Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - transferi

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.267
Reaction score
15.994
Локација
Beograd
Evo piše da mu Barsa daje odmah 17 miliona u nadi da će ostalo da oproati.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.309
Reaction score
10.887
Локација
Beograd
Ne znam kako da objasnim, ja ni blizu nisam znalac kao pojedini drugari s foruma, ali sam stvarno savršeno mirna, došao ili ne, Mirotić je veličina u svakom smislu ali Partizan je još veća a Željko je najveći trener, ne samo u Evropi. Meni ovo naše ćutanje govori više od reči, kako god se saga završila. Jedino što za te pretnje i opstrukcije nemam ni mrvu, ni jebenu mrvicu razumevanja, nebitno odakle dolaze, a bogami ni želudac da to svarim. Istina, i mene zanima i stalno ulazim da vidim šta se dešava, a dolazim na pomisao da se "izmaknem" malo iako znam da nije izvodljivo, štaviše nije moguće...
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.550
Reaction score
3.864
Локација
Beograd
Sta god da bude sa Miroticem, jednu stvar zelim. Da se ugasi ono zlo od stranice pbg. news! Ej, vece zlo ne postoji!! Danima pisu "u pregovorima smo sa igracem vrednog cekanja, videcete, strpite se", a onda juce "jao pa ne znamo sta ce Nikola da odluci, na njemu je sve" bla bla... objavljuju sinoc onaj tekst od onog portala iz Crne Gore... kao neka insajderska stranica, ima informacije iz kluba, a oni se pozivaju na izvor od crnogorskog tj. Banjaluckog portala... jedan lik jos pre nedelju dana im napisao sta je sa pretnjama koje dobija Mirotic, oni napisu "aman gde citate to". Sad kao popisani sede. Jebem li ih u usta! Izvinite na off topicu, dobro jutro!
A sta ako se zapravo tim tekstom poziva upravo Mirotic da je dao rec i da se sad ne premislja? Ta stranica + Telesport su Ostoja licno. Sin je dobio igracku koja je kontrolisana. Nisam stekao utisak prateci toliko prelaznih rokova da moze da radi sta hoce od informacija a taktickih poteza sa vestima i informacijama je bilo i ranije.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
100
Reaction score
1.385
Локација
Kosovska Gracanica
A sta ako se zapravo tim tekstom poziva upravo Mirotic da je dao rec i da se sad ne premislja? Ta stranica + Telesport su Ostoja licno. Sin je dobio igracku koja je kontrolisana. Nisam stekao utisak prateci toliko prelaznih rokova da moze da radi sta hoce od informacija a taktickih poteza sa vestima i informacijama je bilo i ranije
Pod pretpostavkom da je Mirotic stvarno dao rec, on je nece pogaziti. A ako pretpostavimo cak i da bi je u nekom slucaju pogazio, sigurno da nece podleci pritisku instagram stranice Ostojinog sina. To je prvo. Drugo, meni najvise smeta sto se u ovakvim situacijama usere kao pickica. Znaci, nedeljama je bilo "Opusteno, ovaj igrac je vredan cekanja", a juce je odjednom na neciji komentar kakve su sanse da dodje napisao "Iskreno, vrlo male". Pa koga ti jebes prijatelju? Ugasi stranicu lepo kad nemas muda da je vodis, kaci gole zene tamo, skupljaj pratioce, pa i tu posle mozes da kacis Don Korleone tips. Izvinjavam se na nepristojnosti, stvarno sam skrenuo sa zivcima, ne toliko zbog Mirotica koliko zbog ovog Ostojinog majmuna.
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.867
Reaction score
9.921
Tema su transferi, a ne nebitna stranica. Moze nekad da se iskoristi kao izvor i to je to.

Jos cemo da raspravljamo nasiroko o Limarevom malom.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
Zanimljivo je da se niko ne oglasava iz Srbije. Lici da je klub pogurao ove "crnogorske vesti" o slučaju Mirotic. Postoje neki obrisi klupskog saopštenja u tekstu. Ne verujem da su ga sami objavili.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.379
Reaction score
37.793
Hajde da malo spustimo loptu. Mirotić je možda najbolji igrač EL, ali je u tom slučaju najbolji igrač EL koji nikada nije osvajao istu. Prema tome, nismo ni prvi ni poslednji favorit sa njim, kao što nismo ni sa bilo kojim drugim igračom pojedinačno. Bićemo favorit kad i ako Željko posloži tim i kockice po svojim planovima. Po planovima o kojima mi na svu sreću imamo 0% pojma. I neka tako ostane.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.652
Reaction score
5.503
Zanimljivo je da se niko ne oglasava iz Srbije. Lici da je klub pogurao ove "crnogorske vesti" o slučaju Mirotic. Postoje neki obrisi klupskog saopštenja u tekstu. Ne verujem da su ga sami objavili.
Meni to deluje kao neki pritisak kluba jer se ovaj femka jer verovatno ima jos nekih ponuda pa je potpis klimav. Svakako ovo su samo nagadjanja moja,jer mi nemamo pojma sta se desava jer oni koji su ga bombasticno najavljivali samo da se raskine ugovor,cute. Sad se vise ni jedan domaci medij ne istrcava da je nas da ovo da ono...svi cute i cekaju. Eno ga i ostojin mali cuti ko c..a,tegletija obrisao objavu za pretnju. Nesto se tu desava.
 

grobarkogrobar

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
100
Reaction score
498
Локација
Srbija
Pojedini ne shvataju ozbiljnost situacije.

Mirotic donosi vise od kvalitet na parketu, verovatno i od samog Mirotica zavisi ostala doselekcija, uz njega je lakse privuci bolje igrace.

Verovatno kapiten i Zek su dobili neke garancije oko konkurentnosti naseg tima.

Ne znam zbog cega je vecina ovde pocela da siri negativu, pojedini su se vec "pozdravili" sa dolaskom Nikole, isto je bilo i za Pantera pa onda boom.

Tako ce biti i sada.
У суштини, ово је поента свега. Наиме, врло је вероватно да од Николиног доласка јако зависи и довођење можда НБА играча да попуне екипу, те су Пантер и Зек због тога и остали. Дакле, приче да нема везе ако Миротић не дође, нису баш најпаметније.
 

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
585
Reaction score
3.123
Ja mislim da smo sami krivi za sve sto nam se desava ,Dule , fk . Pretnje igracima koji treba da potpisu za jsd nisu od kada se Mirotic spominje . Ali to je neka druga tema
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Znao je Nikola koliki ce ga pritisci cekati i da ce mu biti ubijen licni zivot, mada ne bas u ovoj mjeri. Rekao je prije desetak dana da zna kako ce ga cigani do ekivati ako ga prepoznaju, ali da i od nasih nece imati mira jer ce mnogi iz ljubavi da mu svuda prilaze i slikaju se sa njim. Mislim da se ceka ovo posnosenje tuzbe, jer je barsa prevarila sa sporazumni raskid i tuzice ih za puni iznos.
Opet ponavljam, novac od nas mu nije mnogo bitan, zeli titulu EL i vidi najvecu sansu da je sa nama osvoji, jer mu je predoceno i ko se cilja od igraca pored postojeceg kadra
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
78
Reaction score
312
Локација
_ . . _
Ma sve je to jasno, nego nas ubija ova neizvesnost. Ja verujem u Zeljka i Zokija da cemo imati odlican tim.
 

Helsinki

Grobar
Учлањен(а)
21.07.2023
Порука
517
Reaction score
3.270
Локација
Nis
Pozdravljam vas i ovde sve!

Ne znam ni sam kao vecina sta vise da mislim u vezi Mirotica,i dalje se nadam da ce doci a pritom imam hiljadu teorija u glavi.Bilo bi mi jako jako krivo da ne dodje,do skoro sam se najvise plasio da ne ode kod legende a mi se nadali,to bi mi najteze palo .Ovako sto se mene tice nemam problem da ode u neki drugi koji god klub,ali ako smo vec tako blizu greota da ne potpisemo takvo ime

Verujem u te pretnje nakaza iz Zeleznika,a ovo drugo ako je tacno da mu se preti iz nekih sluzbi i sta ti je znam,ni to nista nije ovde cudno naravno.Samo dokaz da smo kao zemlja nivo nekog Dzibutija,Fidzija

Uglavnom nemam mira kao mnogi Partizanovci ovih dana zbog ovog potencijalnog dolaska.Nocu kad ustanem na soranje proveravam dal ovde dal po instagramu xD
 

black_white

Početnik
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
85
Reaction score
207
Локација
Mesec
Ako je mogao Slukas posle onakve karijere da predje u najveceg rivala Panatinaikos, onda moze i Mirota kod nas koji apsolutno nikakve veze nema sa ciganima, niti je ikada igrao kod njih niti je ikada rekao da navija za njih...

Atmosfera u Grckoj sto se tih pretnji tice, je apsolutno drugi nivo, to cak i kod nas nema ta vrsta rivaliteta na taj nacin.. Ako stvarno zeli da dodje kod nas, nema nikakvih prepreka, i jutos sam napisao da mislim da ipak je glavni problem taj sto je Barselona jednostrano raskinula ugovor sa njim i da je to izgleda nesto sto se nije ocekivalo.
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.188
Reaction score
2.829
Локација
Где год ОН да игра!!!
Nijesu samo navijacke prijetnje. Danas je direktni i BIA posjetila njega na Staroj planini. Dao je rijec i pruzio ruku i Zeljku i Zoranu, sad je sve na njemu. Porodica ne kaze da nece potpisati, ali s obzirom odakle prijetnje stizu normalno je da su u strahu. Sad jedino om moze da prelomi, a kako stvari stoje nije rekao da nece potpisati za nas.
Ubijedjen sam da ce Zoc naci nacina da ga zastiti. I nadam se da ce sve izapasti kao sto je dogovoreno.
Sad je na njemu da pokaze muda i odrzi rijec
Ја сам убеђен да ће Жељко први да одустане ако Миротић има озбиљних проблема! И већ сам се помирио да неће потписати. Што пре сви преломимо у глави да неће, лакше ће нам бити када званично буде објављено да неће.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top