Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
122
Reaction score
280
Локација
Zemun
Evo vam KURAC! Da podjemo prvo od nas. Ovaj tim u drugom poluvremenu (uz korekcije) mora poceti derbi! Nemanja Nikolic MORA poceti derbi! Kanute, Severina, Manig vise nikada ne smeju da igraju zajedno u prvoj postavi. Kao drugo, penali su cisti kao kuca. Ono ponistavanje naseg gola je cista sramota. Momci su pokazali karakter i borbu, ali mislim da Duljaj nazalost nije trener, jer u zivotu nisam video ovakvo nepostojanje taktike. Bilo kako bilo, teraj dalje, uvek je lepo biti protiv 70% ološa u ovoj državi.
Jebes taktiku, dok ekipa gine ko vcrs, sve se stigne u udbalskoj ligi
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.707
Rijesiti se Traorea, a dovesti ovog Kanutea je za streljanje.

Igrači pobjeđuju na želju i individualni kvalitet par igrača, ali neće tako moći uvijek.

Duljaj je zaista neiteligentan ako misli da će imati nekog uspjeha u trenerskom poslu. Boli koliko ne zna, jedina prednost mu je što sa klupe pokušava da motiviše igrače, ali to može bilo ko od nas da radi.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Bravo momci u crno-belom.
Trener je ogroman problem ovog tima, postavka mu je užasna l.
Na želju i volju preokrećemo mečeva, verovatno i njegova želja ima uticaja na to ali slabo je to sa trenerske strane.
Moramo igrati sa 2 napadača.
Moraju Kalulu i Zahid u tim.
Severina ubedljivo najgori.
Menig i Kanute se mogu još koristiti ali moraju bolje.
U svakom slučaju bravo.
Bog nas je pogledao.
Al ne volim ovaj 2. penal, pogledaću ponovo al čini mi se preterano.
Jbg. al zato nam je čist gol ukrao.
Tako da je to to.
U svakom slučaju zasluženo.
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.370
Reaction score
11.261
Локација
underground
Sve cestitke nasim igracima na borbenosti i ako je to Duljajeva zasluga onda je i jedina i ja mu je priznajem.
Ali horor koji mi igramo gde se ne zna ko sta igra i gde stoji je strasan.
Pa sta ce Kanute i Belic dva zadnja vezna na istom mestu i to na njihovih 16 metara ? I onda normalno da ide kontra 3 na 1 kad se ova dvojica sudaraju. Ogromna takticka nedisciplina i haos. Kad se na to doda i losa i neiskusna odbrana gde se ne izlazi ni u blok na sut dobijemo nikad vise golova.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Kalulu brat lagano bolji na beku od svih bekova koje imamo, sto nije bas tesko.

Belic igra kao da je neko spojio Evertona i Zdjelara.

Zahid i Kalulu od sledece utakmice moraju od starta.
Cuj me Igore.
Znaci Natho, Belic, Zahid i Kalulu moraju svaku u 11.
Taki opet odlican.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.902
Reaction score
13.780
Момци имају челични карактер, фали им само (много) боља (и професионалнија) припрема меча да не би улазили у меч наслепо, а ако на ЈНА буде већа подршка и ако окупирамо стадионе на сваком гостовању што је извесно велике су шансе да закувамо како нисмо још од 2017-е. Јебени Хичкок не би могао ни да замисли ово што се нама дешава
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
122
Reaction score
257
Menig je bas dugo u autu i potpuno he van igre.Kanute imam utisak samo smeta Belicu koji je i ovaj put nas najbolji igrac.
Ono sto je moj itisak da Kalulu i Zahid pojma nemaju sta Duljaj trazi od njih ( mada tako deluje vecina igraca) i igraju na cist kvalitet.
Duljajeva izjava je bas sramotna, a ako nije posledica bezobrazluka onda ke posledica neznanja sto je jos gore.
Mi realno imamo bar 2 igraca koji bi trebali da budu kapiteni pre Svete, ali eto…
I da UPRAVA NAPOLJE!
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
334
Reaction score
778
Zbog ovakvih odvratnih timova i tzv sudija sam odavno postao zagovornik promene nacina merenja vremena u smislu da se stopuje vreme prilikom svakog prekida (aut, faul, korner, penal, izmena - znaci sve) i da nema nadoknade. Pa bi se videlo da je sasvim realna nadoknada u proseku desetak minuta prvo poluvreme i 15+ drugo poluvreme kad god ovakvi vode u prvom i vode/imaju X u drugom poluvremenu.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.433
Reaction score
4.184
Локација
127.0.0.1
Mirisu neki novi vetrovi...

E da, Duljaj brate dragi, dva gola iz kontre?!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.111
Reaction score
15.923
Локација
Храм фудбала
Bravo momci u crno-belom.
Trener je ogroman problem ovog tima, postavka mu je užasna l.
Na želju i volju preokrećemo mečeva, verovatno i njegova želja ima uticaja na to ali slabo je to sa trenerske strane.
Moramo igrati sa 2 napadača.
Moraju Kalulu i Zahid u tim.
Severina ubedljivo najgori.
Menig i Kanute se mogu još koristiti ali moraju bolje.
U svakom slučaju bravo.
Bog nas je pogledao.
Al ne volim ovaj 2. penal, pogledaću ponovo al čini mi se preterano.
Jbg. al zato nam je čist gol ukrao.
Tako da je to to.
U svakom slučaju zasluženo.
Код мене обрнута ситуација, први ту и тамо, други чист к'о суза.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.014
Reaction score
11.904
Локација
JNA
Jebes taktiku, dok ekipa gine ko vcrs, sve se stigne u udbalskoj ligi
Slazem se, samo ne moze ovako doveka, da dajes nekome 2 gola lufta i onda da preokreces, doci ce ekipa koja ce nam strpati 5 komada kao Nordsjelan, iz razloga jer smo uzasno nedisciplinovani i sa potpunim odsustvom bilo kakve taktike. Da ne mracim, nadam se da ce vec od sledece utakmice startnih 11 ciniti momci iz drugog poluvremena.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.560
Reaction score
3.930
Локација
Beograd
Bravo momci u crno-belom.
Trener je ogroman problem ovog tima, postavka mu je užasna l.
Na želju i volju preokrećemo mečeva, verovatno i njegova želja ima uticaja na to ali slabo je to sa trenerske strane.
Moramo igrati sa 2 napadača.
Moraju Kalulu i Zahid u tim.
Severina ubedljivo najgori.
Menig i Kanute se mogu još koristiti ali moraju bolje.
U svakom slučaju bravo.
Bog nas je pogledao.
Al ne volim ovaj 2. penal, pogledaću ponovo al čini mi se preterano.
Jbg. al zato nam je čist gol ukrao.
Tako da je to to.
U svakom slučaju zasluženo.
2. penal da nije bio Saldanja bi zakucao na prazan gol loptu. Ovaj ga odgurnuo pozadi. Na kraju je cak ovqj i crveni dobio. Zicer gol je sprecio.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.119
Reaction score
5.480
Локација
Beograd
Opet dajemo tri gola, opet ulazimo u šanse, golovi dolaze iz smislenih akcija.

Posle onog svinjca s penalima na Brdu ova dva su za crveni karton ako ćemo tim kriterijumom.

Kanute očigledno ne želi da bude na toj poziciji, odbrana ga ne zanima. I dalje dosta mana u izgradnji igre i pogotovo u defanzivnoj tranziciji, ovi evrogolovi nisu slučajnost, ali velika borbenost celog tima, to je sve što realno možemo da očekujemo.

Belić i Taki su duša ove ekipe koja nastavlja da se bori, ja sam zadovoljan.
Nema izgovora da izgubimo u derbiju
 
Top