Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
sad sam zvao druga iz SPORTSKE CENTRALE,kaze da je sve dogovoreno i da ce sledece nedelje potpisati ! mislim da smo dobili odlicnog igraca koji ce biti pravi partner Dijari :clap
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Iako sam rekao da nije igrac po mom ukusu (ali ne dozvoljavam sebi da kazem da je los, ipak ima vecih strucnjaka u klubu od mene :D) moram da priznam da mi je drago kada vidim ovakvo veliko zadovoljstvo na forumu. Jos Krstajic, Ganac, neki levi bek i Bog da nas vidi! :D:
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Znaci pukla bomba :D Nastavljamo dalje , nije poslednja koja ce puci :wink:
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
Svaka cast na ovom potezu!:clap Lepo je pocelo...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Zaista... nismo pošteno ni dočekali Krleta i Saleta...

Pridruzujem se pitanju predhodnika? Sale!?

Sto se tice dresova, ovo sto je kappa pravila je zaista bilo avangardno i te varijacije na temu prugastih dresova su bas bile orginalne... Sto se tice kvaliteta - ako sudite po dresovima koji mogu da se kupe po shop-ovima to je jedno - al' igrom slucaja posle nekog derbija je "doleteo" Lomicev dres i mogu da vam kazem da je razlika izmedju tog dresa i istog takvog koji se kupuje u shop-u (da l' se vodi kao replika ili kako vec - mada je grb vezen isto) kao nebo i zemlja!

Pre kappe nam je dresove pravila Puma i to su bili potpuno neinventivni dresovi na pruge sa kvadratom pozadi! A onda nastupa LS epopeja... Eto i simbolike - i te godine smo na leto promenili tehnickog sponzora - pa nam se posrecilo!

Sto se tice NIKE-a, mi smo prvi tim koji je oficijelno nosio njihovu opremu u Srbiji - ali su nas oni "ispalili" one godine pred bombardovanje na preporuku US vlade svojim kompanijama da prekinu svaki vid saradnje sa Srbijom. Na kratko ih je zamenio NAAI i onda smo se ponovo vratili inostranim firmama!
 
Последња измена:

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Немају администратори и уредници никакве додатне и тачне информације али по ономе што смо чули и прочитали између редова :wink:, то је 99,9% готова ствар! Дакле, добродошао у Партизан!

Само да се осврнем на пар постова...

@ Ivan

Схватам ја твој став али увек су људи играли за новац, само што трансфери некада нису износили 500.000 е већ много мање. Тај романтизам је одавно прошао, крајем 50-их година прошлог века. Када бисмо бројали играче који су Партизан доживљавали на исти начин као и ми навијачи, не бисмо их скупили ни 30 за ових 65 година.

Ја немам никакву дилему - ФК Партизан је професионални фудбалски клуб и функција играча је да својим квалитетом допринесу успесима клуба. Говорити о Клеу као неком задртом "цигану" је апсурдно. Наравно да је делио радост са циганима, наравно да ће сутра делити радост са нама, а за коју годину са навијачима неког европског тима.

Играчки погон ФК Партизан је скуп професионалних фудбалера а не клуб навијача. Што боље играју - тиме цене све нас. Није њихово да се бусају у груди и говоре "навијам за Партизан од рођења" већ да својом игром буду у интересу клуба.

И на крају - будите сигурни да мотив довођења овог играча није да се циганима ували кита (мада немамо ништа против тога као колатералне штете, напротив :D). Циљ довођења Клеа је да се појача квалитет тима. Имамо одличног играча испред носа који напушта досадашњи тим, па зашто не искористити тај зицер?

Да смо довели, не дај Боже, корморана, милијаша или неку класичну циганштуру која је пљувала по нама, па да разумем незадовољство. Против овог момка немам ништа и желим му све најбоље у Партизану!
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Ko je sledeci...? Možda Isah...? Moze, zasto nebi moglo :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
apsolutno se slazem sa ACOM,a MUNJA je poceo da nam radi isto kao GAZDA na basketu sa bombama,sa MMM,pa da ubijamo glavu o kome se radi :D u fudbalu ce verovatno biti KKK(Kleo,Krstajic,a o trecem K cemo razmisljati):buhaha
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Sto je najjace, kako stvari stoje, nama ce vec 15. juna maltene ekipa da bude potpuno kompletirana! Neverovatno... :D:
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
ooooo lepo lepo :) Jedva cekam da vidim face cigana kad im njihov ne do juce ne uhranjeni igrac napuni mrezu :) Sto rece neko gore za prvu platu u srbiji ima da jede malu decu ! :D
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ja znam jos nesto, Kleo nije bomba od koje se `svrsava`, kao sto to nije ni Krstajic s obzirom da se vec neko vrijeme zna da ce nas pojacati :wink: A TALICNI TOM fino nagadja :)
 

winnerpfc

Grobar
Учлањен(а)
25.04.2009
Порука
514
Reaction score
1
Локација
PV
Kleo pred Humskom
02.06.2009 19:00
kleo-knezevic-135derbi.jpg


Partizan će prvo pojačanje za napad na Ligu šampiona po svoj prilici dobiti iz redova "večitog rivala". Crno-beli su u završnim pregovorima sa zastupnicima Kleversona Gabrijela Kordove, Brazilca mnogo poznatijeg kao Kleo.
Foto: Nenad Negovanović - Sportska centrala
 

Agent

Banned
Учлањен(а)
21.06.2008
Порука
46
Reaction score
0
Ovo bi bilo fenomenalno bio bi sjajan tandem sa Dijarom ali netreba se loziti dok ne potpise ugovor:)))
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
Baš me briga gdje je Kleo igrao. Pa i Dijara je igrao u svinjskom, pa mu sad i pjesme pjevamo.
Važnije je da mi ove godine uđemo u LŠ.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
cestitke za Tomica i upravu,mnogo mi je drago sto ce Kleo doci kod nas...ovo je velika pobeda za nas van terena...auuu kako cu sad da zajebavam cigane...
 

Dr.Hofmann

Guest
Vidim da ljudi na forumu tvrde da je to 99% rešena stvar neka bude tako mada sačekajmo zvaničnu verziju stvari, što se tiče njega kao igrača nemogu ništa konkretno da kažem jer sam ga uživo video samo u derbiju , jer mene zvezdine utakmice i golovi njenih napadača uopšte ne zanimaju, po broju postignutih golova za kratko vreme , reklo bi se ima nos za gol takav nam napadač i treba, daj bože samo da se pokaže u pravom svetlu!! Ako je stvarno to pitanje formalnosti onda dobrodošao u crno beli dres i nadavao se na desetine golova protivnicima!!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Добродошао, Клео...
ето потврдише и админи... Ђиђи и остали... :clap

Znaci pukla bomba :D Nastavljamo dalje , nije poslednja koja ce puci :wink:

тик, так.. тик, так... БУМ... :buhaha

Ми чекамо још... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top