Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan - uprava i marketing

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.764
Reaction score
6.365
Kako funkcionisu video sam dva puta. Zeleno nije zeleno. Tek kad klikneš pojavi se belo. E to je slobodno. :D Malo oni krenuli ranije (skroz profesionalno) malo ja pokušao da biram bolja mesta i prošao sam isto kao i prošli put…
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Neverovatno da se opet sve prodalo. Ja znam nekoliko ljudi koji nisu uspeli da kupe, i uzeli bi da ima jos karata. Neverovatno. Tacno mogu dobaciti do onih 15.000...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.395
Reaction score
37.929

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Neverovatno je sto da mi je neko rekao da je to moguce ja ne bih verovao. Razlozi zasto ne bih verovao? Bem li ga, dalo bi se o tome na siroko, ali ne bih verovao. I sad vidim da je moguce. U cudu sam.
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Ocekujem da jos 500-1.000 bude pusteno u prodaju. Nemam saznanja, prepostavka samo.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.863
Локација
Храм фудбала
Да је Миротић дошао, Остоја би продавао сезонске карте по полувремену. Једна група гледа прво, друга група друго полувријеме. 46 000 гледалаца по утакмици :D
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
296
Reaction score
1.384
Локација
Čačak
Ali reci da na JEBENOM servisu koji PRODAJE mesta NAVIJACIMA KKP ti nedostupna mesta oznacavas crvenom bojom na beloj pozadini...
Pq jebem ti zeno majku
Dobro jbg pretera ga sad :D mrzim da vidim crveno bilo šta, duks, patike, kola itd. Ali je ipak opšte priznat znak za "zauzetost" crvena boja da se ne lažemo. Pogotovu na netu
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Да је Миротић дошао, Остоја би продавао сезонске карте по полувремену. Једна група гледа прво, друга група друго полувријеме. 46 000 гледалаца по утакмици :D
Ili bi bilo ono. Jedne važe samo za četvrtak, a druge za petak.

Ove za četvrtak duplo skuplje..
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Mislis da su podeljene džabe?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Mislim da nisu sve kupljene na blagajni tj online.... da li su podeljene - ne bih da nagađam.
U najboljem slučaju su ih kupile firme neke kao prošle godine i onda prodale svojim zaposlenima. I to je super.

Ja bih stvarno da verujem da je to u pitanju.
 

gurtang

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
1.674
Reaction score
3.589
Локација
Niš
Pa to smo na vise mesta culi da su firme uzele za zaposlene.
PItanje je dal su placene ili ne.
Ja koliko se secam on je jednom izjavio kako je imao raspravu s Grovicem oko cene Arene, i da su uspeli da se dogovore da se cena podigne, ali da mi dobijemo one skybox-ove da prodajemo.
Sad dal je to istina ili ne. Ko može da veruje Ostoji...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.511
Reaction score
23.406
Локација
U zemlji cigana i realnih debila

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.271
Локација
Žrnov
Pa to smo na vise mesta culi da su firme uzele za zaposlene.
PItanje je dal su placene ili ne.
Ja koliko se secam on je jednom izjavio kako je imao raspravu s Grovicem oko cene Arene, i da su uspeli da se dogovore da se cena podigne, ali da mi dobijemo one skybox-ove da prodajemo.
Sad dal je to istina ili ne. Ko može da veruje Ostoji...
ovaj bold mi je ključno. Da izađe Želimir i kaže "prodali smo sve karte, kupili su i sponzori" ja ne bih posumnjala ni trenutak.
Ovako, ovaj picopevac koji kad 2x zine, 3x slaže .

@Dr Mo - e, ali stvarno se trudim! :D Ne želim da mračim, ali stalno mi nešto kvari taj osećaj što je Želimir tu. Mislim. nije nešto, znam šta je.. to jest ko :)
Opet, ima pozitivnih stvari, ali daleko od toga da bih volela da Ostoja preuzme FKP. Ove svinjarije sa beting partnerom, sa cenom karata i prepakivanjem sektora, sa organizacijom u šopu - sve to pokazuje da je on samo jedan prislonički šibicar... dobro da nije atenički :buhaha
 
Top