Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Letnji prelazni rok 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Brate ne sumnjam da je on bio to trece K,ali da li je realno da dodje momak koga pola Evrope trazi na pozajmicu u Partizan????Ja sam dobio neku informaciju da ce ici u Atletiko ako u opste i ide negde iz Barse za Forlana + Kinta.Iskreno ja bih bio odusevljen da dodje ali brate realno mnogo su male sanse!!!U svakom slucaju hvala za trece K!!!!Pozz
 

Anthony

Grobar
Учлањен(а)
10.10.2008
Порука
730
Reaction score
18
Sa Kleom i Krstajicem ja presretan! Dati vise sanse i ovim do sada rezervama i super ce to bit. A novac cuvat za druge stvari. Gomilamo igrace a nasi talenti sa 17 odlaze iz Teleoptika.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Dobili smo novo, veliko pojacanje danas! Neka nam je sa srecom! :wink:
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Auu bre sad ne valja nji Bogun ni Brana a kad nas vadili iz govana par puta ove sezone tad su bili komentari tipa, uuu super odlicni su,vec su nam se isplatitli(tacno se secam takvih za branu za gol u jagodini) sad nam se otvara mogucnost dovodjenja par igraca koji su manje vise totalni anonimusi i nisi se nigde dokazali i aj odma da najurimo ove a? Pa nije ovo fotball manager pa da se "frljamo" s igracima, u fazonu nacicemo drugog boljeg.
A tek ove izjave kako je neki africki klub rasadnik talenata, dajte bre molim vas. Pola nas ovde nije culo za taj klub niti znamo koji jos klubovi tamo postoje a kamoli pa tek nekog od njihovih igraca.sad se spekulise o 2,3 crnca i oni odmah postadose glavni neiscrpni izvor mladih talenata(za koje se ni ne zna koliko su mladi).Gde su bili do sada, a i taj princ tagoe koji je on talenat, znate da je nevidjeni talenat jer ga novine pumpale zbog prelaska kod cigana, gde je on, gde igra, vidim sve se polomise pola klubova iz evrope da ga uzmeu zajedno sa ostalim nevidjenim talentima!
Nemoj da omalovazamo nase igrace koje sada imamo i da ih teramo iz ekipe, jer to nimalo ne zasluzuju.Kad nam budu opet ostali samo oni ponovo ce da nam budu uzdanice, tako da... ne mora toliko pljuvanja!
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Mladen Krstajic je novi igrac Partizana! U ponedeljak potpisuje dvogodisnji ugovor.
 

010

Početnik
Учлањен(а)
30.05.2007
Порука
23
Reaction score
0
Malo sam povukao neke kontakte bliske fk-u u vezi pojacanja
za spica smo zainteresovani za Clea i Jeremy Perbeta iz nekog belgijskog kluba koji je ispao u drugu ligu
U oba slucaja se radi o obestecenju od 400-500.000 eura stim da bi Cleo bio nesto placeniji
Oba igraca su klasicki strikeri, oba igraca su relativno visoka, stim da je Cleo ipak malo jevtiniji po pitanju primanja i da bi Cleo radije pristao na srpsku ligu od ovog francuza
Eto, ne optuzujte me ako ne dodju ni jedan ni drugi :) ali oko njih 2 se sada radi
Za Oumarua sam totalno zaboravio da pitam a sada mi bedak da ga ponovo okrecem
Jbg
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
trece K -Krkic? budalastina,gde bi dete od 18 godina napustalo spaniju i porodicu da bi doslo u nasu mrtvu ligu da nazaduje ?!!? Ja sam mislio da je trece K-Klajvert :DDDD
 

kozzanostra

Grobar
Учлањен(а)
14.04.2008
Порука
208
Reaction score
238
Odlicno za krleta,al me bas zanima kakva ce sad biti formacija i ko ce gde igrati...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Е па Крстајићу не могу да ти кажем добродошао већ само добро је што си се вратио :wink: Мислим да смо у Крстајићу добили још једног стаменог играча одбране! Играча који има и вештину али и искуство! Томићу још један пун погодак!
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Mladene dobrodsao kuci.Mozda budemo igrali kao kod Mateusa na nekim mecevima sa tri stopera(Djordjevic,West,Stojanoski ili Bajic)ako se secate takve postavke.Ili se mozda planira jos neki igrac?
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
zelim sve najbolje velikom Grobaru Krstajicu i da osvojis sto vise trofeja sa nama kao i ulazak u Ligu Sampiona...zaista sam jako srecan sto se Krstajic vratio kod nas!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
A ko je spomenuo to trece K sad me sve jeza tera da mislim ko je. Mozda Kolarov? :D
Salim se. A Krstajicu puno srece i hvala mu sto je prihvatio doprineti ovoj ambicioznoj generaciji.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Ovo je prvi transfer, koji je zvanicno dogovoren. Svetogorska, samo tebi verujem, ti nam potvdi uvek i kada je u pitanju fudbal, i basket :) Dobro dosao nazad, Mladene! Nek' ti je sa srecom!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top