Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
@David
Pa tesko da su bez krvi i pobednickog mentaliteta cak naprotiv...Pokazali su to u mladjim kategorijama.U seniorskoj nisu imali gde da pokazu(tj donekle u hemofarmu).
Bilo bi sjajno da dodju kod nas(Macvan mi je malo vise znak pitanja,ova dvojica nisu nikako).
Dasic je bruka talenat,zaista moze da bude fenomenalan igrac samo Dule da ga sredi malo.


Тако и ФМП фабрикује играче, у млађим категоријама растурају, касније их нигде нема.

Једино се у Дулета уздам. Ко год да дође Дуле га среди, и од мене би направио доброг играча. :D
 

Martin

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
557
Reaction score
1
Oči bogatog dela Evrope već izvesno vreme gledaju ka Humskoj ulici. Partizan u svojim redovima ima izuzetno zanimljivu “robu”, a za sada je jedino izvesno da će Milenko Tepić, po završetku finalne serije grčkog plej-ofa, potpisati ugovor sa Panatinaikosom. Ukoliko se Iljašova vrati u najjaču ligu na svetu, krilo crno-belih Novica Veličković mogao bi biti jedna od opcija za popunu upražnjenog mesta u ekipi Barselone.

- Milenko bi ovih dana trebalo da potpiše za Atinjane – potvrdio je trener crno-belih Duško Vujošević. - Tepić je zreo momak, ali još nije spreman da bude nosilac igre Panatinaikosa. Bitno je da su spremni da ulažu u njega.

Prava pomama među evroligaškim klubovima vlada za Novicom Veličkovićem, reprezentativnim krilom kluba iz Humske. Odavno je aktuelna priča o interesovanju moskovskog CSKA, Makabija, Unikahe, ali u priču se, po saznanjima iz Španije, uključila i slavna Barselona.

Katalonci planiraju da i sledeće sezone napadnu trofej Evrolige, a kako je Ersan Iljašova dobio ponudu Milvokija da se na kraju sezone vrati u NBA ligu, Barsa bi u Veličkoviću dobila idealnu zamenu.

Što se Uroša Tripkovića tiče još nema konkretne ponude, a pominje se interesovanje Taukeramike, Huventuda...



SARADNjA
Bivšima otvorena vrata

Partizan je, često, u svojim bivšim asovima dobijao velika pojačanja. Vraćali su se u Humsku Drobnjak, Šćepanović, Kecman...
- Ako neko od bivših naših igrača imi želju da bude od koristi, sešćemo i razgovarati – kratko će Vujošević.

O angažovanju Stefana Markovića i Bobana Marjanovića, takođe, tek po nema reč:
- Bilo je nekih razgovora, ali nisam optimista.





DIREKTOR BUDUĆNOSTI GAVRILO PAJOVIĆ
Treba nam Gordić, Dašić blizu NBA

Priče o eventualnom odlasku Vladimira Dašića i Nemanje Gordića u Partizan ne dotiču mnogo čelnike Budućnosti. Direktor đetića Gavrilo Pajović smatra da nije realno da neko od dvojice mladih asova završi u crno-belom dresu.
- Dašić je bio na probnim treninzima u SAD i znam da je njegova želja da karijeru nastavi u najjačoj ligi na svetu. Sa njim imamo ugovor još godinu dana, dok je Gordić naš kapiten i imamo ozbiljne planove sa njim – ističe Pajović.

Da li vas je neko kontaktirao iz Partizana?
- Nikakvih razgovora nije bilo. Sa druge strane klub ne želi u kratkom periodu da ostane bez Micova, Dašića i Gordića. Dašića ćemo pustiti, NBA je realna opcija, a Gordić ostaje – tvrdi Pajović.




KLUB IZ HUMSKE DOBIJA ZNAČAJNO POJAČANjE
Partizan na gas


Višegodišnja uspešna saradnja između Partizana i Naftne industrije Srbije, ovih dana dobiće novo poglavlje. Razgovori crno-belih i naftnog giganta, koji je odnedavno u vlasništvu moćnog ruskog Gasproma su u završnoj fazi. Čeka se još samo paraf...
- Postigli smo načelan dogovor – ističe poslovni direktor kluba iz Humske Mlađan Šilobad. - Predviđeno je ugovor o saradnji potpišemo zaključno sa završetkom sezone 2011/12. Ovo je samo nastavak uspešne saradnje sa NIS.

Da li to znači da će NIS biti generalni sponzor Partizana?
- Nije u pitanju ta vrsta saradnje.

Koliko će sponzorstvo popraviti finansijsku situaciju u klubu?
- Neće nam rešiti probleme, ali je u svakom slučaju značajan ugovor, na čemu smo veoma zahvalni NIS.

Dakle, lakše se diše i kada je angažovanje igrača u pitanju?
- Imamo ideju šta treba da uradimo tokom letnje pauze. Ovih dana ćemo u klubu sesti za sto i odrediti smernice – istakao je Šilobad.

SPEC.
Gasprom je prošle sezone bio generalni sponzor fudbalskog kluba Zenit iz Sankt Petersburga, kao i nemačkog Šalkea.


Izvor:Sport
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Тако и ФМП фабрикује играче, у млађим категоријама растурају, касније их нигде нема.

Једино се у Дулета уздам. Ко год да дође Дуле га среди, и од мене би направио доброг играча. :D


Jeste.Ali ovi se naosvajase medalja na evropski,svetskim za mladje ipak imaju neko iskustvo,kad bi dosli kod nas to bi tek bio pravi pogodak.Meni je dovoljno da Duda Ivkovic veruje u njih i da ih smatra osloncima reprezentacije u dogledno vreme(Markovic i Marjanovic).Mada se moze cuti da zlezda radi sve da ih dovede kod njih.
A sto se tice fmp oni su rak rana nase kosarke.Ali tu ima takovog potencijala da je greota neiskoristiti.Pre svih bih voleo da kod nas zavrse klinci Milutinovic(i njega oce zlezda) i Djekic i mali Miljenovic ali ovo su nagadjanja a to nebi trebali da radimo:D(ali je jace od nas)
Ma ko god od mladjih dodje verujem da ce ga Dule izbrusiti samo tako.Jedva cekam da vidim sta ce ispasti od Riznica i Lucica.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Tranfer rumours besiege Partizan and Crvena Zvezda - May 27, 2009 (by Nenad Ilijev)

Finishing one of most successful years in club's history, Partizan Belgrade is facing with 'traditional' problem who will stay in the team for next season. One thing is for sure, 'TNT Group' (Tepic, Novica, Tripkovic) is leaving Partizan this summer. According to coach Vujosevic and Greek news agencies, Milenko Tepic (198-G-87, agency: Beo Basket) is very close to sign 3 years long contract with Panathinaikos. Serbian champion should get 1.000.000 EUR for this transfer. Novica Velickovic (205-F-86), one of best European players at position 4 is very close to Unicaja Malaga according to unofficial rumours. However it is not a secret that CSKA Moscow and Maccabi Tel-Aviv are also interested in Euroleague Rising Star. Player with most trophies in Partizan's history, Uros Tripkovic (196-G-86, agency: Beo Basket) is leaving Belgrade after seven years. He will continue his career most probably in Spain as Tau Ceramica showed highest interest in Serbian national team guard. One of most important player this year, Stephane Lasme (203-F-82, college: Massachusetts) finishes his contract with Partizan as well but he showed big desire to stay in Belgrade describing this season as most important in his life. Management of Serbian champion confirmed their interest to negotiate with Gabonese forward for next season. Coach Vujosevic said that Slavko Vranes (229-C-83) and Petar Bozic (197-G-78) will stay in the club although newspapers wrote about possible Bozic move to French second division team Limoges CSP.
Partizan is not hiding intention to bring some old faces to the team next season. Vule Avdalovic (189-G-81, agency: Beo Basket), Vlado Scepanovic (198-G-75), Dejan Milojevic (200-F-77, agency: Beo Basket), Dusan Kecman (197-G/F-77, agency: Beo Basket), Dejan Tomasevic (208-F/C-73, agency: Beo Basket) and Milos Vujanic (192-G-80) are players that were mentioned in Serbian newspapers this days. National team players Boban Marjanovic (222-C-88, agency: Beo Basket) and Stefan Markovic (194-G-88) are also attractive for Partizan management as well as Buducnost duo Vladimir Dasic (208-F-88, agency: Beo Basket) and Nemanja Gordic (194-G-88) and Metalac player Stefan Bircevic (209-F/C-89).

Eurobasket

To je to, ista prica se vrti, nista novo i konkretno...
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Uf ajde nesto konkretno ovih dana ubija me ova neizvesnost :(
Mada bilo ko od gore nabrojanih da dodje ja cu biti zadovoljan!
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ma gazda sve zna , kaze nam nesto popali nas pa se ne javlja nigde :D hehehe Sve mi mirise na to da se neko od starih vraca , neki mladji ce biti ubaceni u pogon i to je to
 

box

Banned
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
16
Reaction score
0
vj@ns da ti objasnim nesto uzeo si pogresan primer Tepica pa decko je dominantan na svojoj poziciju igra jedinicu i dvojku i ima mislim oko 205 cm,Novica takodje 210 cm koji igra na cetvorci a fizicki je jaci od muslimana pa jebem ti tog centra par puta je otpadao od tebica covek se prosto odbija,samo neka on ostane kod cigana....
Sada kad smo obezbedli el za naredne tri godine treba potpisivati klince,pa ponovo na vrh evrope...
 

box

Banned
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
16
Reaction score
0
Citat:
Originalnu poruku postavio VJ@NS
A u pm,mi treba da gradimo naše odnose ?! Posao je posao,ako mu neko nudi veći ugovor, ide gde mu je bolje i ćao,kakve crne kolegijalnosti.A u kakvim su odnosima Hmf i Fmp posle mačvana,ajte ljudi to su priče za pred spavanje..


A sto se tice ovoga upravusi 100 %.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
M&M&M Marković,Marjanović,Mačvan

Ma mnogo tesko da ce se ovo destiti...cak i nemoguce.
Ovo je preambiciozno i za Partizan kad bi imali milione, a tek sad kad krpimo kraj sa krajem. Sva trojica imaju vazece ugovore sa Hemofarmom i morali bi dobro da se isprsimo za njih trojicu...jedan ili dvojica i nekako, ali sva trojica tesko.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Ili rad sa dobrim trenerom,dolazak u dobar klub,teške utakmice,očekivanja kluba i navijača,zdravlje..... Nije sve u taktici. ;) Nema to veze sa tim da li imaš 14 ili 24g Mnogo kockica treba da se slože,njemu su se složile tek zadnje tri sezone i postao je vrhunski igrač.Zato se i ne slažem sa konstatacijom da se igrač od nepune 21g 70kg i pozicije 5 otpisuje,ma kako god se zvao...


Vidis po meni je Kecman bio najbolji kad je bio prvi put u Partizanu. U odbrani pogotovo. U medjuvremenu je popravio malo sut, ali mu je ulaz zbog godina i gubitka brzine pokvario.

E sad svakom je lakse igrati u ekipi gde imas jednog Pekovica kojeg svi udvajaju, Palacia, Tripkovica na sutu... I kad na tebe motri najslabiji protivnicki odbrambeni... Zato i mislis da je on sa 30 odjedanput postao mnogo dobar


Vec sam ti rekao moze igrac i sa 23 da napreduje, sigurno ne toliko kao sa 13. Svaki igrac je najbolji u 26,27 a kad ce pruziti najbolje partije vec zavisi od faktora koje sam ti ranije nabrojao. Zato bilokojeg 23godisnjaka NIKAKO ne mogu da nazovem perspektivnim.




Ali krenuli smo celu pricu zbog Kikanovica - ima 21 godinu i vec se vidi da ne ide na skok ko Velickovic i Veseli, da nema urodjenu snagu(korpulenciju) kao Pekovic, niti dribling da bi igrao 4ku. I za njega je najveci domet Luka Bogdanovic kome sam dao slicnu kvalifikaciju kad je dolazio u Partizan, sto i nije tako lose.
 
Последња измена:

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Ma kakav bre Kikanovic?:banghead
@Gazda
Sad ne znam koliko si ti siguran u to M-M(M-M-M) ili samo nabadas kao i svi mi ostali,ali ako stvarno znas zasto to krijes???:banghead...da bi se na tri strane prepucavali o tome???Ako znas kazi...ako ne-nemoj ni ti da nabadas.Stvorila se velika euforija fakticki ni oko cega...:confusedAko bilo ko dodje od ovih spominjanih ,svaka cast,ali ja ne verujem.Rekli ste da necete da pustite nabadanja...citam 4 strane na kojima ima mozda 10 normalnih postova.
izvinite na ovakvom postu:?
 

zeko lopove

Grobar
Учлањен(а)
11.10.2006
Порука
485
Reaction score
732
Локација
Kitchener, Kanada
evo sta ocekujem od sledece sezone:

Bozic ostaje i nastavlja da radi ono sto smo od njega navikli ovih godina da gledamo. Jako koristan i pametan igrac.

Lazme ostaje i verujem da ce da explodira sledece godine. Ima neverovatne fizicke predispozicije. Nema explozivnijeg igraca mozda cak ni u evropi. Samo da malo razvije sut sa polu distance i time bi njegovi ulazi postali neodbranjivi.

Vesely - josh jedan igrac koji ce da napravi veliki skok sledece sezone. Ocekujem dominaciju na obe strane parketa.

Vranes - nisam za to da ga zadrzimo. ne vidim u njemu neki potencijal.

Rasic - Enigma. za njega biti ili ne biti sezona.. drzak i talentovan igrac ali svoju energiju mora da preusmeri u prave stvari.

Zarko Rakocevic - veliki radnik i timski igrac i bit ce mi drago ako ostane. mogao bi da bude jako koristan po ovaj tim.

Sta nam fali???

pokretljiv jak i visok centar. glasam za bobana Marijanovica. Pod Duletovim rezimom za 2 sezone to bi bilo cudoviste tipa Pekovic.

Dobar, iskusan suter za 3. Posto Hemofar me ne racuna na Joksimovica, ja sam da ga pokupimo. slobodan igrac. decko ima mozga takodje.

Organizator igre - igrac sposoban da probije sa dobrom vizijom terena. Ne znam trenutno ko bi mogao to da radi. Rasic mozda, ali nam treba neka sigurnija varijanta. pomozite mi???

Napuniti klupu sa perspektivnim mladim igracima ispod 20 godina starosti. Ne verujem da ce mo dovesti Macvana. Markovic me nikada nije nesto impresionirao. Da dobro skace i ima brz prvi korak ali mi se cini da nema muda - Vesely ce za njega da bude Doktor kosarke na godinu. Garantujem!
 
Последња измена:

NJ22

Banned
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
559
Reaction score
0
Локација
Mladenovac
Markovic uz to igra fantasticnu odbranu i pametan je igrac :wink:
A sad, glupo je porediti ko je ili ko ce biti bolji izmedju Veselog i Markovica...

Zamislite ovu petorku, mada je nemoguca...

Markovic
Haus
Veseli
Dasic
Lazme

Pa ko kos da nam da? :D
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
pokretljiv jak i visok centar. glasam za bobana Markovica
Nešto nisam siguran za njega. Dosta je nizak, oko 180, siguran sam da je spor. Mada bi nam koristila njegova truba na našim čestim slavljima
:D
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Најискреније се надам да су ове приче око Елмедина само нагађања и да немају никакве везе са истином.
 

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Naravno da nemaju veze, samo smo pricali o njegovim (ne)kvalitetima...
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Markovic uz to igra fantasticnu odbranu i pametan je igrac :wink:
A sad, glupo je porediti ko je ili ko ce biti bolji izmedju Veselog i Markovica...

Zamislite ovu petorku, mada je nemoguca...

Markovic
Haus
Veseli
Dasic
Lazme

Pa ko kos da nam da? :D

Frediju Hausu bi se obradovao najvise,ali nisam tolika paljevina da mislim da je njegovo prisustvo na finalu play-offa znak da ce da ese vrati,jer pare koje je on uzimao u spaniji mi mozemo samo da sanjamo,ali nada umire poslednja:wink:
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
za sada nam ekipa izgleda ovako :

plej/bek rasic,bozic

bek/krilo veseli,milosevic

k.centar/centar vranjes,rakocevic,lazme

ovo je 7 igraca koji NAJVEROVATNIJE ostaju,znaci fali jos 5 ...
2 bi trebalo da prebace iz mlade ekipe,verovatno riznic i lucic

i 3 pojacanja ... po ovom najvise nam treba
PLEJ-(markovic,avdalovic,gordic,vujanic...) ko god da dodje od ovih ODLICNO,ali posto je tesko da ce biti neko od njih,ne znam stvarno koji bi to kvalitetan plej bio,verovatno crnac ....
BEK SUTER -(scepanovic,joksimovic,micov ...) ista situacija,mnogo ce biti tesko dovesti nekog od njih,tako da je realnija neka varijanta sa sinovcem ili mozda bacanjem u vatru odma lucica ili riznica ....
K.CENTAR/CENTAR - (milojevic,dasic,tomasevic,marjanovic) sa dasicem i marjanovicem je po meni ista situacija NEMA SANSE DA IH DOVEDEMO,jer nam buducnost nece prodati,a i sigurno ako ne bude prosao nba kamp,ima evropskih ekipa finansijski jacih od nas koji ga takodje zele i tu jedino sto moze da presudi da on pozeli da radi BAS sa duletom pa da mu izadju u susret ,ali tesko ...sto se tice marjanovica mislim da je potpuno ista situacija... milojevic i tomasevic se vise sami nude zbog povratka u zemlju i rodbine ali cini mi se da je njihovo vreme proslo i da imamo u ekipi igrace slicnog profila ... tako da je realnije bircevic ili prekomanda besovica ...

sve u svemu ja ne sumnjam u duletov izbor i koncepciju ali sam malo radoznao da vidim sastav za sledecu sezonu :ziveli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top