Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Uprava i marketing

Да ли долазите на протестну шетњу против управе ФК Партизан 31.8?


  • Total voters
    203
  • Poll closed .

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
643
Reaction score
2.360
Локација
Beograd
Sve mi se čini da će sukob mišljenja "ići" ili "ne ići" na stadion trajati do otprilike 2057. godine.
Naše igrače interesuje samo "imaju li" ili "nemaju" podršku navijača. Mislite o tome.

Mogu li i navijači na stadion i uprava napolje?
Naravno da mogu, ali se uprava ne izbacuje verbalno.
Debele obraze oni imaju, a to već predugo dokazuju.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.275
Локација
Žrnov
Treba reci da sa ovima nije krenulo urusavanje FKP, vec je nastavljeno urusavanje...Ovaj klub je uzasno vodjen i 1975. i 1985. i 1995. i 2005. a ocigledno ce tako biti i 2025.
Klub je oduvek bio loše finansijski pa delimično i organizaciono (marketinški) vođen, ali nikada nije iznutra sabotiran kao od 2014. I to s namerom da se poptuno devastira i svede na nivo FK ASK iz Pinosave.

Sve što je Južna tribina napisala u saopštenju - podržavam i skidam im kapu. Ozbiljna muda su potrebna da se ovako nešto objavi. Očekujem ili da ih pohapse pa onda da pokušaju zatvorskim kaznama da ih ucene da odustanu i počnu da "služe" službi kao i prethodnici, ili će momci zaglaviti ozbiljan mardelj.

Ako su rešili da rizikuju i idu do kraja - onda moraju nešto preduzeti na domaćim utakmicama. Van stadiona ili na neki drugi način.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.575
Reaction score
29.772
Локација
Novi Sad
Sve mi se čini da će sukob mišljenja "ići" ili "ne ići" na stadion trajati do otprilike 2057. godine.
Naše igrače interesuje samo "imaju li" ili "nemaju" podršku navijača. Mislite o tome.

Mogu li i navijači na stadion i uprava napolje?
Naravno da mogu, ali se uprava ne izbacuje verbalno.
Debele obraze oni imaju, a to već predugo dokazuju.

Igrači imaju podršku svih navijača, to vide sami a i to im je rečeno u više navrata. Neće ništa trajati do 2057.godine niti će iko da čeka. Evo ja sam za radikalizaciju protesta ukoliko se ne dese promene za mesec dva tri ili koji god rok da se odredi. Da se digne na viši nivo to makar i fizički se obračunavali sa njima iz uprave i njihovim podanicima jer dotle su nas doterali a treba da znaju da smo spremni (bar ja i Grobari iz mog bližeg okruženja) na sve za naš Partizan!

A gmazura vučela i sve njihove podguzne muve nek vide šta će, kako će i dokle će....

Odlazite, umrite, samo što dalje od Partizana!
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.772
Локација
Beograd
znajte da trenutno momci koji vode tribinu su 2000. Godiste, vecina momaka se vrti oko tog godista. Znaci oni su tada, kada su ovi dosli i kada je krenulo urusavanje FK Partizan imali 14 godina, a na tribini su imali znate vec koju ekipu
Ovaj klub je uzasno vodjen i 1975. i 1985. i 1995. i 2005. a ocigledno ce tako biti i 2025.
Užasno je vođen i 1965.-e, a za 1955.-u i 1945.-u teško je naći žive svedoke...mada nije da baš nema podataka o lošem vođenju...

Što se tiče godišta koje vodi tribinu ili prati Partizan...svako ima ,,sliku i ton,, onoga odakle je počeo pa do danas...i svakako da je ta slika o Partizanu drugačija meni kad počinje tamo još od sedamdesetih (odnosno čak i par godine pre toga), nego nekome ko pamti samo Vučić+Vučelić+Vazura+Vuletić-Vuletić eru...
Mladi imaju energiju, stari imaju iskustvo...a šta imaju ovi srednji, nek sami to kažu...da ne govorim još o tome da smo različito levi, desni, centralni, normalni, nenormalni, školovani, neškolovani, kriminalni, nekriminalni, itd...
I zato, logično je da se ne možemo slagati po svim pitanjima...bitno je samo da imamo neki ,,zajednički imenitelj,, a to je Partizan. I, uprava napolje.
I bitno je da izbegnemo bilo kakve međusobne (Partizanovci-Grobari) sukobe...

Što se tiče Juga (Južne tribine), a i većine nekih drugih pojava na ovome svetu, neko poverenje se stiče godinama i decenijama, a gubi u jednom jedinom trenutku...
Vrlo dobro je neko (od njih) napisao ovo njihovo saopštenje, samo bih voleo da oni shvate da mogu (i to pitanje je koliko) da organizuju samo sebe, a da ni po koju cenu ne pokušavaju da ,,organizuju,, ove neke druge...
Jer mnooogo je u prošlosti bilo tog nekog ,,organizovanja,, i ,,prevaspitanja,, koje je mnogima još uvek u nekom vrlo lošem sećanju, tako da...

Neka svako radi po svojoj savesti i mišljenju bez da hoće silom da nekom promeni savest i mišljenje.
Jug je izabrao da bojkotom JNA dodatno skrene pažnju na urušavanje Partizana, ja mislim da se time Partizan (iznad svih!) ne stavlja u neku bolju poziciju, ali, svako ima svoju glavu i svoju pamet, tako da...

Ja možda i nemam neku pamet, ali imam iskustvo: većina protesta nekog novijeg doba traje onoliko koliko protestanti imaju volje, vremena, nade, pa čak i želje za nekim druženjem i zabavom...a onda se završe ... ili kad se nešto bitno zaista završi, ili kad se neko razočara i posvađa međusobno, ili kad im postane dosadno, ili zbog letnjeg odmora, ili polaska u školu, ili lošeg vremena, itd...

Skidam kapu Grobarima za bodrenje Partizana u Topoli i Neoplanti... :respect ...i nadam se da će tako nastaviti tokom cele sezone...i dalje...
A što se tiče atmosfere na JNA bez Grobara...videćemo za vikend šta će i kako biti...ali to je tek prva utakmica u našoj kući...duga je sezona...

Svašta može da se desi...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.468
Reaction score
2.246
Dali je JNA jos u mraku ili uprava platila dug posto utakmica sa Radnickom se igra u vecernjem terminu od 19 i 30 u nedelju ili ce da se igra u Zemunelo.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
634
Reaction score
3.899
Saopstenje je sastavljeno super i niko sa tim nema problem. Sve to mi svi znamo vec dugo vremena.

Problem je u strategiji dobijanja rezultata. Bojkot ne stavlja nikakakv pritisak na svinje. A izmedju ostalog je i apsolutno najgluplja metoda borbe zbog koje smo izgubili sve teritorije na koje smo ikada imali pretenzije. Ako je cilj nasilno skinuti govna, onda jurnjava i bacanje u dunav. Ako je cilj da sami sidju i pobegnu, onda mora da se stvori toliki pritisak da se useru u gace i sami pobegnu. Trec epilog borbe povoljan po nas ja ne vidim. To karata sto se proda za godinu dana nije dovoljno za platu Natka, sa finansijske strane zna se od koga zavise.

E sad, molim nekoga da mi objasni ka kojem od ta dva preduslova za skidanje govana vodi bojkot? Na koji nacin ce da bojkot podigne pritisak na njih meni nikako nije jasno i voleo bih da umesto rezigniranog saopstenja koje konstatuje nesto sto svi znamo, neko zapravo izlozi strategiju, plan i objasnjenje. Jer ako hocemo dobro nasem Partizanu moramo da diskutujemo, a ne da se onima koje vide ovo kao potpunu i kompletnu ludost kaze da otezavaju borbu. Nas jos jedan poraz izbacuje iz trke za titulu, i bogami, igracima se pomoci mora kako znamo i umemo.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
323
Reaction score
2.056
Локација
Beograd
Ako sam, posle prespavane noci dobro razumeo izmedju redova celu pricu, onda je moj zakljucak sledeci. Bice neke akcije posle ove neakcije, tj bojkota! Saglasan sam sa stavom vecine da bojkot ima smisla ako je pre toga bio pun stadion pa je sada prazan. Medjutim, i kontrasmer ne mora biti nuzno los ali je potrebno jedinstvo na koje smo pozvani i zamoljeni bez navodnika u ovom zamoljeni! Drugim recima, sablasno prazan stadion je poslednje upozorenje onima koji u isti iz loza gledaju. Na tim sablasno praznim tribinama mogu videti nikad jasnije izrazeno jedinstvo navijaca Partizana i zelju za promenama! Trebalo bi da takvu zelju ne pokoleba ni davanje besplatnih karata, stancovanje sponzorima free ulaznica, stavljanje simbolicnih cena i slicno. Zapravo odziv nas navijaca bi trebao da bude,necu na stadion ni da mi plate! Takve sablasno prazne tribine i iskazano jedinstvo navijaca, bice najveca moguca podrska fudbalerima! Bez ovog jedinstva, Jug i definitivno gubi svaki legitimitet i u vodu pada svaka buduca moguca akcija, a jedan los rezultat celu pricu okrece ka onima koje treba da podrzimo. Opet ce biti da je Natka pregazilo vreme, da pojacanja nemaju kvalitet, da je odbrana losija i od najlosije itd itd.
Ja na sledecu utakmicu ne idem ni da mi plate iz razloga sto volim Partizan i zelim promene! Napred Partizan!
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.630
Reaction score
8.481
Локација
Македонија
6336a7edf798ee54ebd2bded_935e3aba-2489-4c9b-84b9-5fba532fe42e.jpg


Pest control hunting wanted (preferably dead) gmazura :D
 
Top