Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Taoci smo uprave koja služi prestolonasledniku bubuljičavom Danilu i njegovoj igrački, agenciji pod nazivom International sports office.

Taj nam je odveo Vlahovića i Jovanovića za po milion dolara zvanično. Zbog njega Sveta Marković mora biti najbolji štoper Partizana, a ako je on najbolji, jasno je kakvi su ostali. Taj degenko sa bandom u vidu uprave i duljaja drži Danila Pantića, Kristijana Belića i Šehovića u, i oko prve ekipe. Zbog njih nema ozbiljnog igrača koji hoće da ima veze sa Partizanom.

Ta govna nam otimaju iz omladinske škole sve što zaliči na fudbalera i šalju u Čukarički prvenstveno, a u poslednje vreme radi i veza sa onim mađarskim banditom orbanom i njegovim tsc. Mateja Đorđević, Zuvić, Birmančević, Ivan Milosavljević.. Zbog njih je Partizan prodao za manje pare Jovanovića u Belgiju kad mu je bilo 19 godina, nego čukarički u izrael kad mu je bilo 23.

E zbog toga da drogirana udbaška gamad sede u foteljama, smeju se celoj crno beloj Srbiji u lice i piša po nama. Zbog svog isprdka koji se igra menadžera i pije krv Partizanu, žvalavi ludak koji bi rođenog oca ubio zbog rejtinga ćuti iako će na kraju imati pobunu Partizanovaca.

Jebem vam decu svima na kamaru bando. Doćiće vam crni petak.
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Citam sada da opet pozivaju klince iz skola fudbala da dodju na cuvenu deciju tribinu koja bi bila sasvim ok danje "normalna" situacija....Cak sta vise ja bi za svaku utakmicu pustio decu uz pratnju roditelja na utakmicu za dz,ili kad aroditelj uzme sezonsku danje dete dobije po simbolicnoj ceni....E sad opet kazem da je situacija "normalna"....oOvako napunice stadion decom,deca ce biti obavezan zivi stit na zapadu ispred loze i jbg....NAPRED PARTIZAN,UPRAVA NAPOLJE
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Bravo Dule!
Bivši predsednik SD Partizan i dugogodišnji trener košarkaša crno-belih objašnjava za Danas da veruje da je sadašnja vlast sa određenim ciljem postavila trenutnu upravu u FK Partizan.
– Iako me fudbal manje interesuje gledao sam utakmicu koju je Partizan igrao protiv Sabaha i drago mi je zbog igrača što se plasirao dalje. Nadam se da će se plasirati u Ligu konferencija, ali je očigledno da je situacija u klubu jako teška. Kao čoveka koji je veliki deo svog života proveo u Partizanu to me pogađa. Ne mogu nikakvi uspesi u košarkaškom klubu da budu kompenzacija za propast koja se dešava u fudbalskom klubu. Igračima i treneru treba dati podršku, ne znam na koji način, ali na rad uprave apsolutno mora da se reaguje. Ona je postavljena od strane ove vlasti sa određenim zadacima – tvrdi Vujošević.
Trofejni trener napominje da inferiornost Partizana u odnosu na Crvenu zvezdu počinje s dolaskom aktuelne većine na vlast.
– Od 2012. godine Partizan je stavljen u podređenu poziciju u odnosu na gradskog rivala, a u poslednjih godinu dana i u odnosu na neke druge klubove i tamo su postavljeni ljudi koji će to da obave, pre svega predsednik Milorad Vučelić. Očigledno, oni dobro rade taj posao iz ugla onoga koji ih je tu postavio, a to je Aleksandar Vučić. Navijači moraju da reaguju na neki način, isuviše dugo su trpeli rad na propasti Partizana i odlučili su da ne dolaze na utakmice. Ali deo odgovornosti snose i oni, jer su suviše dugo to tolerisali – zaključuje Vujošević.
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
368
Reaction score
1.596
Локација
Novi Sad
Da bi ona dvojica mogla da izvršavaju naredbe i sprovode u delo sve što je potrebno u svrhu krajnjeg cilja, koji je očigledno gašenje kluba i oduzimanje čitave imovine (ili pravljenje nekog PFCBGD klona, pandam FCSB), morao je prvo neko da im omogući nesmenljivost/nedodirljivost.
2 najveća krivca za ovakvo trenutno stanje u Fk:
IMG_8071.jpeg
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
122
Reaction score
280
Локација
Zemun
I posle svega sto smo videli, clanovi foruma su u veoma losem raspolozenju, prepucavanja se obnavljaju, iskoci po neko sa predlogom koji se izignorise itd...
1. Nisu oni nesmenljivi i nedodorljivi. Nisu ni nevidljivi. Obicna instalacija, koju treba ukloniti.
2. Zao mi nekih clanova, ali bih do promena, zakljucao sve ostale teme na fudbalskom delu foruma, osim ove.
3. Silom nista necemo postici, potrebno je biti pametniji i resavati
4. Bojkot ( provereno ) nije dovoljan pritisak, bez drugih akcija. Predlozi??
5. Nije sramota izgubiti/ ispasti. Lose je gledati kako Partizan trune i raspada se i tesiti se basketom i po nekom pobedom u drugim sportovima.
6. Glazgov Rendzers, Utd of Manchester? Govna iz Splita. Za koju smo mi varijantu? Postavite anketu ( one za igrace utakmica, su trenutno nebitne ).
7. Ako FK ne valja, celo SD je u problemu ( KK ne moze to da apsorbuje, mnogo je manji finansijski potencijal ).
8. Puni smo cigana u upravama klubova SD, sportskim ekipama i do skora na tribinama. Oni nece nista da pomognu da se situacija promeni.
9. Ko je Grobar/Partizanovac ( clanovi politickih partija se ne racunaju ) nesto ce i uraditi. Ostali MARS NAPOLJE!!!! Razvijajte Loznicu, Dubocicu i Zeleznicar Pancevo, cigani svoje filijale ( 20 klubova saveznog ranga ) .
10. Za 3-5 godina zazalice, ako se nadjemo u istom takmicenju/ligi.

MORA SVE ISPOCETKA.

RESET
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
122
Reaction score
280
Локација
Zemun
Hvala sto ste procitali!
1.Revolucija jede svoju decu, 100 x vidjeno
2.Ne mozes po zakonu nekom da zabranis da dolazi na svoje radno mesto
3. Hapsili bi dezurne samo tako, sreca pa i ne dolaze na posao.

Anketa, dogovor, brojnost pa da vidimo kako nam ide, da li k'o Duljaju ili kao Zeljku !
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.461
Reaction score
4.863
Nisam pametan. Oni imaju sve, policiju, vojsku, službu bezbednosti, pravosuđe, medije, novac, paranavijače... šta mi imamo? Ništa čime bi im naudili.

Jedini, ali jedini spas za Partizan, stadion i Teleoptik je pad ove mafije sa vlasti. I to pre nego što sprovedu planove u delo.
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
122
Reaction score
280
Локација
Zemun
Nisam pametan. Oni imaju sve, policiju, vojsku, službu bezbednosti, pravosuđe, medije, novac, paranavijače... šta mi imamo? Ništa čime bi im naudili.

Jedini, ali jedini spas za Partizan, stadion i Teleoptik je pad ove mafije sa vlasti. I to pre nego što sprovedu planove u delo.
Ajd ako mozete da se suzdrzite od ovakvih beznadeznih postova. I bez njih je dovoljno tesko. U svakoj od gore navedenih grupa su ljudi koji su Grobari i kojima je ovoga preko glave. Sacica ne moze biti jaca od svih. Treba da shvate da im vise nije isplativo da nas drkaju.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.474
Reaction score
5.885
Локација
beograd
Nisam pametan. Oni imaju sve, policiju, vojsku, službu bezbednosti, pravosuđe, medije, novac, paranavijače... šta mi imamo? Ništa čime bi im naudili.

Jedini, ali jedini spas za Partizan, stadion i Teleoptik je pad ove mafije sa vlasti. I to pre nego što sprovedu planove u delo.
Sta mi imamo? Apsolutno nista. Sve ono sto smo imali, oterali smo kao da nam je najveci neprijatelj. Zato sada i jesmo tu gde smo.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.461
Reaction score
4.863
Ajd ako mozete da se suzdrzite od ovakvih beznadeznih postova. I bez njih je dovoljno tesko. U svakoj od gore navedenih grupa su ljudi koji su Grobari i kojima je ovoga preko glave. Sacica ne moze biti jaca od svih. Treba da shvate da im vise nije isplativo da nas drkaju.
Šta nije tačno u postu?
I zašto im ne bi bilo isplativo da nas i dalje drkaju? Ja sam napisao koji je njihov cilj - stadion, odnosno zemljište na kome je stadion. I to će i ostvariti, ako pre toga ne padnu sa vlasti. Pa to je psihopata otvoreno i rekao u jednom gostovanju na televiziji. Svaki njihov potez ide u tom pravcu.
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
122
Reaction score
280
Локација
Zemun
Šta nije tačno u postu?
I zašto im ne bi bilo isplativo da nas i dalje drkaju? Ja sam napisao koji je njihov cilj - stadion, odnosno zemljište na kome je stadion. I to će i ostvariti, ako pre toga ne padnu sa vlasti. Pa to je psihopata otvoreno i rekao u jednom gostovanju na televiziji. Svaki njihov potez ide u tom pravcu.
Nisam rekao da si napisao nesto sto nije tacno.
Lepo si objasnio koji je njihov cilj, da se zgrcu lake pare, gde god moze. Ovde ako bude tvrdo, vec ce se snaci na nekom kapitalnom projektu.
Ne bi bilo lose da postavimo stvari na pravo mesto: ko je vlasnik kluba, sta su navijaci Partizana u sportskom drustvu? Ko bira skupstinu. Sta znaci clanska karta? Pa, valjda razumete da je i do nas?!?
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.461
Reaction score
4.863
Nisam rekao da si napisao nesto sto nije tacno.
Lepo si objasnio koji je njihov cilj, da se zgrcu lake pare, gde god moze. Ovde ako bude tvrdo, vec ce se snaci na nekom kapitalnom projektu.
Ne bi bilo lose da postavimo stvari na pravo mesto: ko je vlasnik kluba, sta su navijaci Partizana u sportskom drustvu? Ko bira skupstinu. Sta znaci clanska karta? Pa, valjda razumete da je i do nas?!?
Sve su ovo legitimna i važna pitanja, ali u nekoj pravnoj državi. Ovo nije država, ovo je mafija.
Sinoćni poraz je samo posledica plana koji se sprovodi. A plan nije da Partizan izgubi 5;0, plan je da se saseče svaki izvor prihoda (u ovom slučaju učešće u Evropi, ranije "igrarije sa Asanom i Dijabateom...), da bi mogla u jednom trenutku da se aktivira hipoteka. Sve ostalo je u službi toga... i teranje dobrih igrača i svojevremeno teranje čika Trbe, rasturanje škole postavljanjem nestručnih trenera i skauta, postavljanje radovaca i cigana na Jug da ne bi smetali sprovođenju plana...
 
Top