Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
A u pm,mi treba da gradimo naše odnose ?! Posao je posao,ako mu neko nudi veći ugovor, ide gde mu je bolje i ćao,kakve crne kolegijalnosti.A u kakvim su odnosima Hmf i Fmp posle mačvana,ajte ljudi to su priče za pred spavanje...


Jesu, ali je Dule izjavio i jedno i drugo, da li je bio iskren to je druga(treca) prica.



Za perspektivnost moram da se slozim sa boxom, igrac je perspektivan do 20 dok ne oformi svoju telesnu gradju. Sve nakon toga ti je napredak od max 10-15% po sezoni, ali pre svega sto se tice iskustva, samopouzdanja, nesto malo tehnike i to je to.


Kecman je bio reprezentativac jos sa 23 i kod Obradovica i kod Pesica(kad se povredio) i veruj mi igrao je super. Jedina velika razlika u igri (ako postoji) moze da lezi u tome kakve ti zadatke trener zada, ofanzivne, defanzivne, da li se napadi zovu za tebe ili nekog saigraca...

Ili stvarno mislis da su Novica i Pekovic tek prosle odnosno pretprosle sezone postali igraci?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Vidim da vecina ima pozitivno misljenje o Stefanu Markovicu, meni je on skroz bzvz. Odlican defanzivac, ali sa ocajnim resenjima u napadu, posebno u prelomnim trenucima. Mislim da je Gordic mnogo bolji play, ali verovatno i skuplji. O Vulu Avdalovicu da ne govorim, on je extra igrac. Ali, nema razloga za brigu, ne sumnjam da ce Dule napraviti prave izbore i resenja.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Jesu, ali je Dule izjavio i jedno i drugo, da li je bio iskren to je druga(treca) prica.



Za perspektivnost moram da se slozim sa boxom, igrac je perspektivan do 20 dok ne oformi svoju telesnu gradju. Sve nakon toga ti je napredak od max 10-15% po sezoni, ali pre svega sto se tice iskustva, samopouzdanja, nesto malo tehnike i to je to.


Kecman je bio reprezentativac jos sa 23 i kod Obradovica i kod Pesica(kad se povredio) i veruj mi igrao je super. Jedina velika razlika u igri (ako postoji) moze da lezi u tome kakve ti zadatke trener zada, ofanzivne, defanzivne, da li se napadi zovu za tebe ili nekog saigraca...

Ili stvarno mislis da su Novica i Pekovic tek prosle odnosno pretprosle sezone postali igraci?

Ouvaj...Vidis Novica nikad nije sa svojih 15,16 god vazio za potencijal,nije se ocekivalo da od njega postane ovo sto je sad ali je svojim radom,sistemom kod Duleta,igranjem najjaceg takmicenje enormno napredovao.A sta tek reci za Pekovica koji je poceo da trenira sa 16?Da li vi stvarno mislite da on ima talenat veliki?On je samo fantasticno iskoristio nenormalne fizicke predispozicije i radi ono sto je naucen(i to radi sjajno),nema kod njega neke improvizacije.
 

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Kao što sam najavio još prošle godine.

A sada kažem M&M bombone (a veoma moguće i M&M&M) a vi ne verujete ... tek sada će ganci da nas pljuju i kukaju.

Gazda,malo sam razmišljao i provalio sam na šta misliš.Iskreno po meni nemoguće.Mada bi to značilo da postajemo mnogo moćni.Sledila bi totalna dominacija i u pravu si cigosi bi popizdeli.
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Pa brate ako si provalio, podeli to sa nama obicnim smrtnicima!
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Kad smo vec kod M-ova, sta se desava sa Muslijem? On u ovom roku ima pravo da ide uz malo obestecenje zar ne?
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
stvarno,ne razumem sto se to toliko krije kao da smo tudji .... pa sve nas zanima i mnogo smo radoznali da znamo koga cemo sledece godine gledati umesto TNT i eventualno Lazmea tako da ako neko ima neki info normalno je da se podeli sa ostalim forumasima,nece niko nikom uzeti za zlo iako ne dodje do toga ali bi voleli ko je u opticaju i ko je to MMM,a da je blizu prelaska kod nas .... ja bi iskreno najvise voleo da je u pitanju Markovic,Marjanovic,Micov li to je skoro nemoguce prvenstveno zbog finansija ...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
HEMOFARM: Hoćemo Lazmea i Kikanovića!
Cetvrtak, 28. maj 2009. 11:38
Nekoliko dana po završetku košarkaške sezone počela su nagađanja u kojem će sastavu igrati naši najbolji timovi sledeće sezone.

Borba je, kao i obično, počela na novinskim stranicama, koje uglavnom služe za "opipavanje pulsa" rivala.

Hemofarm iz Vršca, koji za sobom ima odličnu sezonu pokušava da zadrži Stefana Markovića i Bobana Marjanovića. Povodom sve glasnijih prilča o tome da Stefan Marković dolazi u Zvezdu, a Boban Marjanović u Partizan, sportski direktor Hemofarma Marko Ivanović uzvraća preko "Žurnala" sa : Želimo Lazmea i Kikanovića!

Međutim, iako imaju još godinu dana ugovora sa Hemofarmom, Ivanović nije decidno rekao da Marković I Marjanović ostaju u Vršcu:

"Ugovor im ističe naredne godine i već smo im ponudli nove ugovore. Pregovoramo, čekamo njihovu odluku. Verujemo da su svesni da je za njihov dalji razvoj najbolje da ostanu tu gde su se košarkaški afirmisali. Hemofarm na njima, Mačvanu i Despotoviću gradi budućnost".

Ivanović je saopštio da klub neće nastaviti saradnju sa Vladanom Vukosavljevićem, Martinom Baderom i Nebojšom Joksimovićem, ali da će pokušati da sklopi šampionski tim.

"Zainteresovani smo za Stefona Lazmea i Elmedina Kikanovića, sa kojima smo pregovorali i prošle godine.Oni imaju profil igrača, koji bi se dobro uklopili u naš koncpet igre. Pored njih, želja nam je da dovedemo Gruzijca Manučara Markošvilija i možda još nekog stranca", istakao je sportski direktor Hemofarma.
v135947p1.jpg



NOVICA U BARSELONI?

Najbolji košarkaš Partizana u Evroligi ove sezone i vlasnik titule "buduće zvezde" tog takmičenja, Novica Veličković defitnivno odlazi iz Humske, a prema pisanju sportske štampe, veliki broj najboljih evropskih klubova interesuje se za sjajnog srpskog reprezentativca.

"Sport" piše da se u borbu za Veličkovića uključila Barselona. Navodi se da je realna opcija da Barsa dovede Novicu u slučaju da klub nastupi Ersan Iljasova, koji će se možda vratiti u NBA ligu posle fantastične sezone u Evropi.

Od ranije je poznato da će Milenko Tepić preći u Panatinaikos, dok je izvestan i odlazak Uroša Tripkovića, mada ime njegovog novog kluba još nije procurelo.
v135947p2.jpg



BUDUĆNOST NE DA IGRAČE PARTIZANU

Povodom pisanja srpske štampe u prelasku dvojice igrača Budućnosti Nemanje Gordića i Vladimira Dašića u KK Partizan, direktor kluba iz Podgorice Gavrilo Pajović izjavio je da nikakvih razgovora sa aktuelnim šampionom Srbije nije bilo.

U izjavi za "Sport" Pajović da je "Gordić kapiten Budućnosti i da klub sa njim ima ozbiljne planove". Govoreći o Vladimiru Dašiću on je rekao da krilni igrač Budućnosti želi u NBA ligu i da mu klub neće stajati na putu.

"Sa njim imamo još godinu dana ugovor, ali on je bio na probnim treninzima u SAD i NBA je realna opcija za njega", dodao je Pajović.
Mogu ovi iz buducnosti da se zajebavaju koliko hoce ,ali su malo zaboravili da im je Dule selektor,tako da ja sto se tice toga ne brinem.Sto se tice Hemofarma,oni su boranija.Nesto poput Vojvodine u fudbal,ne daju nikom nista ,a onda ih cerupaju neki anonimni klubovi.Videcemo sta ce biti...Za Novicu je zainteresovan cela evropa,ako ih ne oderemo onda stvarnoooooo!
 

winnerpfc

Grobar
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
514
Reaction score
1
Локација
PV
[FONT=&quot]Zejak novi član crno-belih

[/FONT] [FONT=&quot]Mladi košarkaš Nikola Zejak u prostorijama u Humskoj postao je novi član crno-bele familije. Nikola ima 15 godina, visok je 205 cm i dolazi iz košarkaškog kluba Zemun. Potpisao je stipendijski ugovor sa našim klubom. Zejak će još jednu sezonu provesti u Zemunu, a nakon godinu dana prećiće u redove šampiona.[/FONT]

KKPARTIZAN.RS
 

010

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
23
Reaction score
0
Crnogorci, makedonci i bosanci nisu stranci u Srbiji
Van tih zemalja, imamo pravo na max 2 stranca, za nasu ligu(za el i nlb nema ogranicenja)
uz to, ne gleda se kosarkaski pasos vec je dovoljno da imas pasos nase drzave i nisi stranac
Bilo je predloga da se usvoji 2+2, tj 2 stranca+2 sa ex yu prostora ali to nije usvojeno
I sledece sezone mzoes imati 10 crnogoraca u ekipi i 2 amera, ako to hoces

Ova prica oko Dasica i NBA ne pije vodu. Nece Dasic u NBA vec pravac Partizan
A prica oko Lazmea i kikana u Hemofarmu je tek neozbiljna.
Prvo, Kikan ima jos 2 godine ugovora sa komsinicom a Lasme je free agent, pa nema potrebe da laju po novinama vec mogu vec danas da ga dovedu, nista ih u tome ne sprecava, osim njega samog kome o ne pada na pamet.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.109
Reaction score
1.521
Локација
Topèidera lepša strana
Hoćemo Lazmea i Kikanovića
I tata bi sine...
Oni su prazna puška,bar su bili do sada....Njima(hmf-u) bi trebalo da imponuje to što se Partizan interesuje za njihove igrače.A mislim da je i njima jasno da će ih teško zadržati,pod uslovom da je 250k obeštećenje.Pa to jedna raspala Zvezda može sebi da priušti,a kamoli neki ozbiljniji evropski klub.Onda se postavlja pitanje koja sredina je za njih dvojicu najbolja,odgovor svi znamo.

Oni ostaju u Hmf pod uslovom da niko neće da ih 'otme' da ne bi kvarili prijateljske odnose. :lol:


edit,tek sad videh.
Kecman je bio reprezentativac jos sa 23 i kod Obradovica i kod Pesica(kad se povredio) i veruj mi igrao je super.
Igre u ,mislim,Beopetrolu i repki (sa 23) i ove sada se ne mogu porediti,tada nije bio ni blizu vrha,po vama dvojici neperspektivan igrač u tom godištu jer bože moj nije as a ima 23g ;)

Jedina velika razlika u igri (ako postoji) moze da lezi u tome kakve ti zadatke trener zada, ofanzivne, defanzivne, da li se napadi zovu za tebe ili nekog saigraca...
Ili rad sa dobrim trenerom,dolazak u dobar klub,teške utakmice,očekivanja kluba i navijača,zdravlje..... Nije sve u taktici. ;) Nema to veze sa tim da li imaš 14 ili 24g Mnogo kockica treba da se slože,njemu su se složile tek zadnje tri sezone i postao je vrhunski igrač.Zato se i ne slažem sa konstatacijom da se igrač od nepune 21g 70kg i pozicije 5 otpisuje,ma kako god se zvao...
 
Последња измена:

Vuk23

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2008
Порука
1.552
Reaction score
865
Hemofarm ima velike ambicije,ali izgleda da im se ambicije urušavaju.
Izgleda da se zakuvava.
M&M&M Marković,Marjanović,Mačvan
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.481
Reaction score
2.270
Ko i da dodje Dule izgleda mnogo samouvereno i to me raduje da cemo opet da gazimo rivale na ovim prostorima. Prvo M mislim da je Milojevic drugo M Micov a trece M Markovic.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Zejak novi član crno-belih 28.05.2009.


Zejak novi član crno-belih 28.05.2009.
256.jpg
Mladi košarkaš Nikola Zejak u prostoprijama u Humskoj postao je novi član crno-bele familije. Nikola ima 15 godina, visok je 205 cm i dolazi iz košarkaškog kluba Zemun. Potpisao je stipendijski ugovor sa našim klubom. Zejak će još jednu sezonu provesti u Zemunu, a nakon godinu dana prećiće u redove šampiona.

Ko prati mladje kategorije nek se raspita za ovog malog.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
@David
Pa tesko da su bez krvi i pobednickog mentaliteta cak naprotiv...Pokazali su to u mladjim kategorijama.U seniorskoj nisu imali gde da pokazu(tj donekle u hemofarmu).
Bilo bi sjajno da dodju kod nas(Macvan mi je malo vise znak pitanja,ova dvojica nisu nikako).
Dasic je bruka talenat,zaista moze da bude fenomenalan igrac samo Dule da ga sredi malo.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Od gore pomenutih najvise bih voleo Macvana da vidim u nasem dresu...Decko je fenomenalan , ima sve,snagu,sut , dobar pregled igre...
 

Dr.Hofmann

Guest
I povrh svega toga Grobar je mislim na Mačvana i iz Vukovara je hehhehe, sećam ga se kao klinca kad je dolazio da gleda kako igramo basket u kraju. Inače njegov stric je u našoj grupi Grobari Vukovar!!
Mislim da nema smisla da mi ovde nagađamo ko će da dođe ko neće da dođe, šta bi bilo dobro, proceniće Dule i uprava šta je dobro za nas i koje su nam mogućnosti , ostavimo to njima.
 

Phipo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2008
Порука
42
Reaction score
0
A niko pod M ne pominje Milosa Vujanica.... :) To bi bilo extra....
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
912
Reaction score
508
E a niko pod M ne pominje micheala jordana xaxa :) Ja bih voleo da ako vec neko dolazi to budu marjanovic markovic dasic LUDNICA !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top