Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

MRTN_kingsk

Grobar
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
210
Reaction score
2.077
Локација
Skopje
Da se skupimo i odemo u pomoc da smrdljiva Arena raspremi 200 tona opreme.....
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.982
Локација
Из Чикага (моји...)
Meni sve ovo izgleda kao pokazna vježba šta nas čeka sl. sez. U fazonu ''pustite ih sad da se izduvaju u EL tu im ne možemo ništa, doći će oni nama...''. Samo su čekali naš završetak u EL. I odmah je krenula kampanja. Večerašnji poraz će im samo dati vjetar u leđa. ostoja pokazuje svoje pravo lice - podguzne sns muve koja se nizašta ne pita i koja čak nema ni petlju da kaže o čemu se radi. Pa, šta god da jeste.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.225
Reaction score
33.641
Локација
vaginamandibularia
Inace, da ne zivimo u zemlji gde gro stanovnistva cine picketine ova izjava grbovica bi za rezultat imala i nekakve posledice. Na zapadu bi morao da podnese ostavku, u nekakvoj grckoj bi mu spalili navijaci kola bar a u turskoj bi gotovo sigurno bio izboden. Zato u takvim zemljama ljudi imaju vise takta u obracanju javnosti kad vec drze neku poziciju.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.343
Reaction score
37.571
Da dotični nije govno kao što jeste, moglo bi itekako da se priča o stvarima o kojima je u pravu, a jeste svakako oko (ne)ozbiljnosti ABA lige. Kalendar EL se zna godinu dana unapred skoro, evo nas u drugoj polovini maja, a jebena ABA liga nema ni okvirno "prozore" kada bi se koji deo PO igrao.

Ali, pošto je govno kao što jeste, sada da izađe i da tvrdi kako je danas utorak, moj odgovor bi bio: Lažeš govno, jeb'o te gazda!
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.455
Локација
U Kinšasi
I šta kažu iz KK, do kad je produžena donatorska akcija, da nije do 26. maja?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.343
Reaction score
37.571
Pa da vidiš i da jeste. Ako je tebi, meni, Peri, Žiki... preteklo para da doniramo klubu, to znači da je država bila velikodušna pa nam nije komplet ogulila kožu sa leđa nego je nešto ostalo i da se "bahatimo".
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.871
Reaction score
10.927
Ја бих ипак пуцао на мало више, ипак смо ми озбиљан клуб са озбиљним председником. Ја сам за то да се крене у донаторску кампању за изградњу нове хале. Сви навијачи Партизана, а и они који то нису, да донирају средства за изградњу нове хале која би симболично и хармонијски носила назив Остојах арена, или још боље Президент арена, да се не зна који преседник је најзаслужнији што луди Гробари дају свој новац.

Да искористим прилику да се просерем и по донаторској акцији за порез. Иако сам и сам уплатио, јербо нисам нормалан, ово је један од најциганскијих потеза и такво пишање по сопственим навијачима, да није реално.

Никад ми нећемо имати толико добар спортски део, колико имамо очајне управе.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Klub bi trebao da izadje sa tacnim ciframa koliki je budzet za ovu godinu. Kolike su plate igraca, zaposlenih,
Zeljka, koliki su prihodi od ulaznica, EL, tv prava, koliko se dobilo od drzave, sponzora itd. Treba konacno prekinuti ovo ludilo od nagadjanja, spinovanja i laganja o desetinama miliona ulozenim u Partizan.
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
490
Reaction score
1.754
Da, ali kad prvo država izađe i kaže koliko je para slupala u propale bivše i sadašnje projekte kojima niko ne može da zabrani kako će da se zovu i koliko je puta opraštala dugove, gasila banke zbog njih, itd.
Nije li ih EL kaznila zbog finansijskih malverzacija? O bankama i oprostima dugova se manje vise zna. Mene interesuje moze li se graditi zdrava prica na cistoj partizanstini, bez da zavisimo previse od drzavnih sponzora? Mislim da je ova sezona pokazala da moze. Bilo koja vlast da dodje mezimica ce ostati to sto jeste, tako da se tu previse ne nadam.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.343
Reaction score
37.571
EL ih je "kaznila" za neke sitnice ove sezone. Sitnice spram onoga što oni i država koja stoji iza njih rade decenijama.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.456
Локација
tamo daleko...
Grbovic je gnjida. Ostoja je picka. Ucestvovao sam u akciji za porez, jer sam debil. Reko ajde, toliko Grobara je dalo novac, ne ide da ne ucestvujem. Preko svih licnih stavova sam presao. Debil. Dao sam pare indirektno snsu.

Dok cigani izdaju saopstenja o zapisniku sudije, uprava Partizana ne sme da se oglasi oko termina u Areni.

Da je samo teren, mi bi cigane otresli kao sline. Svi znamo da nece biti samo teren i ja ne vidim kako mozemo da osvojimo dok je jebeni psiho na vlasti. Finale prosle godine i kup ove godine su nam bili pokazna vezba. Klub mora da zahteva da ne sude srpske sudije. Ajde Ostoja pokazi da si covek i Grobar, a ne broj i napredno govno. Pokazi bunt.
 
Top