Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Ako vec trebamjesta u napadu za Klea, ja sam za Bogunov odlazak. Bolje on nego Diarra, Wash ili Brana (koji jos moze da pokaze). Nesto razmisljam, niko ne nosi broj 9 u ekipi, znaci ceka Klea. Vidim da je Tomic vec najavio ove afrikance, po necijoj preporuci, nadam se dobrog strucnjaka.
Smeker je ovaj Tomic: kakav Kleo? kakav Gligorov? koji afrikanci?, :clap
 

Alexandar_81

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
35
Reaction score
54
Локација
Ajwar City
Po meni Cleo je doveden zato sto ce Diarra ionako da ide Decembra!!! E sad ja bih cuvao boguna slazem se da je lucidan fudbaler i moze jos da napreduje!!! Napadaca nikad dosta jer nude raznovrsnost. Mi imamo Washa (visina), Diarra (brzina), Ilic (snaga), Bogun (2 plan) i sad Cleo (po meni all round) znaci i brz i snazan i igra glavom zato je Tomic njega i pikirao!!! Sto se tice odlazaka zao mi je Juce on je jedan od onih igraca koje vredi imati u ekipi ali neko mora da ode!!! Za Srdju i Robija ne znam ja sam sto se njih tice neopredeljen!!! A Sikimicu zelim da vidim ledja MS. Autogol!!! U svakom slucaju romcici vec sad komentarisu kako smo vec sad nepobedivi sa Cleom i Diarrom u napadu, ako dodje Krstajic bicemo jos jaci i ne vidim jedan razlog zasto bi se sad pretrpavali raznim Jovanovicima, Despotovskim itd. :napred Partizan:partizan_fan:
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ako je taj Makedonac stvarno toliko dobar kao sto neki kazu onda jesam za prodaju Stevanovica koji je po meni bio najslabija karika u ovogodisnjoj sampionskoj ekipi Partizana.U tom slucaju makedonac bi bio extra za desnog beka samo treba biti oprezan da ne bude kao sa ultra-mega-giga kvalitetnim desnim bekom kog smo doveli pre ja mislim 2sezone zvanim Risto Lakic.Sa druge strane mislim da treba prodati Bogunovica a bogami i Branu Ilica i sansu puziti npr Skuleticu iz Teleoptika...uvesti ga polako u 1.tim.Dolazak Oumarua koji je vise krilo nego klasican spic, ne sme da se propusti tako da bi po meni imali jako dobar napad Dijara,Kleo,Wasington,Skuletic po potrebi i Oumaru moze tu da odigra.Srdja Knezevic, ne znam sta vi mislite i koj klub tj. koja je lova u opticaju za njega ali ja njega ne bih prodavao_On je taj 3.stoper koji uskace u vatru kada se Djole ili Gavra povrede,imaju kartone i sl.Mislim da je igrac kao Srdja prekopotreban Partizanu a i ne znam za vase misljenje ali meni se izuzetno dopada kako igra

ps-mislim da ce u nas Partizan doci neko ko za sada nije ni jednom pomenut i cije se ime drzi u tajnosti...Tomic je to...iznenadice nas prijatno...osecam to...sto kaze 'Zika Pavlovic' moj me insekat nikad ne vara :)
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
@Matic, Alexandar_81
Koliko puta ste gledali Jovanovica, Gligorova i Despotovskog?
 

South_boy

Početnik
Учлањен(а)
23.08.2007
Порука
29
Reaction score
0
Локација
Svuda
Ne bih se bas slozio da je Kleo brz...glavna vrlina mu je igra glavom i jak sut a brzina tesko..
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Kleo nije brz igrac.Nije ni neki dribler.Ali je bas ono sto nam treba.Sidras,ume glavom,solidan sut,uvek na pravom mestu da cusne loptu u gol...Klasican centarfor.U kombinaciji sa Diarom,pa i Vasom ocekujem da ce to dosta dobro funkcionisati.Naravno AKO dodje.:D
Za Oumarua mislim da je novinarsko lupanje da dolazi.Ali ja ne bih imao nista protiv.Mogao bi sasvim dobro da nam koristi kao krilo-polu spic.Njegova(i Ubicina)brzina,bi bila odlicna za kontre protiv nekih jacih timova.
Od ostalih koji se pominju samo sam Jovanovica gledao.Nije los,ali vise verujem u Tomicev sud nego u svoj,pa sta god uradi ja podrzavam:D
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
Nisam ih ni jednom gledao,ali znam da oni nisu igraci koji bi nam svojim kvalitetom i iskustvom pomogli da udjemo u LS,Jovanovic je bio na probi u Zlezdi i Vosi i nije prosao kako bi onda bio dobar za nas,a jos je i izjavio da navija za zvezdu.Sto se tice ovih makedonaca i tu sam skeprican koliko je njih proteklih godina doslo u nas fudbal i koliko se njih ispostavilo kao prava pojacanja 0,imamo i primer ovog Trickovskog koji je dosao u Zlezdu kao naslednik Panceva najveci talenat i znamo kakav se ispostavio ne moze da igra u raspaloj zlezdi,a jos su iskesirali 700 000e,mongo je bolje da bacimo pik na Bosnu pogledaj koliko je igraca otislo iz Bosne prethodnih godina za relativno male pare,a nama su gotovo bili pred nosom danas su vrhunski igraci:Salihovic,Ibisevic,Dzeko,Misimovic..
Moje misljenje je ne mora da bude i tacno je da treba da dovedemo 2 igraca koja imaju iskustva igranja u najacim ligama evrope ili LS,po mogucstvu da budu slobodni,nesto slicno kao kad smo doveli Mo-a,ne moraju to da budu neki igraci extra timova,ali neko ko je na pr. igrao u Cataniji,Djenovi,Hamburgu,Betisu...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ceprkajuci po netu dokopao sam se podatka da Ivanu Ergicu istice ugovor sa Bazelom tj 'free' je...jel on cigan ili Grobar?
 

Maxi

Banned
Учлањен(а)
17.08.2008
Порука
1.593
Reaction score
23
Ja bi ostavio Boguna jel on moze po potrebi da igra i spica i polu-spica i na sredini terena a da se proda Brana Ilic.Odlaskom Ljajica Bogun bi mogo da igra nejgovu poziciju.I kada bi Brana otiso,voleo bi da vidim Skuletica.Ali ja se nepitam nista :D,ali eto moje miljenje.
 

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
od igraca kao sto su jovanovic,gligorov,despotovski itd. partizan takodje zivi!takvi igraci se u najvecem broju slucajeva uvek isplate,jer ih prodajemo za vece pare od onih za koje ih dovodimo!oni se ne dovode kao glavna pojacanja za napad na LS,vec kao dopunska,da pojacaju konkurenciju,uz pretpostavku da imaju kvaliteta da napreduju!
tako da se previse prasine dize oko njih!stevanovic je dosao iz raspale ofke,petrovic iz obrenovca,bogun iz rada....a svi su pruzili zadovoljavajuce partije i mogu se smatrati pojacanjima!naravno,ima i promasaja,kao sto je recimo bio cadikovski,ali smo na kraju i na njemu zaradili!sve je to planksi radjeno i na duze staze se svakako isplati!tako da ne bi trebali previse da se bavimo razlogom njihovog dovodjenja!ko god dosao,dobro nam dosao!
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
zorz:
Ako je taj Makedonac stvarno toliko dobar kao sto neki kazu onda jesam za prodaju Stevanovica koji je po meni bio najslabija karika u ovogodisnjoj sampionskoj ekipi Partizana.

I po meni je Stevanovic bio najslabiji dio ekipe u ovoj sezoni. Napravio je dosta dobrog ali i loseg. Nekako se zalijece bez kontrole. Ako postoji bolje rjesenje, dajte nam ga.

Mislim da nama treba dosta napadaca i svih ostalih jer cemo igrati na tri fronta. Ako udjemo u Ligu Sampiona, onda bih u kupu (da sam trener) dao sansu nekom mjesanom timu, sa Skuleticem, Kosoricem, Stevicem, Branom, Sikimom, Marcetom.... a ove glavne igrace koristio za Ligu i Superligu. Pa bih u slucaju povrede npr. Diarre imao spremnog Skuletica koji igra Kup utakmice. Kao sto radi Wnger u Arsenalu. Skroz mu drugi tim (juniori) igra Kup utakmice, uz par izuzetaka.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Cekajte. Zar nije Skuletic presao u Seltik? Tako su nesto objavljivali
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Nije, ta kombinacija je otpala.
@Zix
Sad je tu nama mali problem sto nema dvojne registracije sa Teleoptikom, pa glupo bi bilo da Skuletica registrujemo za prvi tim, a da nam igra samo kup utakmice, jer realno nema mjesta prije Klea, Diare, Vasa, Boguna i Brane. Sigurno nam treba makar 25 igraca, ali treba to dobro uklopiti. A i od Skuletica tesko da ce biti nesto, jer mislim da prednost u odnosu na njega imaju i Nenad Marinkovic i Alex, a tesko da ce ijedan od njih u prvi tim, mozda samo 1 eventualno. A nisam siguran koliko ce Skuletic biti strpljiv da ceka svoju sansu.
 

TheReaper

Početnik
Учлањен(а)
30.03.2008
Порука
100
Reaction score
0
ljudi da li ste vi nekada gledali Skuletica kako igra i kako izgleda na terenu?! Pa on realno nije igrac ni za trecu ligu.
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.117
Reaction score
305
Ovako ja vidim nas postojeci tim i potencijalna pojacanja.

Mislim da su i Kleo i Abubakar dobri napadaci i da mogu donijeti kvalitet u nasoj igri. Idealan napadacki cetverac bi bili neprikosnoveni Dijara, Vasington, Kleo i Omauru. Dva razbijaca i dva brza igraca. Pri tom zavisno od potrebe moze se promijeniti stil gire, Vaington moze donijeti igru na duge lopte, Omauru moze pojacati kontre itd. Sve moguce kombinacije sa njima cetvoricom mozemo igrati. Bogunovic je isto dobar igrac, ali vise mi se svidja ovaj Omauru. Bas je eksplozivan. Najveca mana kamerunca je slaba realizacija nekako ostaje nedorecen, a to mu ozbiljan klub kao sto je Partizan moze popraviti za razliku od nekih stihijskih prosjecnih klubova.

Ostaje pozicija lijevog krila (mogli bi tu i Omauru i Bogunovic da se sandju + Vujovic), zadnjeg veznog i lijevog beka da se rijesi. Krstajic je po meni neuporedivo bolji igrac na poziciji stopera nego na lijevom beku. Mozda uprava imaideju da na desnog beka pomjere Djordjevica ili Gavrancica posto su ooni igrali na toj poziciji u repki.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Munjo, 24 utakmica od kojih 18 poceo kao starter(govorim samo za bundesligu)...ukupno se u Bundesligi igra 34 utakmica tako da koliko je to standardno neka ljudi sami procene...po meni nije to bas standardno kao sto si ti naveo...ok imao je problema sa povredama zbog povrede ali to je i normalno sobzirom na godine...slicno se moze ocekivati i u Partizanu....u prvenstvu 2/3 utakmica ce igrati ostalo
ce biti povredjen...inace da ne budem pogresno shvacen ja jesam za njegov dolazak i mislim da bi nam mnogo pomogao...ali treba svi da budemo svesni koje je cinjenicno stanje

Tek sad vidjeh ovaj komentar i ne vjerujem sta ce se sve napisati. Koje cinjenicno stanje? Da li si pratio ikako Bundes ligu? Kao prvo, 24-3 = 21 (a ne 18 kao sto si ti napisao). Propustio je ako se ne varam 5 vezanih utakmica zbog povrede i to na pocetku sezone tako da ti ne stoji to da je povreda zbog godina i navodno slabe fizicke pripremljenosti! Da je tako kao sto ti kazes, onda Mladen ne bi bio spreman za kraj sezone, a bas taj kraj sezone je odigrao odlicno i standardno i bio cak i kapiten! I po toj tvojoj logici ko je bio standardan u odbrani u Salkeu? Jedino su Vesterman i Rafinja odigrali vise utakmica od Mladena, a oni igraju spoljne bekove! Znaci najstandardniji stoper je bio Krstajic... Tako nemojte da iznosite dezinformacije kad ne znate tacno stvari.

I jos nesto, Mladen je do prije 2,3 godine bio medju najboljim evropskim stoperima! Sad istina, nije taj nivo, ali daleko od toga da je skroz propao. Odlicno je fizicki pripremljen i jos makar 2 sezone moze da odigra na najvisem nivou! I to je bolji i od Gavrancica i od Djordjevica, a o ostalim nasim stoperima da ne pricam.
 

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Ne znam ko je citao sport ali u njemu pise da je Tomic izjavio:

Krstajic danas dolazi i bice mu ponudjen dvogodisnji ugovor.
Ignjovski trazi platu od 10,000evra. I trenutno je relanije da se dovede Branislav Jovanovic iz Napretka.
Gligorski je samoreklamirajuci igrac sa kojim nikad nije pricao a i ne zna njegovog menadzera.
Abubakara ne zeli da dovede a i nije pricao sa njegovim menadzerom.
Igraci iz Gane nije kao realno. Pitao je za dvojicu koji su trebali da dodju na probu ali nisu dosli a i da su dosli trenirali bi u Teleoptiku.
Za Klea se ceka upravni odbor koji bi trebao da da zeleno svetlo.

Tako pise u Sportu e sad koliko je istina ne znam.
 

DraganR

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2008
Порука
4
Reaction score
0
imam pitanje povodom ovog igraca iz Gane Esme Mends interesuje me najvise njegovo godiste posto neki kazu da ima 29 a neki 23 godine pa koja je informacija tacna ? :partizan_fan:
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Vise izvora je navelo da ima 29...e sad afrikanci su to, nikad se ne zna.

Sto se tice pojacanja, skoro siguran je dolazak Klea i Krstajica. To su dva igraca koja odmah mogu da pomognu Partizanu u pohodu na LS i samim tim su dobrodosli...imaju kvalitet za Partizan.

Sve ostalo je neko nagadjanje, mada je Tomic potvrdio dolazak ovih igraca iz Gane, mislim da oni nemaju kvalitet koji nama treba sada za LS i vrlo je izvesno da ce u Teleoptik...ko zna, mozda se neko dokaze pa se i izbori za prvi tim.
Jovanovic, Gligorov, Ignjovski, Oumaru itd. koliko vidim su samo neka nagadjanja, i veoma neizvesni. Moguce je da nas neki od ovih igraca i pojaca, ali opet to su igraci koji imaju potencijal i mogu da se razviju u igraca koji ce u buducnosti dosta doneti Partizanu, ipak nisu to pojacanja za LS.

I na kraju igraci iz Teleoptika. Tu pre svega mislim na Alex-a i Eltona, jer su oni navedeni kao igraci koji ce biti prebaceni u prvi tim, su igraci koji su "na oku" nasim ljudima vec godinu dana (Elton - 6 meseci i jos bio na zimskim pripremama) tako da naasi ljudi najbolje znaju sta mogu da ocekuju od njih. Marinkovic, Lazevski, Miljkovic i Skuletic su takodje igraci Teleoptika koji mozda dobiju sansu...Lazevski je skoro izvestan ako se ne dovede zamena za levog beka...

Generalno, pored Klea i Krstajica, ocekujem bar jos jedno pojacanje, u njihovom rangu, na sredini terena. Lovre je tip igraca, po meni, koji bi nam jako dobro lego...ali tesko da ce od toga biti nesto. Vec sad je izvesno koja su to pojacanja Partizana, mada svi zeljnoo ocekujemo tu jos jednu "bombu".
 
Последња измена:

qrajber

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2009
Порука
452
Reaction score
13
Ako ignjovski trazi platu 10k treba mu dati. Ne zato sto tu platu svojim igrama zasluzuje, vec sto za dve sezone od njegove prodaje mozemo da izvucemo 3M i vise.

I to je glavna razlika izmadju njega, Lazovica iz Borca sa jedne i Bogunovica i Brane Ilica sa druge strane. Sva cetvorica su u ovom trenutku uz nijanse podjedanko kvalitetni igraci. Ali ako od prodaje Ignjovskog mozemo da obezbedimo budzet kluba za polusezonu drzati Boguna i Branu u timu je cist finansijski gubitak.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top