Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga šampiona 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

bronx

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
1.344
Reaction score
26
Локација
u drzavi u kojoj budale govore, fukare se bogate a
Mnogo sam se iznervirao, sve sam polupao po kuci :banghead
Nije tu problem bila temperatura, sto se pokazalo nakon primljenog drugog gola :banghead, kada su odjednom svih 11 potrcali ka golu ko da su dosli sa godisnjeg odmora, Jokana nisam shvatio :confused, izmjene su mu stvarno ( da ne ruzim sad forum precutacu ... ) ... Onom govnu Mirosavljevicu mogu samo da porucim Jebacemo ti mater Nenade, cigane prljavi ...
Vec mjesec dana sanjam Partizan u LS, a ako onakvu igru pokazu i na jna izgleda da ce to i ostati samo san :banghead
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
QPR VS PARTIZAN-6:2:banghead
PARTIZAN VS QPS-4:0:bow down
i kad dodje nevolja i kad dodje tuga......
mi smo partizan
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.461
Reaction score
2.237
Vise nego zasluzen poraz, zalaganje i borbenost nula tri korne idu u vetar pravi se faul u zona suta ko je cuvao Mirosavljevic kod gola drugo poluvreme nijedan sut u okvir gola.Ako sada ispadnemo i ne ucemo u neki Evropski kup za nas sezona je zavrsena u sta ne verujem.
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Ne bi da izdvajam najgoreg,jer su svi losi bili ali mali Stevanovic nema sta da trazi u prvom timu..kazete tako se kale igraci za buducnost,e pa onda vi zivite od PRODAJE igraca a ne od para od LS,tw prava i tih stvari..
 

Prekazi

Banned
Учлањен(а)
27.09.2007
Порука
12
Reaction score
0
mirosavljević je pretio i dao gol.
jokanovic je pretio i videli smo šta je bilo. čemu psovanje mirosavljevića?
 

zile vern

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2008
Порука
94
Reaction score
0
Локација
sabac,crno beli grad
Takticki lose poceta utakmica, kao da su igrali na 0:0. Jokan zadivio lucidnoscu kada pri rezultatu 1:0 izbacuje krilo i uvodi zadnjeg veznog?!?!? Da zadnjeg veznog???
da ga nije uveo mozda bi primili jos koji,trebalo je od pocetka da igramo sa dva zadnja vezna,neca je u 40 minutu pao na terenu,nije mogao da dise,videlo se iz aviona jos u prvom poluvremenu da nemamo igru,raca je spor,fejsa ne zna sa loptom,fali nam igrac kad moreiru udvoje koji ce da organizuje napad,tu smo tanki,a ovde su pojedinci govorili kako fejsi nije to posao nego da kvari igru,e pa to je i radio,kvario nam igru. . .
u revansu od pocetka da ih napadnemo pa sta nam bog da,bolji smo od njih
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Pa kakva liga sampiona ako gubimo od Kiprana sta ce tek da bude sa Realom, Barsom,Man.J i ostalima bruka. Ali ipak dolazim na Jug i nadam se pobedi a posle...
 

nikola tesla

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
277
Reaction score
0
Локација
Partizane znaj Karaburma tvoj je kraj...

Kosjerac

ex alcz
Учлањен(а)
28.02.2009
Порука
344
Reaction score
0
Rece neko danas da je prvi put opusten pred utakmicu i da je siguran u pobedu.-Mislim da je to kljucno u revansu,jer ce svi biti nervozni i svi ce znati da mora da se pobedi!To ce naterati i igrace i nas da damo sve od sebe da pobedimo i prodjemo dalje!Kad god je neko usao opusteno u utakmicu i bio siguran u pobedu nije dobro prosao...Zato za 7 dana svi na JNA,da napunimo stadion i da pruzimo podrsku Partizanu...Ne vredi nikoga sad pljuvati,nego treba igracima dati doznanja da verujemo u njih!!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ma boli me ku*ac sta je bilo na Kipru!!! Razmisljam samo o revansu, punom stadionu, mnooogo dobroj atmosferi, i mnogo boljom igrom crno-belih (u sta sam ubedjen)!!!!!!!

Sad je najbitnije da svi plujete igrace koje ste do juce dizali u nebesa... Odigrali lose, nisu imali ni srece i jbg sad... Zgazicemo ih u revansu!!!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Najvise volim posle katastrofe u Evropi da citam komentate na ovom forumu! Neprocenjivo! :D

Ja imam 24 godine, partizan efektivno gledam,recimo 14 godina! I nikad,ali nikad nisam video da je partizan kod kuce nadoknadio rezultat ovog tipa. Raspali newcastle necu da komentarisem,njihov trenutni polozaj govori kakav su oni klub.

Sanse za prolaz su realnih 10%, neka ostave srce na terenu,pa u onom drugom takmicenju nek stave prst na celo kad budu opet izasli na teren.

Karatista, nabedjeni Tomic, (zelim vecu platu)Diarra, Brana, Raca, Fejsa, smejurija! Jokan kralj, on je jebeni Dzim Keri medju trenerima,zajebava nas vec 2 godine dok se pokriva pobedama protiv sevojna!

Idem u kafanu da se opijem! Pozz
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
754
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ма нису се они манекенисали (осим можда овог што му мала плата), проблем и јесте у томе што трче без икаквог смисла, тренер их добро научио да се крећу без лопте а и са лоптом немају појма куда ће!

Мноооого сам бијесан и разочаран, али баш разочаран. Опет брука, па докле више јбг. И није Ђурић крив и није крив ни буџет, ми људи имамо тим за велика дјела и имамо играче који могу много да направе у овом тиму али немамо тренера који би могао да уради било шта са овим тимом. То је суштина проблема, џаба управа доводи клуб на ивицу банкрота да би обезбиједила играче и услове када нема ко да их води. И ето шта остаде од те велике прилике за ЛШ, просусмо све на срамоту свих нас. А следеће сезоне опет све из почетка тј. ако будмо прваци (што не би смјело да се доводи у питање али ето мора).
 
Последња измена:

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Mnogo boli ovaj rezultat
posebno posto smo svesni koliko mozemo vise. Podcenili smo protivnika,mislim na igrace jer mi navijaci i treba da se lozimo kad igramo dobro.
Igrali smo jednu od najslabijih utakmica kod Jokana i stvarno je velika steta da nam kazna odmah dodje.
Bez obzira na svo nezalaganje i lose postavljanje igraca,bez imalo trcanja kad se nema lopta a nas je napad, ipak mislim da nismo imali nimalo srece.
2-0 je prevelik rezultat i mora da nas mnogo krene u revansu pa da izbacimo ovog protivnika.
Uopste vise nisam optimista a bio sam veoma. Ostaje mi samo da se nadam.
 

mokapfc

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2008
Порука
14
Reaction score
2
ljudi glupo je traziti krivce u mladom stevanovicu petrovicu ilicu itd....
krivi su svi, jednostavno los dan ili jedno veliko otreznjenje da vidimo gdje smo i sta smo...sada je najlakse biti pametan...cekamo sredu i nadam se tri cetiri pogotka u mrezi apoela...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
mislio sam na QPR...ali sam jos pod utiskom pa sam pobrkao tastere.:confused
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Evo, sada kad mi je pritisak spao na nekih podnošljivih 180 sa 120 da kažem koju.

Pa da li ja opet moram da branim Jokana.

- da li je on kriv što je Diara promašio tri stopostotne šanse.
- da li je on kriv što je Petrović silovao loptu i glavni je krivac kod prvog gola
- da li je on kriv što su iz kornera gađali suprotnu korner zastavicu
- da li je on kriv što su nam pasovi bili iza leđa umesto da damo for

Odigrali smo ko najveći džiberi i tu nema šta da se doda. Odavno nisam video ovalo loš Partizan.

I dalje smatram da smo mnogo bolji tim, ali to sada treba pokazati na našem stadionu!

Kratko i jasno ... ako ispadnemo, i ne zaslužujemo da idemo dalje.
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Meni je drago sto se ovako zavrsilo.Drago mi je da nismo postigli gol jer taj gol nismo ni zasluzili.Bolje lepo ovako- kako igras tako i prodjes jer da smo ga munuli nekako, odmah bi bila prica- ma da lagano prolazimo, treba nam samo jedan gol na JNA.Sada znamo gde smo.

A sto se nas navijaca tice- mi se za nedelju dana na JNA moramo ponasati kao na svakoj utakmici u pioniru.Maximalno, gas do kraja, da bar mi damo sve od sebe pa ako se to prenese na teren- super a ako ne- jbg, igrali smo i izgubili smo, igracemo i pobedicemo.

Glavu gore- mi smo Partizan i kad ide i kada ne ide.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Igraci i treneru, vi nemate srce! A ako nemate srce, zajebite da se bavite sportom! Novica Velickovic vredi kao ceo tim, sa strucnim stabom, upravnim odborom i stadionom! Ako budem kaznjen, budem. VI STE PICKETINE!!!

ce budes kaznjen, ne brini ...
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
@Prekazi
Batali komentare da te zamolim.

Kao i uvijek, dovoljna je 1 losa utakmica i odmah je dozvoljeno `nista od LS, nemamo nikakav tim, Brana Ilic i Tomic nikakvi, Raca (zbog kojeg se tjerao Fejsa iz prvih 11) nema kvalitet za Partizan, uprava napolje, Jokane odlazi...`
Iznerviram se zbog utakmice i dodjem da citam ove komentare i jos se vise iznerviram.
Apoel prava ciganska ekipa, bunkerisali su se, izlezavali koliko su mogli, na svaki nas malo jaci pogled su padali, a tu je bio i sudija koji ne samo sto je svirao faulova nego i djelio kartone. Nasa losa igra, ali bice bolje. U revansu ocekujem goleadu i razaranje ovih smrdljivih kiprana.
 

grobar1987

Početnik
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
11
Reaction score
0
Idemo dalje

Ajde bre ima da ih gazimo na JNA!!!Pun stadion,bolja igra i padaju kao QPR!!!
Posle jedne dobre partije ih uzdisemo,posle jedne lose pljujemo,to ne vodi daleko.Svi na stadion i uz malo srece eto nas u sledecem kolu.
Po meni sanse su i dalje na nasoj strani:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top