Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Kako te poštujem kao člana foruma i sve tvoje postove i nikako mi nije jasno gde vidiš da su ovi jadnici bolji od ovakvog Partizana? Bolji su jedino za sudije.
Држали су на 40 минута на нашој половини осим Натка и Белића нико није знао гдје бије. Били смо у другом неких 20так минута и ти је све. Буквално сваки пут када прешли центар лопта била око наших 16 увијек опасно. Од трећег гола а прије тога нас вадио ћелави.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Jedna od najsadrzajnijih utakmica ikada u ovoj ligi, takvoj kakva jeste...

Po prvi put kod gubitka bodova u domacim takmicenjima mi je prvi utisak napadacki kvalitet utakmice a ne neki bunkeri gde kruzimo 7 sati bez ucinka...

Za prvi mec sa novim pojacanjima i vise nego dobro...Samo da nije lazna nada

Jos bih dodao sta je meni privuklo paznju, a to je protok lopte, ne secam se da smo skoro imali tako dobro kretanje lopte(moguce da je i do podloge)
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.663
Reaction score
5.544
Држали су на 40 минута на нашој половини осим Натка и Белића нико није знао гдје бије. Били смо у другом неких 20так минута и ти је све. Буквално сваки пут када прешли центар лопта била око наших 16 увијек опасно. Од трећег гола а прије тога нас вадио ћелави.
Ja sam izgleda gledao neku drugu utakmicu....
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.229
Reaction score
4.050
Локација
Uvek uz Partizan
Држали су на 40 минута на нашој половини осим Натка и Белића нико није знао гдје бије. Били смо у другом неких 20так минута и ти је све. Буквално сваки пут када прешли центар лопта била око наших 16 увијек опасно. Од трећег гола а прије тога нас вадио ћелави.
U prvom poluvremenu smo bili opasniji od njih sto puta, oni su sve dobili od sudija. Ono što je u nastavku bio naš problem zove se stručni štab i miša pilates i to sve malo ima veze sa ovim neznalicama iz tsc. Uz pošteno suđenje dva razlike za nas bez problema. Pa evo u doba naše najveće propasti taj tsc nas nikada nije dobio.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.802
Reaction score
29.766
Локација
Beograd
Баш сам хтео ПРЕ УТАКМИЦЕ да питам форумске колеге пре утакмице како ће реаговати у случају да победимо, како ако изгубимо, и шта ако буде нерешено - али нисам хтео да мрачим и помињем пораз...
Ми, оптимисти смо се јављали да најавимо победу, а ви песимисти нисте смели да најавите пораз да случајно не погрешите...и ево вас сада, када нисмо победили...

Одбрану немамо, то причамо већ два месеца, то се показало и вечерас. Гледао сам много лоших бекова у Партизану, али Антић је свакако најгори.
Напад је веома занимљив, нећу сад појединачно о сваком.
Средина...и тако и тако...

Јесте гадно за живце гледати Партизан како стоји на средини, иако ТСЦ већ води, али схватите да нам је одбрана толико шупља да је самоубиство да оставимо више простора било коме тиме што ћемо да јурнемо у високи пресинг.
Ако сте гледали утакмицу, видели сте и да нам се играчи повређују, хватају их грчеви, немају кондицију.
Једина разумна тактика у том случају је, не залетати се превише, штедети снагу, згуснути се, чекати да противник изгуби лопту па га онда казнити.
Шта је друго могао да нареди Дуљај? Да играмо пресинг целу утакмицу, по свим деловима терена? Па играчи би нам помрли до полувремена.

Свака част момцима и тренеру на борби до задњег атома снаге, ишли смо по победу иако без довољно кондиције, иако против напаљеног противника и напаљеног ,,циганског судије,,! Упркос томе што немамо попуњен ростер, упркос томе што смо данас имали и принудне измене.
Браво момци, наставите да се борите, па докле стигнемо!
:clap

Овако коришћење ВАРА могуће је само у овој ,,циганској,, држави и то против Партизана!
То што Дуљај није хтео да коментарише суђење, и то што је склањао играче Партизана од судије, то сигурно није било због тога што је суђењем задовољан (СУДИЈА НАМ ЈЕ ДИРЕКТНО ОДУЗЕО ПОБЕДУ ВЕЧЕРАС!!!), него зато што прави разлику између НАС и ЊИХ! Нисмо исти. Уосталом, ионако смо непопуњени и десетковани, само још фали да нам играчи подобијају картоне после утакмице...

А ко мисли да је Дуљај требао да нокаутира судију...што лично то не уради? Или да дође у ФСС па да им запрети? Или да дође на стадион, или у Земунело, па да отера Вазуру и Вучелића?

Пази мајку му, људи су љути што нећемо узети титулу...па, ако вам смета што не можемо да је узамемо, ви онда дођите кад је будемо узели...а кад ће то бити, ја не знам...

Менигу сам псовао мајку што није додао лопту слободним играчима, волим гол више, а не нечији нерезонски себичлук, и било би то 4:2 за нас...
И што је још горе, испало је да убрзо примамо тај гол и ништа од победе...

Тешко је било поднети губитак бодова тако у надокнади надокнаде (коју је судија измислио само у нади да ћемо примити гол), али, такав је фудбал. А посебно у земљи Србији.
,,Цигански,, савез, ,,цигански,, судија, ,,циганска,, држава...

И ми, сами против свих. Напред Партизан! Не остављајте ове момке без подршке. Бразилац је страшан играч.

,,Цигани,, свашта мислите да можете, али караћемо вас у дербију. Најстрашније.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Kako cemo igrati bolje i disati u vrat ciganki lopovluk ce biti sve veci i veci. Mora da se vise trci i da se prave sto manje kikseva.
Ma, brate , u ovoj ligi ne bi pomogao ni Jusein Bolt, liga je tako nameštena da smradovi neće izgubiti nijednu utakmicu, jedino protiv nas. Sve ostale ekipe im skidaju gaće i kući i na strani. Ovo takmičenje jednostavno nema smisla igrati.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Следеће недеље Војводина и опет се црта губљење бодова. У Бога се надам да ћемо добити. Не могу никада бити задовољан другим мјестом али за ову екипу то није реално. Нама треба комплетна одбрана, ето довели Аренђела али фали још три играча. Фали креативац на средини, фали крило Северина види се да нема то што нам треба. Треба нам крштени нападач Николић није ми поуздан никако, а Салдања и ако показао нисам сигуран у њега. Све и да су ова двојица топ фали минимум један.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Videlo smo svasta:
-ivan golac partizan, u igri rolerkostera
-da imamo odlican napadacki potencijal
-da smo pozadi busni ko maca diskrecija
-da nam fali dobar trener
-da misa pilates i dalje radi ono sto jedino ume.
-da ce nas sudije i ove sezone nemilosrdno pljackati.

Onaj njihov gol sam “video” cim je lopta otisla u korner. Potpuno ravnodusno sam ispratio gol.
Nema sta, bice interesantno gledati pfc. Usudjujem se reci, pomak u odnosu na proslu sezonu, ponajvise zbog kvaliteta koji smo dobili u strancima
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
977
Локација
Banja Luka
Patuljak ne može dohvatiti prečku!
A mnogi ovde likuju zbog odlaska mladog i perspektivnog Popa. Njegove greške ga formiraju, a ovaj, jednostavno, fizički ne može.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Svaki šef stručnog štaba mora da ima svoj tim sa kojima radi pomoćni trener, analitičar,trener golmana i najvažnije kondicioni trener,svako drugi koji dodje sam nema svoj tim je obična figura na klupi i takvi nisu ozbiljni treneri.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.179
Локација
ante portas
Bekovi kurcu ne valjaju.
Kad su se već dovodili toliki stranci Saldanja,Kalulu,Severina,Kanute itd. trebalo se ići i tom linijom da se dovedu krsteni bekovi,naravno stranci.
Jebem ti sunce kad se setim Kim Či Vua kakav je to bio bek.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Mi smo bili bolji celu utakmicu.Pederoliki sudija nam je oteo pobedu.Govna sa serene su menjali zvuk kad je bilo včćpdr.
Mora odbrana komplet na remont.Sveta,Antic,Filipovic...Partizan zasluzuje bolje igrace.Mozda treba i veznjaka nekog jer Natho nema snage.
 
Top