254
Reaction score
2.944
2020:

Prvi u Aba ligi, prvi u Evrokupu, sansa da se uzmu oba takmicenja, izbija epidemija koja nikada pre nije vidjena i sva takmicenja se prekidaju, Partizan u tom trenutku prvi na tabeli.

2023:

1. Pobedis trojkom Real u gostima u poslednjoj sekundi

2. Razbijas ih 15 razlike u sred Madrida kao niko nikad, bajka.

3. Na minut ipo do kraja te mucki i planski isprovociraju, povrede ti igraca i suspenduju 2 najbolja igraca

4. Imas 2:0 i 2 utakmice kuci, u prvoj utakmici ti se igrac povredi i slomi ruku, dan nakon toga se desi jedna od najvecih tragedija u istoriji Srbije, nikom nije do kosarke, izgubis i sledecu utakmicu.

Ovo je najbaksuzniji klub na citavom svetu, prosto da sedis i da gledas.

Oni su u sredu bez Deka i Jabuselea, mi kompletni, bez Alekse. Ako smo mogli 2 puta da ih dobijemo, zasto ne bi smo opet? Bice tesko, ali ja verujem!
Upravo ovo i meni prolazi kroz glavu…
Po nekoj logici posle kise dodje sunce,tako da se nadam da ce to biti u Kaunasu..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top