Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.277
Reaction score
7.081
Kakav dupli pas Takija i Saldanje jebem ti zivot to nisam vidio u nasem timu bar 6-7 godina. Ovi momci da imaju trenera (Mare npr) bi pregazili ovu ligu ko plitak potok, a dancima bi gurnuli muda u usta i isli dalje bez problema.
Sta je tu je, cestitke momcima, na improvizaciji i sto ste zapeli sami. Sve pohvale i cestitke samo njima. Strucni stab nemamo.
I sve u kurac Partizan je sampion!
 

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
466
Reaction score
2.511

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
666
Reaction score
5.338
Локација
Nis
Apropo postova da se igraci bore a nema ko da ih vodi po izjavi Duljaja rekao bih da su se veceras borili bas za njegovu glavu, da ne dobije otkaz. Upitni su Duljajevi kvaliteti ali zajednistvo koje ima sa ekipom je evidentno.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
818
Reaction score
4.320
Локација
Beograd

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.104
Reaction score
4.135
Локација
Beograd
Jednostavno taktički mi smo ovaj meč kao i većinu od početka sezone očajno pripremili i sam ulazak u meč, tuga...
Ajde razumem da ti nemaš kršetnog štopera u ekipi i da moraš da trpiš malog Ilića zbog pravila o bonusima (nažalost mislim da Ilke nije talenat u rangu Blekija i Kalabe) , ali nedisciplina Severine i Antića tokom većeg dela meča i Aranđela u pojedinim situacijama (iako mi je već sada jedan od omiljenih igrača) su "pečat" trenera.

Čitam sad kaže da nije izgubio svlačionicu. Ja stvarno ne znam jel on to stvarno misli ili prosto hrabri sebe da je stvarno tako...

Ovo smo dobili na čist kvalitet igrača sa klupe + Saldanja i Kalulu koji je danas bio na baterije. Čovek pomagao defanzivno, vraćao se po loptu da organizuje napad, konačno proradio...

Ajde da kažeš dobro je da se malo digne moral ekipe da vide da mogu, ali nije ovo dobro nikako.
 
Учлањен(а)
20.07.2019
Порука
327
Reaction score
1.290
Локација
Београд
Најлуђи клуб на свету! Колико ми криво што нисам могао на стадион вечерас, свака част свима вама који сте били и остали до краја. Нереално је колико се воли овај клуб, стигао сам код куће да одгледам последњих пола сата и прославио трећи гол као да смо се њиме квалификовали за Лигу шампиона. Не могу да се љутим на екипу када се овако боре. НАПРЕД ПАРТИЗАН, УПРАВА НАПОЉЕ!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bravo za ogromnu borbenost do samog kraja... i na kraju pobedu.

Mučićemo se mi skoro svaku utakmicu ovako... jako je bitno da svedemo realizaciju na što viši nivo kako bi lakše dolazili do pobeda inače...

Što reče kolega gore odavno ne videh kod nas onakav dupli pas pre gola za pobedu... bravo i za Saldanju i za Takija.

Naš poništen gol iz navodnog ofsajda nakon VAR-a i onakav nazovi ciganski penal sinoć posle istog - dovoljno sve govore - ali to smo već sve znali = CIGANSKI SAVEZ.

IMT posebno a i svi ostali klubovi u ligi (čast izuzecima) služe samo državnoj miljenici kurvetini pa kad pogledaš naše i njihove utakmice protiv njih sve je jasno. Protiv nas svi na krv i nož. hoće da se biju, glume neko ludilo a protiv kurvetine crvene drolje samo gledaju da se sklone, dobijaju se crveni, daju auto-golovi, nema da se biju već sve samo fino... nataknem ih sve na grobarski kurac.

Bravo za navijače sa zapada... vučiću pederu crkni !!!
 
Top