Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Bokili

Grobar
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
211
Reaction score
1.227
Локација
Tamo daleko
Danilo P. koji je usao da pojaca napad, lopta ide unazad.
Da li Jovanovic treba i gol da da?
Komentator na RTS-u kaze "produzice sudija dovoljno da Partizan pokusa...." šta bre da pokuša?
P. S. Drago mi je samo zbog nacionalnog koeficijenta.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.125
Reaction score
14.680
Локација
Kipar
Iako smo bili daleko slabiji protivnik tokom cele utakmice trener je izmenama Kanute/Pantic I Belic/Scekic direktno odlucio pobednika.
Pored toga bode oci koliko je Kalulu katastrofalan igrac.
Pored sportskih stvari, neko bi rekao da je UEFA izborom sudija imala nameru da Partizan ne prodje dalje. Deluje kao teorije zavere ali mozda I nije slucajno.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Doktorska disertacija Igora Duljaja. I kad sam pomislio da je do istrošenog sastava, i kad postoji evidentan kvalitet pojačanja, Duljaj je uspeo da udje u anale ovim porazom.

Ovaj poraz boli više od onih petardi s početka 21veka. Ovo je top 2 pičkastih igara FK Partizan u rangu poraza od Flore.

Ekipa Sabaha je bez 4 standardna igrača dobila bez po muke Partizan sa 2:0 a realno je moglo 5:0.



IMG_1411.jpeg
Sezona je završena. Toliko od mene, do nekih boljih dana. Do tada, sezonska za KK pa i gostovanja po evropi.

Što se FK tiče, vreme je za beton ligu.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Jad i sramota epskih razmera !!! Jaka nam "pojačanja", neka ih vodi Ivica sa telećim osmehom u njegov Bokelj iz Kotora !!! Dabogda crkli lopovi iz uprave, sve pod katanac, pa privatizacija, to je jedini spas za Partizan !!! Moram da nekako smirim ovaj pritisak, digli su mi ove naše vedete...
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.227
Reaction score
4.040
Локација
Uvek uz Partizan
Duljaj nije trener to je potpuno jasno, ne znam gde je više dno i kada ćemo doći do njega, uništavaju nas iz godine u godinu razni idioti, na žalost ovi su shvatili da moraju imati trenera i imaju ga za razliku od nas. Ovo je odličan pokazatelj i u kakvoj ligi se mi takmičimo. Zadovoljavamo se pobedama nad Vojvodinom a ovamo nas uništavaju razni letići i ostali kreteni. I bolje je što smo odmah videli kakva smo pojačanja doveli, šta je to lepo izveo vv tandem zajedno sa Kraljem i Duljajem. Imao sam dilemu da li je taj bojkot pravo rešenje ali sada više nemam prazan stadion treba da ih dočeka i ništa drugo. Sabah ej Sabah, posle raznih Flora, Šamroka raznih Aela i Apoela sad još i Sabah pa dokle više? Mi se tačno da učestvujemo u azerbejdžanskoj ligi ne bi plasirali u evrokupove. Bojan Letić Ej breerrreeee..... urnisali su nas 5:0 je trebalo da bude. Mi uvodimo Danila Pantića :pop Protiv RFS prošli na sreću nas odvaljuju ovde. Od praznog stadiona treba da krenu pa dokle stignu. Sramota!
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.107
Reaction score
5.113
Локација
vezenemam
Pantić menja Kanutea:buhaha:banghead:

E dobro, nacionalni koeficijent smo prebrinuli, mamicu im, nek vide šta će sad!
Još samo da stignemo do beton lige, pa smo na k...onju, kako i trebamo biti.

Odradiše nas rutinski i bez tri prvotimca...Ako ima iko funkcionalan od uprave u Bakuu, neka vide da li bi se Azeri đorali - ceo naš stručni štab, tri igrača po izboru, i tri istaknuta člana uprave - za njihovog prvog trenera samo. Valjda ljudi znaju šta je dobar posao, trgovina ima dugu tradiciju u tim krajevima.:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top