Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Ovako je bilo sudjeno.

Jebace ih bre Kevin Panter, brat iz geta.

Kome nije bila jasno da je on 50% ovog tima, kao prosecan igrac, uverio se nakon ove 2 utakmice. A svima ce biti jos jasnije nakon sledece.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.546
Reaction score
2.575
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Ко се буде после ове утакмице опраштао као да је све изгубљено и као да не одлучује само 40 минута да ли идемо у најбољих четири или не, немој да пише молим га или вас , не загађујте форум , у 4 зида се исплачите.
Mislim da se niko ne oprasta ali ostaje zal za propustenim sansama, imali smo dve egal utakmice sa njima sa sve Tavaresom, sad u Madrid ali sa Panterom, izgleda da im se svideo docek na aerodromu pa hoce opet
 

T.N.T.1970

Grobar
Учлањен(а)
15.07.2008
Порука
977
Reaction score
309
Mislim da nam je trebalo nesto ovako, da se svi spustimo na zemlju iz ova dva poraza izlazimo jaci nego ikada u Madridu smo kompletni i bez opterećenja domaćeg terena!
Samo hrabro idemo crno beliiii!!!
 

Vanjor

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.273
Локација
Novi Sad
Ja mislim da ih dobijamo u Madridu, oni bez Deka i Jabuselea, mi sa Panterom i Lesorom.
Mozda i ovaj Poarje ili kako se vec zove, ne znam sta je sa njim
I Rodrigez je oziveo danas 2 suta iz stepbeka... Jako malo nam je falilo,u pravom trenutku bukvalno jedna trojka ili jedan skok ili jedna odbrana da preokrenemo. Niko ih nije dobio 2 puta u Madrodi, mi jesmo, idemo po treci, ne gubi Zeljko 3 u nizu na istu foru.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.433
Reaction score
11.820
Локација
Beograd
Propuštena je istorijska šansa. Izgubili smo na liniji za slobodna bacanja što je posledica dekoncentracije i onim očajnim startom utakmice. Ekipa je pod ogromnim pritiskom, povrede, suspenzije... Uleteli smo onim glupostima u Madridu u vrtlog iz kog se teško izlazi, ali nije nemoguće...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top