Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.547
Reaction score
3.854
Локација
Beograd
da ali Kleo je dao 8 golova u zvezdi a pored Moreire bi dao 15 , to je razlika
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Informacija je verovatno tacna.Kleo je dobar igrac glavom...i mislim da nije los igrac,mozda bude bio dobar u tandemu sa Diarrom.To je igrac bas kakvog je Tomic opisao,korpulentan koji moze da donese boljitak u igri glavom.Nisam nesto presrecan ali milsilm da ce to biti dobra investicija.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ja bas i nisam odusevljen sa ovim. Ne volim sto uzimamo igrace od cigana (mada to i nekako moze proci), ali ja sam gledao ovog Klea par puta i nikad nisam vidio nista posebno kod njega, kao ni kod Parkera :confused Vidim da vecina pise ovdje u superlativu o njima, pa me bas zanima koliko su na uticaja imali mediji, posto je svaki igrac koji potpise za cigane nova nada svjetskog fudbala, a mnogi cigani slijepo vjeruju u to, a samim tim i dosta ostalih ljudi povuku za sobom. Ipak, vidim da su Tomic i ostali procjenili da ce nam Kleo pomoci i ja se nadam da ce biti tako i da ce me razuvjeriti.
 

GrobariKac

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
94
Reaction score
0
Dok Munja to nepotvrdi ja neverujem.
Такође! Сумњам у ову вест, поготово што:
1) Довођење странаца нам није приоритет;
2) Томић је рекао које позиције су нам потребне, ту нема нападача;
3) Зато што у задње време бацају неку љагу на Партизан. Прво Геј, па Марковић, сад и Клео...
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Ja,kao sto sam naveo u svom prethodnom postu,sam zadovoljan Kleom.On je bio odlican na Zlezdinim pripremama i jedan od boljih u Zvezdi ove godine.On bi postigao jos puno golova da je imao saigrace koji bi mogli da mu asistiraju.Jos kad bi doveli Isaha i Parkera,mislim da bi svi ganci dobrovoljno otisli u mentalnu bolnicu.Nasa filijala nije vise Teleoptik nego CZV!!
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Brate Washington je imao sa kim da igra, nemoj misliti da ja Washa ismejavam i slično, ali koliko je on puta loptu uputio u gol, tj. u golmana sa svojom visinom...pa on je morao svaku tekmu da zabije po jedan gol jer mu visina daje mogućnost...
Ti misliš da sa Wash-om igramo od 1. minute u LŠ? Loše razmišljaš...

@Ivan

Ivane brate nasmijao si me svojim postom...pa gde je stranac trebao da trči kad zabije gol? Gde bilo koji igrač treba da trči kad zabije gol? Ponavljam, radi se o strancu, ne grobaru i ganciju...

Da li si zadovoljan Gavrančićem? Da li znaš gde je on igrao pre? on sigurno nije otišao u svlačionicu nego pred ciganski sever jer je profesionalac!
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Zaostao si u vremenu.

Sta ovde sve necu procitati to je strasno. Svi oni igraju za pare, neko navija neko ne navija za Partizan.
Jbt zar nije cilj da igramo dobar fudbal, da imamo rezultate, a ne da se udaramo u prsa kako imamo igrace koji vole svoj klub a nisu ni za kurac. Od toga se ne zivi. Zivi se samo od rezutlata...
Nama ostaje da se preganjamo sa ciganima, ali u stvarnom svetu samo je posao bitan.Fudbal je ejdan velili biznis i tu staje sva prica oko nekih emocija prema klubu i sl.
Ovo vazi i za nase igrace, a da ne govorimo o strancima...

Ne znam ko si ti da procjenjujes da je neko zaostao u vremenu! Necu da imamo igrace koji igraju za pare, odigraju kako znaju pa ih boli ona stvar kojim rezultatom se zavrsila utakmica! Ocu igrace koji ce da ginu za dres, da daju i vise od svojih mogucnosti, da tuguju kad se izgubi utakmica, da su srecni kad pobjede (ali ne srecni jer ce zaraditi bonus za pobjedu) da oce sami sebe da pojedu kad naprave neki los potez koji prouzrokuje poraz, da vidim da igraci postuju dres i istoriju Partizana, da postuju Grobare i sve ono sto mi radimo za njih! Pa makar i po cijenu da nikad vise ne zaigramo LS... Ako smo zaostali u vremenu, neka smo, zato se i razlikujemo od ostalih klubova i zato cemo imati nesto sto vecina drugih nikad nece!
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
A administratora, moderatora itd. nema nigde:D Dajte ljudi, recite nesto, nemojte posle da nam se komsinica smeje ako ovo nije istina:D

@ Vojin91

Samo mi reci, je l' se i Dijara nadavao golova dok je igrao za Beira Mar?

I ne mozes da uporedjujes Vasingtona i Klea, jer su oni drugaciji tipovi napadaca. Mozda ce bas njih dvojica biti ubitacan tandem, kad Dijara ode.
 

Cimpenz

Guest
ekstra ako je istina...mislim da ce ovde eksplodirati pored nasih veznjaka :) sta bi dao da ga da u derbiju :)
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Vukovar- Prvo, drago mi je da sam te nasmejao.Drugo,prelistaj malo forum ako te ne mrzi pa pogledaj sta sam imao da kazem o Gavrancicu.

Ja sam svoje rekao a vi mozete da mi replicirate do sutra.Ko me razume razume me, ko ne, ne.Svako ima svoje misljnje i to je to.
 

Floppy

Početnik
Учлањен(а)
29.05.2009
Порука
99
Reaction score
183
ma to mondo video od Djidji-ja :D
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Brate Borise,

mislim da silno gresis kad mislis da bilo koji strani igrac nece ginuti za svaku loptu.
Imas primera koliko hoces - Moreira, Diara, Juca......

Sve su to profesionalci i pozrtvovanost se podrazumeva, jer je ipak njima teze nego nasim igracima, jer se od njih uvek ocekuje najvise .
Zamisli da neki stranac odigra prvu polusezonu kao Fejsa. Leteo bi naglavacke .
Ukoliko je ovo za Klea istina ,bice to odlican potez, jer je momak pokazao da gine i bez para i bez leba , a kad primi prvu platu u Srbiji ima da gine i da peva .
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Kleo potpisao za Partizan!!!

00003696.jpg
Fudbaler Crvene zvezde Kleverson Gabrijel Kordova,dosadašnji fudbaler Crvene zvezde, od naredne sezone igraće u redovima njenog najvećeg rivala Partizana!

Čelnici crno-belih kontaktirali su Kleovog menadžera Žorža Gamu, a dogovor dve strane postignut je u toku dana, pa će Brazilac, koji je ostavio odličan utisak na "Marakani" postigavši osam golova, u narednoj sezoni predvoditi napad aktuelnog šampiona Srbije.

U toku dana redakcija Sportal.rs pokušala je da stupi u kontakt sa jednim od Kleovih menadžera Rankom Stojićem i sportskim direktorom Partizana Ivanom Tomićem, ali dvojica funkcionera nisu odgovarali na naše pozive.

Kleo je, podsetimo, u Zvezdu stigao još u vreme dok je funkciju sportskog direktora obavljao Goran Bunjevčević. Međutim, crveno-beli nisu bili u mogućnosti da otkupe njegov ugovor.

Kleo je tako postao prvi fudbaler, koji je prešao iz Crvene zvezde u Partizan posle 20 godina. Pre njega, poslednji je to uradio Dejan Joksimović 1989. godine. Pre Joksimovića, iz Zvezde u Partizan prešli su Goran Milojević (1989) i legendarni Milko Đurovski (1986). Boje oba kluba branili su još Petrović, Đurđević, Jezerkić, Palfi, Zebec, Drenovac, Borozan, Vasović i Škorić.

U oba kluba kao treneri radili su Aleksandar Tomašević, Milovan Ćirić, Gojko Zec i Velibor Vasović.
Sportal rs.
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Haha..a pazi ovu sliku gore...

Izvinjavam se, bilo je jace od mene :D
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Prvo decko je dosao da igra u zemlju za koju je verovatno 1 put cuo i za klub za koji je verovatno prvi put cuo,drugo njemu je u interesu da dodje u stabilan klub u kome bi mogao da se dokaze u evropi,nama je cilj da je igrac koji je dokazan i koji moze da nam pomogne u evropi.Trece u onakvom njihovom timu ni inzagi ne bi mogao da da 10 golova.
I na kraju ako je stvarno potpisao trebamo da ga prihvatimo jer cim je pristao da dodje u Partizan znaci da nas postuje,a to je meni sasvim dovoljno barem kad je u pitanju stranac.
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
ma to mondo video od Djidji-ja :D

...a kad primi prvu platu u Srbiji ima da gine i da peva .

Hahahah, koji ste ludaci:D, puk'o sam od smeha kad sam procitao:buhaha

Samo da nema nekih klauzula koje nam ne odgovaraju, tipa da mora odigra odredjen broj utakmica, da moze za toliko i toliko para da ide itd... I da, da je 100% vezan ugvorom za Partizan, a ne tamo neke polovine, cetvrtine itd.!
 
Последња измена:

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
@igor-1
Ja nisam u ovom postu gore rekao za Klea da se nece truditi, niti to za strance. Samo reakcija na post zorz-a, procitaj opet moj tekst pa ces razumjeti. Ja sam siguran da su Moreira, Diara i Zuka zavoljeli nas klub i volim ih isto kao i ostale nase igrace i uopste nemam nista protiv stranaca. A nije slucajnost sto vecini stranaca (kao i u kosarci) ostajemo medju omiljenim klubovima, a ne kao samo jos jedan klub gdje su odradili posao.

I prisjeti se malo ponasanja Moreire nakon poraza od Cukarickog, zatim ponasanje Zuke uoci derbija... Mislis da je to to sto bi svaki profesionalni igrac uradio?
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Ovim smo sjajno zatvorili napad!
Ostaje jos odbrana i imamo tim za plasman u ligu sampiona. :BB
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top