Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan 2023/24

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Јебем вам матер цигаЊско напредну!!!
Браво момци!!!
У овој лиги Сити не може узети титулу, али барем да их натјерамо да краду јаче, боље, више и наравно очигледније.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.273
Reaction score
7.019
Ova sezona bi mi mozda mogla biti i posljednja ako nastave ovako i u zivotu, a i sto se fudbala tice. Za borbu i zalaganje kapa dole. Napad odlican, pun talenta i potencijala, odbrana horor jebeni.
Edit: neko opasno igra iz 2 u 1
 

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Čestitke momcima na igri i požrtvovanju u drugom poluvremenu, ali samo u drugom !!! Duljaju, da se ne ljubimo ....
Nemoj tako. Znaš li ti, koliko Duljaj voli Partizan? To mu je kredibilitet, da bude trener Partizana.

Jedino igračima hvala. Sami su.. Bez trenera, bez navijača i bez uprave.

Ali zašto i po koji put, primamo gol van šesnaest? Pokaži im nešto, amana.
 

crna ovca bela vrana

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2018
Порука
1.070
Reaction score
4.274
Локација
Humska 1

Bazzile

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
460
Reaction score
2.459
Duljaju odlazi. Sa ovim picka stavom postajes polako odvratan. Ekipa ti dobija na zelju, nista drugo. Bravo momci. Mali Ilic je mogao do sada da postigne 10 golova. Evo ga klanja se i dok izjavu daje. Uprava, Duljaj...znate sta vam je ciniti... I da,ovaj bojkot je tako los potez, ekioa bi bila bolja 30%, ne bi ovako bas smjeli da kradu, ali ti tjeras upravu, a ne pruzas podrsku igracima. Dodji na stadion i tjeraj ih 90 min.
 

Shomac

Početnik
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
78
Reaction score
312
Локација
_ . . _
Ja sam pljuvao, sa razlogom, a i vruca glava mi je bila, a i stojim iza toga da Duljaj veze nema sa bilo kakvom pripremom meca. Inace, slavio sam kao da smo LS osvojili, bravo momci. Zahid je ozbiljan igrac za ovu paradajiz ligu! Napred Partizan !
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.495
Reaction score
13.539
Локација
tamo daleko...
Pre neki dan nam AV sredio jeftiniji parizer i šampon od koprive, a danas digao slušalicu i omogućio dva penala i pobedu. Čisto da ne izgubi i naše glasačko telo. Kažu čak da je ON lično bio u var sobi.
Da li je ovo sarkazam?

Ako nije, onda je pusenje kurca. Ko kaze da je AV bio u var sobi, Tvorzan licno?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.094
Reaction score
15.830
Локација
Храм фудбала
Овога Канутеа вратити одакле је дошао и приде му плату плаћати.
Он када је изашао вјеровао сам у преокрет.
Натко доктор, ни осјетио није да је играо преко 100 минута :D
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.167
Reaction score
4.368
Duljaj je zreo za odlazak, Severina i Kanute za klupu, Zahid i Nikolić za startere. Ovi momci su samo naši, isključivo naši, igraju za Partizan i nas. Ne za Vizuru, Kralja i Duljaja, treba im pružiti veću podršku !!!!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.098
Reaction score
4.098
Локација
Beograd
Ja stvarno ne znam šta da kažem... Ako je nešto pozitivno to je ono da sam prvi put posle 2017-e uhvatio sebe da uopšte ne brinem što gubimo, da sam ubeđen da ovo okrećemo i dobijamo.

Na čemu leži moj optimizam pojma nemam, ali danas su izmene donele pobedu kao protiv IMT-a, Taki, Zahid i Kalulu.

Nikada nisam po pitanju Partizana realista, uvek optimista, ali koliko smo šuplji pozadi, to nije normalno i ako ovaj Medina nije neki štoper ubica, jebali smo ježa...
 
Top