Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2022/23. Povratak kralja! 2. sezona

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.013
Reaction score
11.901
Локација
JNA
Bravooo bre! Nista ovde jos nije gotovo, ali svaka cast svima!

Mislio sam da je preuvelicavanje, ali sada sam se uverio da onaj drugi komentator masturbira na Kampaca.

Po meni, vredjanje Nedoviceve zene nije potrebno, medjutim on je takva seljacina i pizda, da zasluzuje da ga navijaci vredjaju celu utakmicu.

Sad samo polako i skoncentrisano, svaka cast momci jos jednom!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.303
Reaction score
16.171
Локација
Beograd
Atmosfera? Da li je čuo skandiranje Nedoviću?

"Da vam kažem nešto, pokušavam da budem koncentrisan na vođenje tima. Nešto sam čuo, a nešto nisam, ja od prvog momenta ponavljam iste stvari i nikada nisam rekao lošu stvar za protivnika i molio sam navijače na fer i sportsko navijanje. Nemojte meni to da postavite pitanje i bavite se time ko provocira i zašto provocira. Ovo je na višem nivou. Prošli put smo imali situaciju da mi je Rada postavila pitanje i da je ispalo da sam besneo na konferenciji za medije ili sam najnormalnije odgovorio? Da li je to način? To je klik pa ljudi vide da uđu... Vratimo se na staru priču da zakon o sportu sve rešava. Ja ću uvek da branim pojedinca i ne treba vulgaran biti ni prema jednom čoveku i ja sam protiv toga. Kako da utičem na to? Ne znam. Nikoga ne treba napadati verbalmo, a ne daj Bože fizički", poručio je najtrofejniji evropski trener.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top